Díl jedenáctý (S03E12) (epizoda)

Drama / Rodinný / Historický

Česko, 2018, 56 min

Hra na schovávanou s Vladimírem pokračuje, von Lippi je nařčen z vraždy mladým Kiliánem, Marie očekává dvojčata a Jaroslav vede pitomé řeči, dělá si co chce a o těhotnou Marii extra velký zájem nejeví. Irena pokračuje v románku s Andrlem, přesto se snaží von Lippiho bránit a pomalu jí dochází, že Lippi má v této hře hodně vysoké karty, který není ochoten vynést na stůl. Ke konci dílu se Marie s Jaroslavem přeci jen opět sblíží a odehraje se vražda kdoví koho. Magdaléna začíná tušit, že Lippiho architekt nebude až zas takový svatoušek a že i zřejmě on má prsty v tom, co se stalo Vladimírovi. Díl konečně i dramaticky zajímavý, především druhá polovina už dějově není prázdná a scénář není nudný. Závěrečné dva díly zřejmě budou stát zato.(21.11.2018)

Tento díl se opět pomalu vrací k zajímavějšímu ději.(17.11.2018)

• mira007

Kostýmová ubrečená uvzdychaná nuda, ikdyž lepší než předchozí díl. Jedinej kdo mne baví je skvělý Majer jako von Lippi.(17.11.2018)

"Víš, co si myslím? Že ty celou tu dobu víš, jaká je pravda. Že já jsem nic neudělal. Jenom jsi hledala záminku, abys mohla za vojákem..." - "Kde je Vladimír?"- "Mladý, hezký, sportovec. Asi jsem nikdy neměl šanci". Leda by Irena neměla oči. Naštěstí je měla, tak časem našla i ztracený rozum...(29.11.2018)