Anna Nicole (TV film)

Anna Nicole Smith

Drama / Životopisný

USA, 2013, 85 min

• kaylin

Čekal jsem kontroverzní životopisné drama, ale trochu mě mátlo označení, že se jedná o televizní film. Přece jen, co se týká filmové tvorby, je televize velmi prudérní. Došlo k tomu, co jsem očekával. Život Anny Nicole Smith je popsán průměrně, místy celkem nudně a ani zde není tak zásadně zachyceno, proč se z ní stala taková "celebrita". Tohle je jen příběh o jedné fetce, co možná ani nemohla za to, co z ní bylo. Jako kdyby byla kontroverze zakázána. Film je místy až moc krásný, není zde nic opravdu hnusného. Vizuál to celé kazí a dělá z toho podívanou, kterou tenhle film rozhodně není.(24.4.2014)

• mirika39

To si zas niekto pozrel zaujímavý film, so zaujímavou pointou a ešte aj podľa skutočných udalostí, a povedal si? "Ha! Ja to spravím lepšie!" To mal zase raz niekto prehnané sebavedomie. Oceňujem síce, že boli do filmu vsunuté niektoré prvky, ktoré vo filme z r. 2007 chýbali, napríklad Vicky Lynn ako dieťa, jej prudérna matka, nevlastný otec alkoholik... Napriek tomu sa mi film s jeho strojenými hereckými výkonmi nepáčil, i keď hlavná hrdinka bola celkom dobrá, to sa musí uznať. No herec ktorý hral Howarda Sterna na mi naňho vôbec nehodil a malý chlapec, ktorý hral Anninho syna a zakríknuto cúval a hanbil sa, keď sa jeho matka predvádzala pred fotografmi, táto scénka mi pripadala úplne neprirodzená. Myslím že herec by mal vedieť zahrať úlohu, či už má 7 rokov, alebo 30.. Pokiaľ nevie, nemal by byť hercom.(16.6.2015)

Hollywood ve své podstatě přesně takové příběhy miluje. Od striptýzové tyče až do Playboye a následně mezi smetánku. Ovšem snímek je sám o sobě více než průměrný. Za prvé ani zdaleka neoplývá kvalitními hereckými výkony. Druhým problémem je, že jeho děj je vyprávěn způsobem, který připomíná střihače neurotika. Děj skáče z jedné situace do druhé. Sám o sobě přitom zase tak zajímavý ten příběh není. Spíš až moc klasicky Hollywoodský. Z obyčejné ženy celebrita, a stačilo ukázat prsa a vzít si milionáře, jak prosté. Filmu by asi nejvíc pomohlo, kdyby je hlavní herečka fakt ukázala. Jinak totiž stojí za podívání asi jen ten fakt, že to všechno je prostě pravda. A taky poučení, jak rychle to jde nahoru, tím rychleji to může jít dolů. Ještě bych zmínil jeden fakt. Vypravěčem filmu je celkem logicky sama Anna...ovšem pozor...logicky. Není úplně jasné, z čeho tvůrci vycházeli. Z jejího deníku, nebo jsou její myšlenky jen domnělou prací tvůrců? To se bohužel z filmu nedozvíme.(14.6.2018)

• Pavlínka9

Herečka super, přiblížení života ženy, která chtěla, aby jí všichni znali - to se jí povedlo, ale za jakou cenu. Film závěr líčí jako že vlastně udělala "dobrý skutek" - těžko říct jak to bylo, ale myslím si, že udělala opravdu dobře. Film je neskutečné béčko, na které je dobré se podívat, aby se člověk pobavil, ale také proto aby zjistil co všechno někteří jsou schopni udělat pro slávu...(16.6.2018)

• Ryuuhei

Ze života nenapravitelné zlatokopky, smažky a alkoholičky v jednom. Zpracování čistě pro televizní vysílání zřejmé. Celkově žádný zázrak, ale když už jsem se měl zdržet u televize, lepší, než drátem do oka. A nebudu zapírat, do hereččina hvězdně obsazeného dekoltu se po celou dobu filmu moc dobře koukalo. 50%(19.9.2017)