Jahari ore no seišun rabukome wa mačigatteiru.

• Japonsko Yahari ore no seishun Love Come wa machigatteiru. (více)

Série(3) / Epizody(41)

• Season 1 (2013) - 14 epizod

• Zoku (2015) - 14 epizod

• Kan (2020) - 13 epizod

Rezervovaný Hikigaya Hachiman má veľmi pesimistický pohľad na život. Nemá kamarátov, ani priateľku a mladosť berie ako nevyhnutné zlo. Jeho učiteľka, ktorú urazí, ho nejedenkrát za trest prinúti pridať sa do klubu, v ktorom je len jedno dievča, a to najkrajšie dievča celej školy Yukinoshita Yukino. Po chvíli Hikigaya zistí, že sú si vlastne celkom podobní. Zmení sa jeho pohľad na život potom, čo spozná aj iných ľudí? (Chinese Ashio)

Recenze uživatele Bassko k tomuto seriálu (2)

Jahari ore no seišun rabukome wa mačigatteiru. (2013)

Osobne mi prvá séria až tak nezahrala do noty, na to, že by malo ísť o romantiku, tak tam tá romantika absentuje, zároveň sa však našli zaujímavé momenty. Predpokladám, že anime nie je mierené na mladé publikom s chuťou na krásnu romancu, Asi na to budem musieť hodiť očkom ešte raz keďže som na to takmer okamžite zabudol (to nie je dobrým indikátorom pre čokoľvek). ()

Zoku (2015) (S02)

Nuž, nebolo to vyslovene zlé, hlavný hrdina bol pomerne zaujímavý, ale celé to kazili tie prázdne pseudofilozofické reči, ktoré nemali ani veľký význam a tým anime pôsobilo neuveriteľne zdĺhavo. Kým pri tých skvelých, vám 20 minút zbehne tak, že vám to pripadá ako 5, tu bol problém opačný : 20 minút človeku pripadá ako hodina a pol. Škoda, nebyť tých prázdnych kecov, bolo by to omnoho lepšie ( a ešte otravných postáv, najmä rodinných príslušníkov tej čiernovlasej hlavnej hrdinky, ktorej meno som zabudol). ()