Anna Nicole Smithová byla svobodná matka z Texasu, která se stala úspěšnou modelkou. Její katapult do světa slávy a bohatství si však vybral vysokou daň. Závislost na drogách a alkoholu i nezřízený styl života vedly k tragickému konci. Snímek Anna Nicole sleduje rychlý vzestup a pád Vickie Lynn Hoganové z Texasu, která předčasně ukončila studium na střední škole a stala se svobodnou matkou snící o lepším životě. Vicky, vědoma si své krásy, přijala práci barové tanečnice nahoře bez, kde poprvé použila pseudonym Anna Nicole Smithová a vytvořila si tak vlastní značku. Díky nové totožnosti a šokujícímu sňatku s osmdesátiletým miliardářem J. Howardem Marshallem se Annina kariéra katapultovala do závratných výšin poté, co Playboy otiskl její fotky v pózách nápadně připomínajících Marily Monroe. Po smrti manžela však přišla o veškerou finanční podporu a za svou zálibu v nezřízených večírcích, nadměrném pití, nekonečném polykání prášků i drastických změnách váhy brzy zaplatila nejvyšší daň. Tragický konec Anniny pohasínající hvězdy na sebe nenechal dlouho čekat. (HBO Europe)

Saxos

Dojemný, srdcervoucí a zbytečný životní příběh. Nedostudovaná středoškolačka samoživitelka, která vše dokázala řešit jen svýma silikonama, ksichtem, chlastem a zobáním, což jí dostrala hodně rychle do spalovny. ()

NikiVai

Od tohoto filmu jsem neočekávala žádné umění, moudra, ani dechberoucí zážitek. A dostala jsem přesně to, co jsem chtěla, celkem slušně odehraný životopis jedné ambiciózní slečny, která na cestě za slávou odbočila do špatných uliček. ()

mirika39

To si zas niekto pozrel zaujímavý film, so zaujímavou pointou a ešte aj podľa skutočných udalostí, a povedal si? "Ha! Ja to spravím lepšie!" To mal zase raz niekto prehnané sebavedomie. Oceňujem síce, že boli do filmu vsunuté niektoré prvky, ktoré vo filme z r. 2007 chýbali, napríklad Vicky Lynn ako dieťa, jej prudérna matka, nevlastný otec alkoholik... Napriek tomu sa mi film s jeho strojenými hereckými výkonmi nepáčil, i keď hlavná hrdinka bola celkom dobrá, to sa musí uznať. No herec ktorý hral Howarda Sterna na mi naňho vôbec nehodil a malý chlapec, ktorý hral Anninho syna a zakríknuto cúval a hanbil sa, keď sa jeho matka predvádzala pred fotografmi, táto scénka mi pripadala úplne neprirodzená. Myslím že herec by mal vedieť zahrať úlohu, či už má 7 rokov, alebo 30.. Pokiaľ nevie, nemal by byť hercom. ()

pan Spock

Všichni zůčastnění tvůrci, včetně hlavní představitelky, si zřejmě mysleli, že natočí bůhvíjaké životopisné veledílo. Nakonec se jim povedlo zplodit zbytečný film o zbytečné rádoby celebritě. Tak to na mě bohužel působí. ()

SATUR.

Tohle je žel TV film např. na úrovni kvality zpracovaní platformy TV Nova-Voyo seriál IVETA s tím, že zde není aplikovaná tak extrémně přearanžovaná vizualita sršící OTRAVNOU křečovitou kýčovitostí. Nadčasová závažná tematika lékové toxikománie (preskripce drogy, nesení odpovědnosti) zde také nebyla rozpracována, ani hlubší psychologie figur, či souvislosti environmentu. Dle dochované dokumentace hlavní hrdinka žel asi musela mít IQ "-180". ()