Aladinova lampa

Aladinova lampa

Aladdin

Fantasy / Dobrodružný

Itálie, 1986, 88 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,200,000/40%/(30.12.2016)

• Shit

Bud Spencer na to bez Terrence Hilla prostě nemá a tímhle filmem to jen dokazuje. Od začátku to je strašná trapárna a tolik typický bitky pro Buda Spencera tady nejsou ani v tom nejmenším zasoupení a příběhem se to rozhodně nevynahradí. Jeden z těch nejslabších a nejtrapnějších filmů, ce sem s Budem Spencerem viděl(7.9.2006)

Nedávno jsem si ten film zase připomněl. Nejen, že jsem nad filmem přemýšlel jinak než dřív, ale zdá se mi i jako klasika lepší. Bud se projevil i v jiné roli, než jsou pro něj typické mlátičky a hromotluci, ale to není na závadu. Je to příjemný oddychový osmdesátkový film, čemuž také odpovídají i triky, určený spíš té mládeži. Dospěláci bez trochy dětské duše film nejspíš nepochopí. Kdykoliv se na něj rád podívám znovu. A doslova jsem si zamiloval titulní píseň "Genie" Eumira Deodata.(27.11.2012)

S názory typu,nejhorší Budův film,bez Terrence to prostě nejde apod. se neztotožňuji! Naopak si myslím,že je tohle docela zábava. Je to pohádka pro malé děti,tak to chce brát trošku s nadhledem. Mě se Bud v roli přerostlého džina z lampy líbil,bylo to vtipný,nebylo to nudný a na italskou produkci i docela dobrý zvláštní efekty...pro děti zábava a pro děti to bylo taky natočeno,takže s trochou dětského nadhledu--->70%(21.8.2012)

• LukasCL

Pár vtipných momentů se tady najde, ale jinak je to průměr. Na kazetě jsem měl verzi s dabingem Jana Kalouse a Miroslava Saice, který mi na Buda Spencera neseděl ani trochu a proto dávám pouhé 2 hvězdičky. Jasná ukázka toho, jak se dá srazit kvalita filmu vinou špatného obsazení dabéra hlavní postavy.(16.4.2011)