Blb a blbec

• Česko Průseráři (více)

Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, Vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si dělají plány. Začíná western plný divokých jízd, přestřelek a nezvládnutelných situací. Jak dopadne honba za pokladem, se všichni dozví až o slavnostní vánoční noci. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Krtek123

Tento film Buda Spencera a Terence Hilla asi nepatří mezi jejich nejlepší, ale jinak není vůbec špatný. Rvaček je tam dost, hudba je také skvělá a co se týče hlavních hrdinů, ani nevadí, že trochu zestárli. Blb a Blbec je tedy celkem slušný film. ()

Ethan

Tato westernová komedie nedosahuje úrovně předchozích filmů této populární dvojice. Slabší hudba, chybí vtip, kladně mohu hodnotit snad jen obraz. Z nostalgie dávám hvězdičku navíc. ()

killerko13

Opisovať jednotlivo všetky spoločné filmy týchto dvoch velikánov je zbytočné. Až na pár výnimiek (Pomsta Čierneho Korzára alebo Blb a blbec) patria tieto snímky do nezabudnuteľnej histórie kinematografie. Množstvo bitiek, jednoduchosť deja, kde prakticky vždy ide o to isté a úžasný humor, to sú veci, ktoré sú v podaní dvojice Hill & Spencer a zopakujem to znovu - nezabudnuteľné, neopakovateľné a nikdy neprestanú nudiť ()

MR.Lolofon

Skvelé zakončenie jednej úžasnej komediálnej dvojice. Vek síce doľahol na oboch no stále sa mlátia o dušu. Veľká škoda, že podobné filmy sú už skôr raritou . ()

Nines

Krásné rozloučení, ve kterém si každý fanoušek, který viděl jejich filmy a rozumí jejich humoru, najde to pravé. ()

bloks

Poslední film slávnej dvojice. Občas humorný, ale vcelku nudný. Je to už len tieň predošlých skvelých filmov. Možno aj preto, že réžiu robil Hill. A je tam divná hudba. ()

topol999

tenhle filmík se mi moc nezamlouvá, ke vší úctě, hlavně Spencer už je děsně starý a už si to mohli odpustit. Ale na druhou stranu, oproti Boot hill je to balzám. ()

J.Trinity

Tak tu máme poslední vystoupení této legendární dvojice. Před kamerou se tak sešli po dlouhých devítí letech, ale bijou se jako za sedmdesátých let, v době jejich největší slávy. Hlášky, už ale takovou úroveň nemají. Ale jinak celkem slušné zakončení jejich společné kariéry. ()

SNCIS

"Šerife? Vyhrával jste!" Nikdo nemládne, ani Spencer a Hill a toto je jejich poslední společný film. Vtípky? Pár ano, rvačky? Nic moc. Štědrovečerní bitka se mi moc nelíbila. Celkově Hill není dobrý režisér, nicméně shit to není, ale pecka také ne. Sbohem, pravé a levé ruce ďábla. - 60%. ()