Jdi na to

• Itálie Nati con la camicia (více)
všechny plakáty

Terence HillBud Spencer se opět setkávají na Floridě, ale tentokrát se z nich stane dvojka neohrožených superšpiónů... Tulák Rosco (Terence Hill) se prohání po amerických dálnicích na kolečkových bruslích a míří, kam ho vítr zavane. Bezcílné svobody si užívá i Doug (Bud Spencer), kterého právě pustili z vězení, kde seděl kvůli menšímu nedorozumění s jedním jachtařem, co mu plašil ryby. Oba se náhodou setkají v zastrčeném motorestu uprostřed ničeho a od té chvíle to jde od deseti k pěti. Nejdřív se jim podaří omylem ukrást kamion, a aby si zachránili kůži, sednou na první let do Miami. Naneštěstí tím ale zaberou místa dvěma elitním špionům na tajné misi a do klína jim spadne kufřík s milionem dolarů. Aby dvojice z celé šlamastyky v pořádku vybruslila, rozhodnou se dál vydávat za agenty Steinberga a Masona a plány zákeřného gangstera K1 na ovládnutí světa překazit po svém – holýma rukama a s pořádnou dávkou štěstí... Ztřeštěnou italsko-americkou komedii s nerozlučnou hereckou dvojkou natočil Enzo Barboni, v titulcích uvedený pod pseudonymem E. B. Clucher. V zásadě jde o volné pokračování snímku Dva poldové (1977), namísto policistů proti své vůli se tu však Spencer a Hill úplnou náhodou stanou tajnými agenty a vyvléknout se z mise pro ně nebude vůbec snadné. (Česká televize)

Wishkah

Tenhle film má v podstatě jedinou chybu-minimum bitek. Je jich tu na film jejich stylu opravdu málo ale i tak je to sranda ()

cityman

Jedna z mnoha mlátiček nerozlučné dvojice Hill/Spencer. Jedna s těch lepších, ikdyž s poněkud infantilnější dějovou linií. :o) "Go For It!" ()

bobstock

Tentokrát v koprodukci s USA stále lepší jak spousta dnešních rádoby vtipných jůesej komedií, hlavně díky dvěma mlátičkám. Scénář je v podstatě pořád stejný a K1 je hodně naivní boss, ale gesta, hlášky a bomby, co ti dva rozdávají. To je nekonečnej příběh, kterej neomrzí..Budův vězeňskej apetit je dražší než celej vesmírnej program. :D 70% ()

mosnak

Moje vzpomínka na dětství. Vždycky jsem miloval dobrodružství těchto dvou pánů. Problém je akorát v tom, že dnes už to náhlá nikomu neříkám :-D 80% ()

Lukoye

Když mi bylo deset let byli pro mě tito dva pánové skutečnýi bohy, hlavně díky tomuto filmu. Aneb taková pořádná facka vůbec není česká záležitost. ()

zabro

Myslim ze tato dvojka natocila mnohem lepsi filmy. Ale mozna take i horsi.Ne kazdy si vebere po celou svoji karieru jen same dobre projekty. ()

*Colorado

Nebojím se dát všech *****, protože tomu nemám co vytknout. Tenhle snímek s dvojičkou Bud Spencer & Terence Hill beze zbytku splňuje má očekávání, které bych na "jejich" bedra nakladl :) Tady se podobně jako u Jestli se rozzlobíme, budeme zlí také rád a od srdce zasměju, nehledě k tomu, že film má spád, nenudí a ona i zápletka není vůbec špatná. Reakce doktora na 'rekonvalescenci' zmlácených individuí z baru: "To by bylo lehčí udělat z játrové paštiky znovu játra." :-D ()

Axident

Včera jsem někde v TV chytil tuhle věc našich dětských hrdinů a zrovínka jsem byl tak naladěn, že mi ten infantilní humor osmdesátek hodně sedl a celkem jsem si tu pakárnu pěkně užíval :o) ()

gombarix

(ah, já jsem tomu dal 5*?) ... pamatoval jsem si to zevrubně a jako velmi zábavnou koninu, po opětovném zhlédnutí 2. poloviny (pravda, s novým, tedy horším dabingem) opravuji na zábavnou, ale strašnou koninu. ()

helloween93

Zábavná komedie na nedělní odpoledne, je tu hodně vtipných momentů, bitek a pár hlášek. V tomhle filmu jsou Bud a Terence dva agenti CIA, kteří ani nevědí, jak k tomu přišli.:D Bohužel pro ně, musí zachránit svět před chlápkem jménem K1, který chce ovládnout planetu. ()

MickeyStuma

Jeden z těch lepších snímků dua Spencer & Hill, kde se divák dočká všeho, co od této dvojice očekává. Typické setkání pánů v motorestu, kde Hill tradičně vyprovokuje rvačku, jejich společný odchod, aby se ihned dostali do maléru. Tentokrát jsou omylem považováni za agenty. Příběh působí dojmem parodie na známé bondovky a to právě propůjčenými určitými scénami. Humor, akce, genialita každé minuty. Tento snímek je viditelně propracovaný do každičkého detailu. Pro shlédnutí dobrá volba. ()

BOURQUE

„Go for It“ je predovšetkým zakrivené zrkadlo pre špiónske a (čiastočne) pre Bondovské filmy na spôsob dvojici B. Spencera a T. Hilla. Hlášky, vtipné situácie a hudba nemajú chybu. Choreografia „bojových“ scén a faciek však zaostáva voči klasickým dielam. Ten príbeh miestami obsahuje fakt nonsens prvky (z baru sa dostaneme na loď – len tak – a potom naspäť, šialený plán zloducha, ktorý chce získať moc nad Svetom vymazaním čísiel, atď.) , ale neberte to vážne – ako som spomínal, išlo o vyfigurovanie podobných (vážnejších) filmov v tomto žánre. Každopádne známa a naša milovaná dvojica tu ešte bola stále v pohode – tá fyzická kondička však už bola trošku hrošia. Z mojej strany silnejšia trojka „a to nemusíte vynechať zo záverečnej správy“. Osobné hodnotenie: 77% (***) ()