Skupina amerických vojáků odhalí plán, který může zásadně změnit průběh války a naklonit vítězství v prospěch nacistického Německa. Během druhé světové války při plnění jednoduchého úkolu oddíl amerických vojáků odhalí plán, který může zásadně změnit průběh války a naklonit vítězství v prospěch nacistického Německa. Jednotka je pověřena odvézt zásoby na štáb. Při cestě jsou napadeni a ocitají se v týlu nepřítele. Začíná německá protiofenzíva. I přes nebezpečí, které jim na nepřátelském území hrozí, se skupina rozhodne najít německého jaderného fyzika, zajistit plány vývoje atomové bomby, a zabránit tak nacistům zvítězit. (TV Nova)

VanTom

Střílečkové tempo nasazené v prvních minutách dovolovalo tomuto válečnému béčku leccos odpustit. Samozřejmě dlouho nevydrželo, jak mise (ve skromných levelech – v lese, na nádraží, v továrně) pokračovala, vyjevovala svou hloupost. Ne že bych nějak trpěl, spíš si filmaři ukousli větší sousto, než na které měli – třeba v CGI efektech z videohry… ()

JohnSmith

Je to sice slabý válečný film plný neskutečných hloupostí, ale na druhou stranu je celkem slušně natočený a uteče jako voda. Trochu jsem se musel pousmát při pohledu na pupkatého Sizemore, jak chudák ani nemůže utíkat. Takové béčko, které pobaví, ale rychle na něj zapomenete. ()

Dagoussek

Pár zajímavých momentů tam možná bylo, ale po skončení filmu jsem vzápětí vše zapomněla, což u válečných filmů by dle mého názoru nemělo. A kde byla ta společnost hrdinů??? ()

blackJag

"BĚHEM VÁLKY ZÁKONY SPÍ." Film je inspirován stejnojmennou hrou a je fakt, že se v něm střílí fest a hodně umírá (přitom zásahy vojáků vypadají slušně). Je to levnější, už na první pohled, bez debat, ale herci jsou fajn, výprava dejme tomu, triky nejsou dobré, ale neřekl bych o nich, že jsou otřesné... nicméně scénář, ten hapruje výrazným způsobem a jeho trivialita přímo implikuje bídnou návaznost jednotlivých scén. Nebýt tohoto hendikepu, průměrné hodnocení bych filmu klidně přifařil, v této podobě ale opravdu ne. 35% ()

kenkaku

ješišinku... 42% tak to fakt přeháníte. Ten film má přinejmenším na 60% a možní se rozhodnu i pro 75%. Na pitomý videfilm jsou triky SAMOZŘEJMĚ mizerné a jsem za to rád. Rozpočet se alespoň pálil jinde. A je to vidět. Kamera je chytlavě natočená a na film se dobře dívá. Lokace rozmanité a stále se něco děje. Všem pindalům jaké hrozné sci-fi byla atomovka pro nacisty doporučuji wikipedii. Jasně že se nejelo přesně dle reálií, ale ta inspirace realitou je znát (třeba v tom jak jim "nějaký rusák" zdrhnul s plánama). A to se počítá. Super myšlenka zpracovaná do akční podívané. Co bylo vidět opravdu hodně jsou kořeny ve hře. Hlavní představitel (Chad Michael Collins) je klasická postavička z FPS, která jede úkol za úkolem a je prakticky "univerzálním vojákem". Sakra a to beru. Je to film podle hry. Tak se i borci podle toho chovají ;) ()

bruceman7

Takhle se jednou na place (zeleném plátně?) sejde kalibr typu Sizemore, Jones a McDonough s dalšíma (mně) neznámýma xichtama a natočí spolu blockbus... ani ho*no! Rozhodně jsem nečekal, že utopím hodinu a půl života v kanále. Kdo má tohle zapotřebí. Marně jsem hledal, za co dát aspoň jednu hvězdu. Nenašel jsem. ()

stage.x

...ten pocit, když se díváte na trailer k novýmu Medal of Honor. Protože jedině pak by to všechno dávalo smysl. Pak bych dal 5 z 5. Jenže on je to film, kterej se bere strašně vážně a tím pádem působí neskutečně směšně. 2 z 5 a to jenom za tu nahou holku a Foresta Gumpa jako záporáka. ()

fisus

Mělo to dobrý začátek,slibné herce ostřílené z jiných válečných snímků( T.Sizemore-Zachraňte vojína Ryana;N.McDonough-Bratrstvo neohrožených;J.Prochnow-Ponorka),ale výsledek je slabý a špatný.Vinnie Jones jako jediný dokonale zapadl a dokázal mi,že může hrát v čemkoliv a stejně ho budu mít rád :D ()

TostTom odpad!

Tak tohle bylo něco strašného, kdybych vzal pár kamarádů, dal jim obleky a nějaké makety pušek a šel s něma do lesa s gopro kamerou tak natočím to samé a možná i líp. Naprosto nekoukatelné amatérské bůh ví co co má být snad i trochu vtipné, což se tomu rozhodně nepovedlo. Efekty by udělal líp asi každý kdo umí s nějakým editorem videa, příběh naprosto o ničem a kamera, která se celou dobu třese a skáče na naprosto nesmyslné záběry je fakt otřesná. Mám rád válečné filmy, ale tohle jsem ani nedokoukal... absolutní zvěrstvo a to je to z roku 2013 i před 50 lety ty filmy vypadali líp než tohle. ()

Hapretor

Děj nudný, výkony mizivé, výprava odfláklá, triky ubohé, akce špatná a atmosféra žádná. Děs běs. Jen na zabití času. Netřeba vidět. ()

Faila

Přiznávám, že jsem tenhle film sledovala jen na půl oka, možná proto mi to nepřišlo za až tak hrozné. Ale to, co jsem viděla, mi rozhodně nestálo za to, abych zapojila i druhou polovinu svého sledovacího zařízení... ()

Jakubik

Na tento film mě nalákaly TV ukázky jinak jsem o něm vůbec nevěděl. Říkal jsem si, že to vypadá pěkně a má to slušné obsazení. Že se toho vyklube sračkoidní „béčko“ s příjemným obsazením jsem netušil. I když varování v podobě procent na ČSFD mohlo být jakýmsi varováním, ale procenta jsou tu velmi klamavé. Obsazení a když se nic neděje tak to má hezkej válečnej vizuál, ale jakmile se začne něco dít tak jsou vidět strašné nedostatky. Film se o samého začátku tváří hrozně vážně ale to, co se tu děje nemá s vážností od cca 15 minuty co dočinění. Je to hodně špatný jak akční film, tak válečný… ()

kluzo odpad!

Slátanina ve stylu USA propagandy, která nás má přesvědčit, že osvobozují svět. Tady ovšem dost tragikomicky slátaná. ()

Acrobat

Takže Tom S. to pri záchrane Ryana prežil a ihneď ho vyslali riešiť atómovú bombu. Ako to s ňou vlastne je netuším. http://www.novakoviny.eu/archiv/historie/425-atom-bomba-hitler Povedzme si však, že Američania splnili misiu aj s heroickými výkonmi, frázami a národnobuditeľskými heslami, jeden stihol si obstarať ženu a spoločne vyhubili úbohých chlapcov z SS a wehrmachtu v silnom „bodycounte“. Význam vrhania sa Nemcov do striel je dodnes zahalený rúškom filmového tajomstva. Permanentnú otázku „čo jedia?“ rieši až 60 minúta, doposiaľ nekonečná munícia Američanov dôjde až po 79 minútach. Videofilm kvôli rozpočtu znemožňuje strieľať ostrými z Nemeckých T-34!! (chudák historici), digitál to hradí. Zároveň však na filme je niečo po celý čas, čo my nedovolí si robiť fetišistickú satiru. Prostredie výborné a spád slušný, pretože všetko je nahustené do malého času. Tank taktiež neprechádza ľudské telo v každom filme, a rusko-nemecká nečakaná poprava na konci utlmí prílišnú kritiku. Kvôli existencii podstatne výpravnejších a skvostnejších vojnových filmov, sa oprávnene na toto zabudne. Čierne percentá a bezbrehé hanobenie je však prehnané. (I keď ochrana at. bomby Nemcami je až komická vzhľadom k tomu aká ochrana sa poskytuje dnes obyčajnému jadrovému odpadu v slovenských stratových vlakoch :) (videné 15.03.2013, BDrip) ()

junglewar odpad!

Cože? Co? Proč? To je ten film co jsme s komunitou company of heroes vyhlížel s nadějí, taková blbost, kartonové tanky, absolutně nelogické dialogy... škoda slov!! Na to nemám! ()

clara.bow

No, film jsem zkoukla po druhé, aby mi neunikly "špeky", které tu zmiňují válečníci, aneb odborníci na boj z blízka. Už vlastně z recese jsem filmu dala 5*, protože některé komenty mi připomínaly dětičky dupající a rozbíjející hračky, pliv sem a plivanec tam.  Rozhodně má každý válečný film co říct, i když se třeba mnohým právě z mnoha důvodů nelíbí. Jen jsem tak pouvažovala o tom, jak by se zachovali ti, co všechno tak  s vysokou odborností zkritizovali? Berme to jako historický příběh, který ve svých intencích nezapomíná na hlavní...boj o život, zbytečnou smrt, jak je to konec konců i dnes  a hlavně se zatím nezapomíná, co to bylo za hrůzy a kolik lidí za tu dobu zbytečně zahynulo. Nedá se popřít, že každá země  natočila své válečné filmy a tak, jako uznávám několik amerických, německých, českých, tak především ruských snímků, se nedá jejich kvalita zpochybnit. Jinak raději svět v míru.... ()

windows odpad!

Kur*a co to bylo? To, že se během války ukořistí cizí tank chápu, ale aby celá panzer division používala předělané T34 je ubohost! Opět Američané velkými hrdiny a Němci totálními sráči, kteří se nelogicky formují a skrývají se jako malé děcka. Další totálně směšná věc byla, když jsem ve fabrice viděl německé uniformy a swastiky, které nikdy nikdo nevyrobil. ()