Slunce, seno, slanina

(pořad)
  • Slovensko Slnko, seno, slanina
Reality-TV
Slovensko, 2013, 32x60 min

Máte už plné zuby nadváhy a chcete nadbytečná kila vyměnit za eura? Zkuste to na farmě Anky a Jana Bučkových, kde se deset boubelatých obyvatel snaží zhubnout. Ten, kdo ztratí během odtučňovacího pobytu nejvíce kilogramů, získá finanční odměnu. Ale čekají na ně všemožné nástrahy. (TV Prima)

Fiftis

Nie všetkým stačila samotná Reality Show o jednej vymetenej rodine a tak niekomu v televízií JOJ jeblo a napadlo ho pri fľaše vína spojiť 2 veci, ktoré by inak nikto spojiť nedokázal. Rozhodli sa, že alkoholická rodina vie niečo o chudnutí a zavolali do ich chajdy prežraných diabetikov. Čo fungovalo v Reality Show "Slnko Seno Rodina", tu rozhodne už nefunguje. Tam sme sa dívali na život jednej bláznivej rodiny, ale tu sledovať tú rodinu, čo nemá páru nič o chudnutí, keď sami dokopy vážia 600 kíl, to je des a utrpenie. Zaujímalo by ma, akú to malo sledovanosť a či človek, ktorý má toto na svedomí, ešte robí v tej zapredanej televízií. Televízií Hnoj. ()

MM_Ramone odpad!

Vynaliezaví ľudia zo slovenskej komerčnej televízie JOJ pred časom natrafili, pri produkcii jednej zo svojich slaboduchých reality show, na šialenú rodinku buranov, na akýchsi Bučkovcov. Sú to absolútne nesebakritickí mamľasi bez vzdelania, bez hanby a hlavne bez rozumu. Stále len plno kriku a hlúpych rečí. Jeden väčší ťapák ako druhý. Celému tomuto podivnému klanu vládne pevnou rukou pripitá matriarcha Anka. Oni sú momentálne najväčšie hviezdy slávnej TV JOJ. Teraz ku nim na to ich zasmradené, zanedbané gazdovstvo poslali partiu obéznych somárov, aby tam schudli. Blázniví Bučkovci a upotení tučkovia. Odpad! ()

Karamanlis odpad!

TV JOJ ma vždy dokáže prekvapiť tým, ako dokáže úroveň televíznej zábavy, beztak sa už dávno nachádzajúcej v pomyselnom suteréne s prehľadom stále posúvať nižšie. V upútavkách, bežiacich niekoľko týždňov pred spustením relácie JOJka avizovala, že Ján Bučko, ktorý za krátku dobu zázračne schudol niečo cez 30 kg divákom odtají recept svojho úspechu, no realita je taká, že starý Bučko, beznádejne sa nachádzajúci pod papučou svojej dominantnej manželky sa sotva dostane k slovu a keď sa aj konečne čosi súvislé pokúsi vysloviť, uvrešťaná Anna mu okamžite skočí do reči a so silenými úsmevom, vypúlenými očami a rádobyhumorom na úrovni III. ročník ZŠ na seba za každú cenu strháva pozornosť kamier. Divákovi je z toho na blink, Bučkovie rodinný klan si ale môže spokojne mädliť ruky, okrem mastného honoráru od JOJky totiž na svoj zanedbaný statok získali aj bezplatnú pracovnú silu v podobe lopotiacej sa partie upotených pupkáčov. ()

Dale odpad!

Demencia v TV vysielaní nabrala nové a nevídané rozmery. Neviem a nechcem si predstaviť, kam tento trend bude pokračovať. ()

BitlDjus odpad!

Absolutní vrchol demence TV JOJ. Doufám, že se nedočkám ještě horšího plodu z této chorobné tv stanice, která si ve světě začíná nebezpečně budovat jméno, jako naše Iveta Bartošová. ()

peiton odpad!

Ja tých nešťastných Bučkovcov asi aj tak trochu chápem.Televízia JOJ sa nahánaním za vyššou sledovanosťou neštíti ísť aj cez takýto tretotriedny projekt.Ale ak im to prinesie želaný a očakávaný úspech,prosím - proti gustu žiaden dišputát.A Bučkovci to je kapitola sama o sebe,kedže už mali tú možnosť sa strápniť v 1.sérii v 2. nemajú čo stratiť.Skôr naopak môžu len získať. Ak sa osvedčí formát Jojka zhrabne prachy za sledovanosť - ak taká ovšem bude..a môžeme sa tešiť na ,,hlavných hrdinov" v dalšom pokračovaní.Tak to dúfam,že nie :D JOJ+Bučkovci=podarená dvojka. To len tak na okraj. ()

Aljak odpad!

Akože sorry? Ale takáto dementná "show", aby chodila v hlavnom vysielacom čase na jednej z najpoprednejších slovenských televízii? Nepochopiteľné! Ale aký národ - taká programová štruktúra. Veď keby to nikto nepozeral, tak by to predsa nielen že dali preč z hlavného vysielacieho času (20:00), ale rovno zrušili. Ale keď už toto má byť obraz "zábavy", tak to je veľmi veľmi smutné. ()

zdenotvor odpad!

Vymývanie mozgov,kde účinkujú s prepáčením dementní retardi a kto sa na to dokáže pozerať je na tom podobne s mozgovou kapacitou. Je mi zle z toho čo sa vysiela v televízii... ()

SeanLSD odpad!

Tak už je to konečne tu ! Bolo iba otázkou času, kedy táto veleúspešná kombinácia reality-show, odpornosti, zdravého životného štýlu, nápaditej primitivity, krízy médií, nedôstojnosti a rýdzeho posmechu dorazí aj k nám, a naša vedúca televízna stanica Hnoj sa jej zhostí s vervou a sebe vlastnou debilitou prekonávajúc v domácom prostredí sama svoje viacnásobné nedosažné a v rade dosiahnuté rekordy. ()

bobby_jean odpad!

Tak na toto som sa dokázala pozerať dohromady asi 10 minút. Obéznym ľudom, ktorým ide o zdravie (zdá sa až o život v niektorých prípadoch) dať na raňajky biele pečivo natreté margarínom a mastný salám... Na úkor ľudského zdravia televízia ponúka lacnú a neskonale primitívnu podívanú. Prepáčte mi, ale toto je vrchol! ()

Trustme

Zapomeňte na Survivor, tohle je nejdrsnější reality show na světě. Výkvět ultra absurdních jedinců, kteří se dali sehnat po slovenských tv reality show, kteří se předhánějí v bizarnostech, exhibicích a vulgaritě a zároveň se snaží přežít na farmě, kde jsou násilím nuceni sloužit pod záminkou zchudnutí. Jen pro otrlého diváka, který ocení napětí, nechtěnou tragikomičnost a místní kulturu a náturu. ()

Autogram odpad!

Všetko zlé je na niečo dobré a tak sa dá aj 200 kg živej váhy využiť aj na komerčný celevritný „úspech“. ()

standsiller odpad!

Je jedno či Bučkovci, alebo tučkovci. Stále ide o hlúpy, bezduchý humor, ktorý skôr naštve ako poteší a kto pri ňom obsedí, tak je to asi naozaj len človek, čo celý deň sedí v kancelárii a na večer sa mu žiada dávka primitivizmu a tá je v skutku gigantická.( nehodnotiac len túto reláciu, ale aj predchádzajúce pokusy ) . Neviem si predstaviť človeka čo sa na tom smeje. ()

tommy187 odpad!

Každá krajina má televízie, ktoré vysielajú programy odpovedajúce inteligencii celej krajiny. V Rakúsku je najsledovanejší vedecký program, vo Veľkej Británii hudobné relácie. A u nás reality-show s úlohou vymytia mozgu a otupenia ho. Aj keď ako som spomenul program si zapína väčšina ľudí, ktorým sa ho už otupiť viac nedá. Ja som žiaľ zapol jednu časť tohto programu v pry-time a musím uznať, že som nikdy nebol so svojou líniou spokojný. Musíme konštatovať len jedno.. Televízie vyniť z inteligencie programov nemôžme. Bohužiaľ.. A ani 6% na ČSFD nepomôže... 2%. :D ()

Jello Biafra odpad!

Hromada buranských primitívov s iq bublajúceho bahna sa vytŕča na obrazovke a myslia si akí sú borci. A tá alkoholická troska, ktorá sa hrá na veľkú hlavu rodiny by zaslúžila lopatou po gebuli. Hnus!!!!!! ()