Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Lucifer – tentokrát ten pravý – pomůže Chloe vyšetřit vraždu, která byla spáchaná na place televizního pořadu o jeho vlastním životě. (Netflix)

Recenze (7)

RoneXxXD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ačkoliv jsme teprve na začátku, mám prostě takové chabé tušení že se zde nebude řešit nic jiného než-li jestli je ta láska pravá nebo ne. První 4. série Lucifera byly výjimečné v tom, že to byla převážně detektivka s hláškujícím ďáblem a se vztahem na pozadí. Ovšem tady, jsou s tím vztahem až moc předem a to se mi moc nezamlouvá. Cítím z toho poetickou telenovelu a bojím se že to tak zůstane... ale kdo ví, pár epizod jsem si to i myslel o 3. sérii a nakonec příjemně překvapila. 75% ()

Reklama

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chloe už mi opravdu dost vadí. S Maze si tvůrci nevědí rady a vymýšlí stále další možnosti jak ji znechutit. A celkově se hlavní příběh zase točí v kruhu. Další oponent bez významnějších cíle bude pouze tropit neplechu a na konci ho společné síly porazí. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl, který mi připomněl, proč nemám Chloe a Maze ráda. Nevím, něco tomu chybí. Osobní linka je tak vyhrocená (a je to furt a pořád o tom samým), že mě rozčiluje a zároveň nudí. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama