Blink 182: Greatest Hits (hudební videoklip)

Hudební

USA, 2005, 44 min

Blinkové jsou kapela, která mě bude provázet celý život, při jejich hudbě se člověk cítí jako pán :) :)(22.10.2013)

Tvorba hudobnej skupiny Blink 182 ma nikdy nijak zvlášť nezaujímala. Ja celkovo moc nemusím takéto americké neo-punkové formácie. No trištvrte hodinová kolekcia ich videoklipov z rokov 1994 až 2005 mi padla celkom vhod. Pobavil som sa. DVD "Blink 128: Greatest Hits" obsahuje tituly: 1. Dammit, 2. Josie, 3. What's My Age Again?, 4. All The Small Things, 5. Adam's Song, 6. Man Overboard, 7. The Rock Show, 8. Stay Together For The Kids, 9. First date, 10. Feeling This, 11. I Miss You, 12. Down, 13. Always. ****(28.2.2018)

My TOP of the TOP. Blinky poslouchám už řadu let a od první písně (Dick lips) co jsem kdy slyšel se stala mou nejoblíbenější kapelou. Oni změnili můj život, našli cestu, kterou jsem tak dlouho hledal. Zde už slova nestačí!!(13.1.2014)

Blink 182 nepatří sice mezi moje extra-oblíbené kapely, ale jejich výběrové album (tady se jedná o sestřih jejich videoklipů) je opravdu dobré. Většinu jejich hitů mám rád a hlavně jejich klipy jsou velmi zábavné. Mezi nejlepší songy řadím - What's My Age Again?, All The Small Things, Adam´s Song and Always.(24.4.2013)