poster

Běž a skoč!

Drama

Irsko, 2013, 102 min

Režie:

Steph Green
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Olík
  **

  Běž a skoč!.....ale hlavou proti zdi. Nic proti irské kinematografii (nakonec ani nejsem nějakým jejím znalcem), ale tohle byla snadno zapomenutelná záležitost. Vlastně "zapomenutelná" by byl ještě hodně lichotivý přívlastek.....tohle byla zatraceně ubíjející záležitost. Ačkoliv příběh vycházel z hodně stabilních základů, jeho zádumčivé vyznění na mne působilo jako upír nálady. Něco jsem přetrpěl, něco přetočil, aby na mne nakonec čekal nijaký závěr. Dosavadní Greenovy nulové zkušenosti s více než patnácti minutami filmového materiálu jsou až příliš patrné....ze mne bohužel NE.(10.6.2016)

 • ludovit14
  *

  ,,Medzi sebou sa zvieratá rozprávajú- a čo hovoria? že smrdíme". Veľmi nevydarený Béčkovy pokus! Príbeh tu síce bol, ale je strašne zle podaný, takto nudne podaný príbeh som už dlho nevidel- strašne množstvo hluchých scénok nám ponúkol Steph Green. A ešte k tomu toto Céčkove obsadenie poslalo toto dielo do bažín! HOD:30%.PS: Veľká škoda času!(8.10.2015)

 • Malarkey
  ****

  Mám Iry a jejich příběhy hrozně rád. Líbí se mi ta melancholická atmosféra, která je na pomezí Velké Británie a Islandu. Líbí se mi i ten jejich osobitý humor, a v nich ty vážné příběhy, které se snaží odvyprávět tak, že mi rozhodně jen tak nezevšední. Přesně takový je i tento film - Běž a skoč! Sharon Horgan se v něm proměňovala naprosto perfektně a já se opravdu dost divil, jak to všechno zvládala. Léčbou šokem a závěrem mi tenhle film ale dodal energii k tomu, že zvládnout se dá cokoliv, stačí jen nepřestat bojovat a přijmout to, co již je nevratné.(11.8.2014)

 • kolodej1
  ***

  nebyl to úplně špatný film, ale taky žádné veledílo. Celkem zajímavá výchozí situace s muzem po mrtvici, ovšem zápletka, která byla v tomto příběhu vymyslena, byla až příliš průhledná. A závěr byl takový prakticky nijaký, takže film mě spíš zklamal, svůj potenciál nesplnil a je velmi zapomenutelný. 50%(24.8.2014)

 • adriane9
  ***

  "Je to jako když vám je zima a zahalí vás do mokré deky".. Takže asi tak.. Hlavní hrdinka to vše zvládá líp než kdokoliv na světě řekla bych. Místy hodně dobré dialogy se smíchají s neskutečným a dle mého chladnějším přístupem k dané situaci takže za mě trochu zklamání. K dobru je hudba v čele s úžasnou Agnes obel a její Brother Sparrow.(31.1.2015)

 • Maxine Peake

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace