poster

Burton a Taylorová (TV film)

 • Velká Británie

  Burton & Taylor

Drama / Životopisný

Velká Británie, 2013, 90 min

Režie:

Richard Laxton
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AnniBella
  *****

  "Love is a drug".Láska z Heleně je droga. Láska k filmům je droga! A láska k tomuhle filmu se stane jednou z mých největších drog. Je to tak dokonalé. Herecké výkony...nepopsatelné. Obvzlášť , když před shlédnutím uděláte drobný nálet do filmografie Liz Taylor a Richarda Burtona. Dominic s Helenou zářili. Už se těším až se na to podívám znovu. Ha, já to říkala, že to bude moje nová droga!(26.5.2014)

 • andrii
  ***

  Poutače divadelní ohlašují: "Divadelní sousoší, pár filmový zastřeší." Repertoár slavných nejslavnějších, opěvovat nejopěvovanější, se sluší. Burton & Taylor veřejně soukromé emoce na jevišti odlupují. Ostražité oči sledují, v soukromých životech si libují, potlesk ve stoje si zasluhují. Než se spustí finální opona, mok si spolu v divadelní šatně vychutnáme až do dna. Nikdy více doušky objetí, našich životů osudové prokletí. Jen žít a náruč nezapřít. Filmoví výletníci i milovníci neplakátového vyobrazení osobnostních (in)dispozic hvězdné herecké dvojice dozajista neodejdou s prázdnou.(27.3.2015)

 • kaylin
  ****

  To, že je Helena Bonham Carter dobrá herečka, to už vím po "Králově řeči". Ale že Dominic West předvede tak zajímavé představení a vtělí se do jednoho z největší herců celé filmové éry, to už je přece jen něco jiného. Velmi mile mě tihle dva překvapili svým pojetím obou legendárních herců. Pokud se o Burtonovi a Taylor chcete něco dovědět, myslím, že snímek je dobrou cestou. Není to moc kontroverzní, ale film se nesnaží být ani moc citlivý. Je takový televizně vyvážený. Stojí za to zhlédnout.(11.4.2014)

 • Roman.Ticka
  ****

  Tolik emocí, vášně, lásky a jiskření mě doslova přibilo do křesla a zírala jsem na Burton & Taylor divadlo (životní i hrané) s otevřenou pusou a přiblblým úsměvem celých 90 min. Výtečné procítěné herecké výkony vzdaly hold této osudové partnerské dvojici, jejichž láska neznala hranic a trvá patrně dodnes. ET byla nejen lascívní poněkud labilní osůbka, jíž nešlo přehlédnout nejen pro prsa a mejkap, taktéž pro její osobitou auru vzhledu a vystupování, ale především uměla žít a život naplno prožít. Smekám a jen tiše závidím, není každému shůry dáno...(27.3.2015)

 • Zofinka2
  ****

  Dobře zahrané. Chemie mezi herci fungovala. Carter chvílema vypadala komicky tím, jak byla zmalovaná, afektovaná a vypadala jako mužatka. Dokonce mi připadalo, jakoby se West musel držet, aby se nesmál, v některých momentech. Carter jsem viděla hrát v hodně filmech a byla skvělá. V tomto filmu není výjimkou. Myslím, že ji vybrali pro tuto roli dobře, protože je to oblíbená herečka stejně jako byla E. Taylor.(2.4.2015)

 • - Film byl natáčen především v londýsnké části Chiswicku, a to po dobu pouhých 18 dní. (..Lucas..)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace