Jednadvacetiletá Lamb Mannerheimová si poté, co přežije pád letadla, začne uvědomovat, že svět je mnohem větší, než její rodná bohabojná Montana. Vyzbrojená tučnou sumou z pojistného a seznamem hříchů se vydává napospas pokušení – kam jinam než do Vegas. S očima dokořán se tahle nevinná dívka potápí do omšelých barů a temných zákoutí hříšného města. Za pomoci několika nových přátel tak Lamb zjistí, jak přežít nezvyklé dobrodružství, a okusí význam skutečného života. (HBO Europe)

Bgraphy

Příjemné ukázky z atrakcí města Las Vegas, nepochopitelné momenty v ději, který bych nazvala nedějem...., popravdě nevím co měl film vlastně říci. Jediný vtipný moment na konci s šátkem, jinak spíš možná parodie? Žánrově ani drama ani komedie. ()

ludovit14

Príbehovo dosť slabé dielo, herecky dostačujúce, réžia slabá. Celkovo toto dielo je jedna uspávajúca jazda, ktorú vôbec netreba vidieť! HOD:28%.PS: škoda času! ()

Alekks80

Ze začátku to vypadalo slibně, ale pak to celý spadlo do něčeho smrdutého, obaleného moralizováním. Sranda to není, dramatický to taky neni a všechny postavy v čele s hlavní hrdinkou (taky mohli najít sympatičtější holku, srala mě prakticky od začátku) se chovají nelogicky, iracionálně a nanejvýš nerealisticky. Proč tohle někdo natočil, je mi záhadou. ()

KapitanKuraz

Nechapem preco to dostalo tu na csfd tak malo, mna to drzalo az do konca. Bolo to strasne kratke na pomale tempo deju, kludne tam mohli plesknut trochu viac "dni" a natiahnut to aj o 15-30 minut. Mne sa to pacilo, no na 5* to nema a aj 4* su dost, tak 70%. ()

Angus250

Ako hovoril Vasil Bilak: "Prajem Vam iluzie!" Velmi pekna romanticka iluzia, az na to, ze realne nemozna. Na vytlacenie par slz dobre. Preco ja takeho donora nestretnem... ()