Díl jedenáctý (S03E12) (epizoda)

Drama / Rodinný / Historický

Česko, 2018, 56 min

 • otík
  ***

  Hra na schovávanou s Vladimírem pokračuje, von Lippi je nařčen z vraždy mladým Kiliánem, Marie očekává dvojčata a Jaroslav vede pitomé řeči, dělá si co chce a o těhotnou Marii extra velký zájem nejeví. Irena pokračuje v románku s Andrlem, přesto se snaží von Lippiho bránit a pomalu jí dochází, že Lippi má v této hře hodně vysoké karty, který není ochoten vynést na stůl. Ke konci dílu se Marie s Jaroslavem přeci jen opět sblíží a odehraje se vražda kdoví koho. Magdaléna začíná tušit, že Lippiho architekt nebude až zas takový svatoušek a že i zřejmě on má prsty v tom, co se stalo Vladimírovi. Díl konečně i dramaticky zajímavý, především druhá polovina už dějově není prázdná a scénář není nudný. Závěrečné dva díly zřejmě budou stát zato.(21.11.2018)

 • Tryskomyš
  *****

  Tento díl se opět pomalu vrací k zajímavějšímu ději.(17.11.2018)

 • mira007
  **

  Kostýmová ubrečená uvzdychaná nuda, ikdyž lepší než předchozí díl. Jedinej kdo mne baví je skvělý Majer jako von Lippi.(17.11.2018)

 • elizabeth_ba
  ****

  "Víš, co si myslím? Že ty celou tu dobu víš, jaká je pravda. Že já jsem nic neudělal. Jenom jsi hledala záminku, abys mohla za vojákem..." - "Kde je Vladimír?"- "Mladý, hezký, sportovec. Asi jsem nikdy neměl šanci". Leda by Irena neměla oči. Naštěstí je měla, tak časem našla i ztracený rozum...(29.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace