The Battery

• Austrálie The Battery (více)

Dva bývalí hráči baseballu, Ben (Jeremy Gardner) a Mickey (Adam Cronheim), podnikají cestu napříč pustou Novou Anglií. Drží se vedlejších cest a lesů, aby se vyhnuli rušným městům a obcím, kde rozhodně není bezpečno. Aby přežili, musí také překonat vzájemné osobnostní rozdíly. Ben vyznává divoký, nezákonný a kočovný životní styl, zatímco Mickey není schopen přijímat drsnou realitu v novém světě a touží po věcech, které kdysi považovali za samozřejmost - postel, dívka, a bezpečné místo k žití. Když se Mickeymu podaří zachytit rádiový přenos ze zdánlivě prosperující chráněné komunity, nic ho nezastaví, aby ji našel. Přestože jim bylo jasně řečeno, že nejsou vítáni. (FFilipCZ)

djbarrel

První dvě třetiny filmu jsou taková pohodička. Hodně komedie, malilinko hororu. Zombíci jsou až na čtvrté koleji, nejsou moc nebezpeční a prakticky nejsou vidět. Ben je pohodář a vše zvládá, no Mickey mě trochu sral, ale jinak pohoda. Tou dobou se mi hlavou točily myšlenky na dvě či tři hvězdy ... přece jen moc se toho nedělo, ovšem scénky jako onanie nad zombicí mě fakt dostaly. No v poslední třetině se atmosféra změnila, komedie zmizela, přibylo hororu, ale hlavně se dostavila i ta dramatická část. Vidět jen poslední třetinu, dám za plný počet. Musím uznat, bylo to jako koukat na dva rozdílné filmy, konec byl opravdu silný. Ve filmu bych ještě vypíchl hudbu, ta byla opravdu dobrá. Suma sumárum, kvalitní film, který rozhodně stojí za shlédnutí, na němž rozpočet 6000 dolarů není moc znát. 80 % ()

Facerr

Moh to bejt taaak dobrej film, kdyby jeho tvůrci tolik nezabili konec. Nevadilo mi, že zombie akci nahradila docela pohodová road movie. Celkem jsem si i zasmál při některejch neotřelejch a vtipnejch scénkách, ale ten konec fááákt NE. Když už to dostane koule a člověk čeká, že se to nějak vyvine, tak přijdou celkem zajímavý orgie v prostoru jednoho kombíku, ale pak už si má děj divák domyslet sám (teda pakliže vypne film deset minut před koncem). !!! SPOILER !!! Když někdo zůstane zavřenej v autě, obklopenej zombíkama, čekám že si poradí líp, než že pošle kámoše hledat klíče do pole, aniž by se snažil odlákávat pozornost dotírajících zombies. A když už jsme u toho zavření, copak hlavní "hrdinové" neviděli The Walking dead a nevěděj, že si je můžou podávat jednoho po druhým propichováním jejich mozků skrz pootevřený okno:)?"KONEC SPOILERU !!! Miluju filmy se zombíkama, ale tohle bylo ne k zoufání, ale k nas.ání. Díky první půlce, předfinálovýmu zvratu a výborný muzice si to přesto nějakou tu hvězdu zaslouží. ()

m.xFuck

Docela v pohodě zombie road film. Nic extra nečekejte jinak budete zklamaní. Stálo to 6000 tisíc americkejch babek, ale není to vůbec špatné. Viděl jsem stokrát horší filmy se s tokrát větším rozpočtem. ()

kacir odpad!

Tak ten rozpočet tu naozaj bolo vidno. S čistým svedomím môžem povedať, že tento rok som nevidel väčšiu pičovinu ako bolo toto. Film o dvoch debilných trtkoch, kde je jeden s bobrom na ksichte nesympatickejší ako ten druhý so slúchadlami a nič iné nerobia iba kecajú, alebo si honia nad zombíčkou, choré fuuf. Vravím si, že je asi niečo zle, keď chcem aby ich zajebali už na začiatku filmu. Megaodpad a nechápem opäť toto pomerne vysoké hodnotenie tu.... ()

Hucocaky

Toto nie je klasická poviedka o zombiekoch, táto nízko rozpočtová sranda ukazuje reálny pohľad na situáciu v ktorej sa hl. postavy nachádzajú, ukazuje emócie, ktoré by sa v rovnakej situácií naskytli každému jednému z nás. Páčil sa mi doplňujúci humor Jeremyho Gardnera. Celé je to vlastne príbeh pocitov, vzájomných rozhovorov a prežívania v mŕtvom svete. Na niečo podobné som pripravený nebol a preto som sa často nudil, 4 minúty pozerať na herca, ktorý sedí v aute a rozmýšľa nie je nič pre mňa, každopádne som mal z filmu dobrý pocit. *3 ()

MrFarmer

Putování dvou kámošů zombielandem....tečka. Za celý film se prakticky nic nestane a je to jedno dlouhý nudný utrpení. Půlku filmu jsem prostě přeskočil, protože některý scény byly až zoufale utahaný a krom pár dobrej písniček nevidím důvod, proč by tohle mělo kohokoliv zaujmout. K tomu otřesný maskování zombíků a podprůměrný herecký výkony...no škoda slov ()

Ondrew

Aaaaaale, do pice s vami vsetkymi, uzasnymi preuzasnymi tzv. "flimovymi fanusikmi" (alebo sa neobodaj radite k vyssej elite???). Vsetci, co tu totalne z vysoka hatuju (pre menej chapavych == NEZNASAJU/NENAVDIA) prave tuto snimku, posielam vam jedno velmi velke FUCK OFF!! Tie vase maximalne trapne argementy, ktorymi sa tu ohanate vsade naokolo, ako keby ste boli komplet vsetci TAZKO STUDOVANI filmovi kritici... to je totalne na smiech, vy sr@ci, ked uz to tak mam napisat! Ukazte mi najprv co ste napr. prave VY DOKAZALI v ramci kinematografie, az potom laskavo zacnite zhadzovat pod ciernu zem prave tuto cisto "post-apoc dramu" (btw, doteraz prilis nechapem kde jednotlivi divaci videli nejake UZASNE cierno-humorne vtipy (ok, mozno max. jeden by sa nasiel), ale oka... Ved vsetci vo filmoch hladame to, co nas realne zaujima a k comu inklinujeme. Kazdopadne... TOTO rozhodne nie je ziadna tzv. "cierno-cierna komedia", ani nic podobne......... je to skratka pribeh o dvojici typkov, ktori sa akurat tak snazia prezit vo svete, v ktorom KOMPLET vsetko zlyhalo a spolocnost ocividne speje do zahuby (resp. do prdele, aby som bol presnejsi). Okrem ineho, ANI V NAJMENSOM DO TEJTO CHVILE NETUSIM PRECO nejaky uzasny inteligent zacal prave TENTO film nazyvat staby FF..... To uz vam vsetkym vazne nacisto zadrbava??? FF??? Kde, pri samotnom Luciferovi, ste z filmu vydedukovali, ze ide NEBODAJ o FF??? Pomaly mam dojem, ze staci, ak to sem napise co len jeden "kvazi" filmovy kritik a nasledne to vsetci opakuju dokola jak papagaje postihnute vtaciou chripkou. SAKRA... tento film ma, dla mojho nazoru, TAK DALEKO OD NEJAKEHO FF, ze to snad ani neni mozne!!!! Jedine, s cim by som ako-tak suhlasil je fakt, ze to napr. nie je ziadny "road movie" s najazdmi na zombikov, ale ked tak ide maximalne tak o "foot movie", tym skor, ze hlavni protagonisti min. polovinu filmu cestuju pesi. Preboha... v niektorych chvilach fakt pochybujem o tom, ze pisem (a i citam) komentare na UPLNE INY SERVER, nez ako je CSFD! Tipujem, ze min. polovina uzivatelov vobec netusi o co vlastne ide a druha polovina sa nasledne prida k tej prvej, len aby naplnila nejake skurvene ocakavanie prvej poloviny userov a zavdacila sa im. Skratka, KATASTROFA prvej kategorie, absolutnte ziadna realna sebareflexia, proste VOBEC NIC!!! A ako tak zistujem, zial, podobne k hodnoteniu mnohych filmov velmi podobne pristupuje skutocne min. polovina tunajsich uzivatelov. Vlastny nazor prisposobia tak, aby si tu nenasrali ostatnych userov a subezne svoj nazor v zasade komplet pochovaju miesto toho, aby JASNE a ZRETELNE napisali, co si o danom filme myslia...... co by bolo, samozrejme, pre ostatnych uzivatelov najviac uzitocne. Nuz... neda sa nic robit. Ludia su TOTALNE jebnuti, ale to je uz len a len cisto ich problem. Ja osobne mam v ramci tohto filmu vsetko uplne jasne. Skvely, kvazi "road-foot-movie", riznuty dramou a relativne minimom hororovych prvkov, ktoreho zaver je.......... ale nie. Nie som az natolko padnuty na hlavu, aby som tu UPLNE ZBYTOCNE spoiloval. Ten, kto ma zaujem, nech si pozrie na vlastne oci, ako sa tato snimka vlastne skonci. Lez, myslim si, ze vysledok budete skor ci neskor pomerne jasne ocakavat. A btw, ten, kto si chce pozriet vskutku jeden z mala realnych FF filmov, ktory este k tomu urobil priam nezabudnutelnu dieru do filmoveho sveta, nech si laskavo mrkne The Blair Witch Project. Avsak, co sa mna tyka, tato snimka pre mna nie je ziadny FF, ani nic ine, ide skratka o velmi dobre spracovany mix dramy a naznaku hororu (pricom DOTERAZ obdivujem, ze to cele dokazala zmaknut v podstate jedna osoba v podobe rezisera, scenaristu, jedneho z producentov a HLAVNE... i samotneho herca). BRAVOOO!!! V tomto smere uz nemozem napisat nic ine, len nech ziju indie filmy! A tento je u mna jednoznacne za 90%. () (méně) (více)

Z0ltar

to modrý, lehce nadprůměrný hodnocení filmu sedí. hlavní dvojka je celkem fajn, má to atmosféru (nikoliv hororovou), dobrou kameru a soundtrack. ale našel bych dost negativ. první a nejzásadnější věc: zombie. nejde z nich strach, a to je problém. chybí tomu akce a/nebo napětí, potom člověk těžko může film považovat za horor. krev vypadá jak voda se sirupem, omfg, realisticky vypadající krev dneska najdete v kdejakým céčku.. hned v první scéně se ukáže borec, co se snaží přežít zombie apokalypsu se sluchátkama přes hlavu a hudbou na plný koule (jen aby nám tvůrci hned zkraje ukázali, jakej cool soundtrack k filmu uvařili). sakra, i v tom největším blbovi by se v podobný situaci probudil pud sebezáchovy. celkově vzato film neurazí, ale když ho neuvidíte, o nic nepříjdete (možná o pár jmen ze soundtracku) ()

987Castiel

Pre mňa osobne nadhodnotený film. Obrovská nuda, hoci všetci hovoria o zábave ale ja som žiadnu nenašiel. Horor 0% a dráma 5%. Hudba ušla a taktiež pár solídnych scén. Nečakal som absolútne nič a aj tak som bol sklamaný. Jediným pozitívom je celkom dobrých posledných 5 minút ale tie nenahradia zvyšok. Iritovala ma aj hlúposť postáv, hoci zahrané boli decentne. Zbytočný film z ktorého si nič nevezmem. ()

MFA

Nezávislý horor natočený s minimem prostředků, ale celkově zajímavý a hlavně originální. Trochu jiný zombie film. ()

JenomDominik

Na to že film vznikl tak že režisér od kamarádů vybral 6 tisíc doláčů a sám si v něm zahrál hlavní roli, tak to byl skvělej film s úžasným soundtrackem, taková postapokaliptická výprava s pár dobrýma hláškama ,,jsi jedinej člověk, kterýho znám, co dokázal při apokalypse projít přes půl Anglie a ztloustnul u toho." určitě stojí za zkouknutí. ()

Ramoneez

Tleskám, tleskám. Ze začátku jsem nevěděl do čeho jdu, ale po pěti minutách, kdy žena usla mě na tom filmu něco zaujalo, musel jsem se dodívat a udělal jsem moc dobře. Vyklubal se z toho příjemý zážitek. doufám, že o Jeremym Gardnerovi ještě někdy uslyším a jeho tvorba se ke mě brzy vrátí. Vřele doporučuji ()

Grimsrund

Nezávislý nízkorozpočťák, venujúci sa dvom outsiderom, ktorí sa potulujú po vyľudnenej krajine. Naviac tu máme pár "romero" zombies, ktorí ale v tomto príbehu nehrajú prakticky ani druhé husle. Celkom originálne a zujímvavo spracovaný film. Dobre vybrané scenérie, ako aj ústredný herecký tandem. Ten síce nie je ktovie ako sympatický, ale vďaka dobre zvládnutej filmárčine sa stávame tretím členom ich mikrokomunity. Nazdávam sa, že tu máme do činenia s novým režíjným talentom. Som len zvedavý, čím nás Pán Gardner v budúcnosti prekvapí. ()

Faldicek

Měli těm zombíkům pustit tenhle film, oni by zaručeně pochcípali, nudou. Jsem zase jednou naletěl a dal na hodnocení místních specialistů... Takovejch hvězd nemá ani vlajka EU... A k filmu - dva maníci se toulají od nikud nikam a nic nedělají, jen blbě kecaj a sem tam odprásknou zombíka, to je první půlka filmu a ta druhá se odehrává uvnitř auta po kterém se jakoby sápou zombíci a v něm ti samí dva týpci, chlastaj, žerou a blbě kecaj. No prostě fakt záživnej biják... ()

reccal

Zajímavá nemrtvá road movie se dvěma sympatickými chlápky, kteří se poflakují, rybaří a hrají baseball. Všude kolem je krásná zeleň, tichá příroda, ovocné sady a až na pár šourajících se zombíků je to vlastně jedna dlouhá dovolená. Ovšem do té doby, než naši dva kamarádi narazí na jednu pořádnou bitch a její kamarády. Opět se ukáže, že mrtví jsou rozhodně bezpečnější, než ti živí. Závěrečná třetina filmu je komorní drama o čtyřech kolech, závěsech zakrývající zkrvavená okna a čůrání do petky. A držím palce, Bene, abys tu mrchu našel a vystřelil jí mozek z hlavy. ()

endymion

Viděl jsem už leccos, ale onanovat před zombicí ještě ne. Bohužel je to asi jediná zapamatováníhodná scéna tohoto utahaného filmu o ničem. ()