Kámoši až na dno lahve

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

Mikino00

Příběh v podstatě jen o vztahové krizi, která si udělá pěkné kolečko a vrátí se na konci tam kde byla na začátku, přičemž diváka nechá sledovat, jak si hlavní hrdinové vyměňují dlouhé konverzace o ničem. Nemůže ničím zaujmout. ()

janeke

azda ak by to točili severania, šiel by scenár viac "na kosť" trápnosti banálnej reality, ale takto "nezávislo po americku" celé bremeno stvárnenia neprikrašľovanej skutočnosti ležalo na pleciach hlavných aktérov, ktorým výrazne pomohla kľúčová rekvizita - pivo. dialógy však väčšinou nemali hlbší zmysel, bolo pomerne náročné sledovať film bez toho, aby som sa nepozrela sem tam z okna alebo nepreklikla na iné okno. navyše jediné, čím sa dalo počas Drinking buddies zabaviť, bolo opakované vciťovanie sa do ožratosti a následného triezvenia z čoho na konci poriadne bolela hlava. svetlým momentom bol môj súkromný objav - Jake M. Johnson, s ktorým by som sa vôbec nezdráhala zaskočiť si na pivo... ()

Phorbo

Člověk by čekal, že v takové rádoby drama komedii s dvěma hlavními herci jiného pohlaví, skončí happy endem. Jenže ono ne. A vlastně, ani mi to nevadí. Je mi to při chuti, jen to ztrácí šťávu, je to taková nuda bez toho. Ono by to byla asi nuda i s happy endem, ale takhle je to nuda krát nuda. Film hold nemá to gró, kterým se pyšní některé indie filmy. On ten film je svým způsobem zajímavý, občas je problém mít kamaráda druhého pohlaví, aby k němu nenašel člověk bližší city. No občas to jde, ale pak si s ním moc nerozumí. Takže na reálnosti to tomu snímku nepřidává. Určitě by se měli ti dva rozhádat dřív. Takhle na konec to není košér, navíc když se dají zpátky dohromady tak brzo. ()

JohnyD

Nudnejší film som za poslednú dobu fakt nevidel a musel by som teda veľmi dlho spomínať, kedy naposledy som pri filme tak trpel a mal som ho chuť po 45 min. vypnúť. Vydržal som a čakal, že možno koniec ten film nejako zachráni, nestalo sa. S hodnotením by som šiel možno ešte nižšie, ale vo filme, kde hrá Jake M. Johnson tak sympatického chlapa, s ktorým mám dosť spoločného + uvidím na pár sekúnd prsia Olivie menej než 4/10 dať proste nemôžem. ()

Stanley619

Něco vám teď řeknu. NASERTE SI! Tohle byla po dlouhý době parádní nezávislá, situační komedie. 59%? Vážně? Ne, že by mě hodnocení nějak ovlivňovalo, ale některý komentáře mě doslova srali. Zase se objevil odlišný film, kde se v jednom kuse nešuká, v baráku neni párty pro milion lidí, kteří to tam všude zeserou a zeblejou a hned to je nudná slátanina. Běžte si znova pustit Millerovi na tripu a zdržte se takových komentářů. Zkuste třeba vzít v potaz, že film je prakticky skoro celý improvizovaný, takže možná neobsahuje prudce komické scény, jako v normálních komediích, které mají předem napsaný scénář a jednotlivé scény se točí hned několikrát. Jsem hodně tolerantní člověk a chápu, že každý má jiný názor, ale někteří lidé tady by si možná měli trochu víc rozšířit obzory. Musím se přiznat, že jsem taky nečekal zrovna "tenhle tip komedie", ale o to víc mě překvapila a potěšila právě ta odlišnost od dnešních komedií, které se snad točí podle jednoho scénáře. Můj komentář možná přijde některým lidem až přehnaně vulgární, ale prostě jsem to ze sebe musel dostat, takže tak. Omlouvat se za to nebudu, máme přece jenom pořád svobodu slova, nebo ne? A jestli s tím má někdo problém, tak ať mi napíše, rád pokecám ;) 76% ()

Pettas

No nevim no. Mám pocit, že kdybych vzal mobila a natočím tejden u nás na koleji, tak vznikne hodnotnější film. Rozhodně by v něm bylo víc chlastu...Hoooodně slaboučké 2* ()

X@triX

Herecké obsadenie, ktoré by ma bavilo, nech už by bol scenár akýkoľvek, stopáž akákoľvek. A hľa, v tomto konkrétnom prípade sa vydarili aj tie. ()

heihatchi

Nevtipný, neromantický a nedramatický film především o dvou párech, které řeší své problémy. Pokud nejste fanoušky Olivie nebo Anny (ani jedna se mi zde nelíbila), tak na to nemá cenu ani koukat. ()

Farr

Možná jsem trochu zaujatý (viz. můj avatar), ale co bych za takovouhle kamarádku dal! Dobře natočená oddechovka na kterou se dobře dívá... ()

Tred2

Taková pohodová záležitost, která postrádá jakýkoliv smysl. Pointa filmu.. najít by se dala, ale realně chybí. Průběh spíš bolestný a hlavně nezáživný. Hraje to na několik "jistot" (herecká jména; Jake Johnson je opravdu super sympaťák, milostné ne/pletky a good-time s přáteli na pivku). Teoreticky hrozně malebné, ale na mě to téměř vůbec nepůsobilo. Je tu spousta těch rozhovorů, kde se nic neřekne, ale hodně namluví (you know, um.., I just, ... atd.). Závěrečná scéna u stolu pak jako naprostý vrchol filmu. Kdyby se film víc nesl v duchu té scény, určitě bych se tvářil spokojeněji. 2-3. ()

EvaEm

Dvě hvězdičky jen kvůli tomu, že jsem se po shlédnutí filmu dočetla, že herci vlastně skoro celou dobu improvizovali a neexistoval scénář. Na jednu stranu, možná proto je tam spousta momentů, která je jako vystřižená z opravdovýho života. To se mi líbilo, i když na tom vlastně nebylo nic zábavnýho nebo dramatickýho. Na druhou stranu, ale byla ta improvizace teda hrozně znát a to především u Rona Livingstona, protože to, co většinou Chris vypustil z pusy, byl úplnej blábol. Vůbec jsem nepochopila, proč pro herce i režiséra byl nejlepší moment piknik v lese, u toho jsem já teda úplně trpěla. Možná by to bylo mnohem lepší, kdyby prostřihy mezi jednotlivýma scénama nebyly tak rychlý, anebo kdyby to teda odehráli celý ožralí, stejně jako scénu u karet. No každopádně, takhle v týdnu před usnutím se na to podívat dá, ale já jsem to určitě viděla poprvé a naposledy. ()

Eeuanmainyaq

"Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat." ?! ()

WillyMarks

Vskutku příjemné sledování pár přátel z pivovaru. Pivo k snídani, pivo k obědu a k večeři...nezdravá výživa a přitom reklama na krásné tělo Olivii Wilde. Snímek, je příjemný, oddychový a se zajímavou zápletkou. Nečekejte žádné velké drama, ani romantiku a rozhodně nečekejte zábavu, při nichž se budete lapat za břicho. Je to prostě slušně natočený snímek ze života dvou blízkých přátel a jejich nejbližších. . . Líbil se mi styl kamery a příjemné herecké obsazení. Bohužel, čekal jsem gradující finále, jak už to v těchto žánrech bývá a nebylo nic. Tak trochu nedotažené do konce, někde to dosti ztrácí na intenzitě a tváří se to až příliš povrchně... Nezklame/nenadchne 50% ()

BOURQUE

Film akoby zo skutočného života („zámena partneriek“) na americký spôsob. Scenár je celkom zaujímavý, škoda, že sa z toho nepodarilo vyťažiť viac. O. Wilde a A. Kndrick sú skvelé, ale teraz ten výkon bol trošinku iný. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

korok

Celý film jsem čekal kdy "něco" příjde, stane se a vyvrcholí to. Ale nepřišlo nic. Navíc vtip žádný. Takže označení komedie pokulhává. ()

redwik

Príbeh, ktorý by sa reálne mohol udiať aj v normálnom svete, nie len v tom filmovom. Len, bol maximálne nezáživný. Ako keby ja sa teraz týždeň budem natáčať čo robím a nakoniec to zostrihám do 90 minútového filmu. A ešte aj to zostrihanie mi prišlo hrozné. Scény boli príliš dlhé a hlavne nudné. Keby niet maličkej a zlatučkej Anny Kendrick alebo krásnej Olivie Wilde, nedalo by sa to dopozerať. Takto som to nejako dokázal zhltnúť, no s tým, že po dopozeraní som zdvihol ruky k nebesiam a zakričal "I did it!". ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)