Partia mladých ľudí sa v deň sv. Patrika stáva terčom nevyberaných útokov. Tí čo masaker "neznámych" prežili bez väčšej ujmy na zdraví, sa spoločne ukryjú v opustenej vile mimo mestskú civilizáciu. Ich domnienky, že sa konečne dostali do bezpečia, však budú čoskoro vyvrátené... (*CARNIFEX*)

Wade

Tenhle film jasně vystihují tři písmena a to tato --- WTF --- . Tohle zmatené wtf plné nahých holek a divných do půl těla svlečených řízků ode mě, ale dostane solidní 3 hvězdy. Dostane je i přesto, že tak nějak netuším o čem to vlastně pořádně bylo. Další díl si rozhodně nenechám utéct. 55% --- 6/10 IMDb ()

iXtr3m3

Neskutočná pičovina, ktorej nedám odpad len kvôli celkom slušnému spracovaniu. Inak to bolo vystrihnuté z niečoho, čo možno dávalo zmysel ako celok, ale v tomto "zostrihaní" určite nie. Nemalo to začiatok, nemalo to koniec. Čakať na pokračovanie, to môžem srať na to. Neodporúčam absolútne. Kozy si radšej pozriem v porne, tu síce boli pekné, ale inak to za nič nestálo. ()

Corpsegrinder odpad!

Nemám potřebu zde nadhodnocovat film jen protože jsou v něm nahatý uplně všichni (dokonce i Kejn ala Viki Crowley/Jason). Už po 5 minutách to samoúčelný svlíkání začne bejt naprosto divný, v bažinách tam běhá bůhví proč nahá holka, načež parta najde barák kde první co jednu z holek napadne je jít se vysprchovat i když jim něco zabilo kámoše a jde to po nich, následuje scéna v baru kde se holky na hajzlech zase svlíkaj což je o pár minut později zopakováno znovu, kluk co tam jde volat o pomoc se jde nejdřív na hajzly umejt a SVLÍKNOUT atd.... no prostě komedie. Vzhled lacinýho dvd céčka bych už překousl ale ty trapný řeči a chování postav to se vážně nedalo. Napudrovaná parta zmrdů vypadala celkem dobře ale tuhle sračku už to nezachrání. Vypnuto ani né za půl hodiny. ()

Prochy38

Přiznávám, že jsem byl z filmu dost zmatený. Mělo to úroveň, nešlo rozpočtově o žádné B-čko a tvůrci evidentně měli v plánu dokázat něco většího. Ale tak nějak bych řekl, se jim to celé sesypalo. Skákání v časových pásmech bylo neuvěřitelně nepřehledné a místy divák neví, kde je. Ti, co je naháněli byli chvilku neporazitelní a pak je jeden borec kosí lopatou, že vypadají jako parta teenagerů na výletě. nevím no... Moc hezké herečky, i ti borci celkem fajní. Jen jsem to asi nepochopil... Chtělo to být vtipné, akční i hororové, ale ten mišmaš to celé potopil. Já vlastně ani nevěděl, co s nimi ti "kanibalové??" dělají.... chlapi zabíjeli? asi... holky taky? některé znásilnili? asi? já to fakt vůbec nepobral... ale je to škoda, mělo to všechno, co to potřebovalo, jenom ne dobrý scénář a režii.... ()

Hapretor

Doslova o h .... - ale ty čičiny to osvěžily. Jinak to nemělo děj, ani herce/čky ... ono to nemělo vlastně nic. Na zabití času. Jinak oči pryč. ()

CharlieSs odpad!

... Chvíli jsem dokonce přemýšlela, že je to stejná sračka jako camp dread, film, který byl pro mě tak legendární sračka, že ho používám pro srovnání s ostatními sračkami. Nakonec jsem si řekla, že tak šíleně debilní to nebylo. ŠÍLENĚ debilní ne, ale debilní ano. Ztráta času tohle sledovat, pokud opravdu vyloženě nechcete zabít zbytečný čas. ()

glorious

Režiser je očividne velký labužnik žien a krvi. A tak sa rozhodol niečo natočiť.Pri hladani pointy v tomto horore sa určite zapotíte a verím že ju asi ani nenajdete. Ale o to tu ani tak nešlo, je to celkom iny pohlad na vec - soft porno/horor/gore. Ako pre mna toto spojenie je uplne fascinujuce preto dávam jednoznačne 4. Ano je to nefer oproti iným ovela kvalitnejším prepracovenejším hororm. Vela vecí sa dá tomu vytknúť od nezmyslených dialogov a scéni uplne že v realite by ste asi spravili niečo ine ako viedli konverzaciu o počasí ked vám ide po krku banda mutantov či uplne od veci scénka. Za to tam boli take polonahe sex bomby a tým sa to stáva omnoho prijatelnejším ;) :D. Na amatérsky počin som sa ale inak bavil. Len tak dalej ()

Veronica27

I já se musela podívat a zhodnotit.Běží nám to polonahá kočka ze začátku a řve, klasika.Film začíná a já si říkám je to porno, nebo horor ?Nějaké ty zadky, nějaké ty prsa jako přehlídka hezký, trochu té krve.Mě osobně tohle nenadchlo.Nemohla jsem tomu přijít na chuť. ()

beso74 odpad!

Film, ktorému jeho meno sedí ako uliate, muck znamená aj hnoj, špina, bahno. Horor, v ktorom je možné pochváliť akurát tak čistý obraz a relatívne dobrú hudbu je asi natoľko hodnotný ako mizerný futbalista v tých najštýlovejších kopačkách a parádnom drese. Zvyšok je totálne bahno, všetci hlavní predstavitelia sa správajú ako účastníci retardfestu, namiesto riešenia svojej zložitej životnej situácie majú skôr chuť na niečo pálené, poprípade si ešte raz zašpásovať. Ženské pobiehajú zásadne polonahé a ak majú niečo náhodou na sebe, raz za 10 minút to pred zrkadlom vyzlečú a kochajú sa pohľadom na svoje ešte kompletné telo. Chlapík, čo sa vyberie po pomoc, tam na počudovanie aj dôjde, ale keď uvidí pritúlne slečny, hneď zmení svoje priority, umyje sa a ide flirtovať. Keď si nakoniec spomenie na svojich kámošov (obklopených tak čírym zlom, že nám ho tzv. režisér a scenárista v jednej osobe Steve Wolsh ani radšej nepomenuje a nevysvetlí, čo sú tí albíni s chuťou strhávať svojim obetiam z tiel oblečenie, vlastne zač), namiesto na políciu sa obráti na svojho bratranca a požiada, aby zobral auto a vybrali sa spolu po zvyšok. Samozrejme, kým na neho čaká, osvieti ho spásonosná myšlienka že najlepšie bude, keď sa späť vráti sám. A atď., hrôza pomyslieť, že toto tu má mať prequel a sequel. ()

intro odpad!

Tohle je doopravdy ODPAD. Jediný kdo se při tomhle filmu musel bavit bylo mužské osazenstvo filmového štábu. ()

MillaJ odpad!

Bože můůůůj.... to byla ale totální ptákovina! A to jsem to ještě slušně napsala. Jako to už se točí "horor" jen s kozama?! Kde ten svět spěje... odpad všech odpadů. ()

ac1976 odpad!

Blbosť, ktorá nemá hlavu ani pätu, alebo ako som sa jedného dňa nechal nachytať zaujímavým plagátom! Namiesto nesympatických postáv by mal byť zajebaný sekerou ten kto toto vytvoril, pretože jedny fajn kozy to nezachránia (ani keď ich majiteľka preletí cez okno). Nemám viac slov. Teda nejaké by sa ešte našli, ale boli by to len vulgarizmy. ()

Pitryx odpad!

Pokud už se náhodou něco děje, je to ve tmě, popřípadě to bliká. Rychlý střih k tomu to doráží, takže jsem z toho neměl vůbec nic. Pár hezkých bab to nemohlo zachránit. V ději to přeskakovalo, logika tomu chyběla úplně. Prostě „film“ naprosto k ničemu. ()

Richie4422

Vrámci maratónu nových hororových snímkov som narazil aj na tento. Jediné, čo som vedel je to, že sa jedná o totálny prepadák v ktorom hrajú hlavný prím kozičky, prdelky a vraždiace poloľudské čudá. Keď som sa dozvedel, že je tam aj nejaká playboyka, okamžite som do toho išiel. Všetko, čo má v sebe krv a polonahé ženy nie je stratou času aj keby to bolo tým najväčším odpadom v histórii. Hneď v úvode som nadobudol pocit, že tento film nie je príliš dobre pochopený hororovými fanúšikmi. Je totiž fajn žánrovkou, ktorá si strieľa z prvkov v moderných slasheroch- zbytočne odhalené ženy, stereotypné postavy a predvídateľnosť deja- kto pôjde ako prvý, kto prežije. Vlastne presne toto v úvode vysvetlí zranený chlapec v obklopení polonahých žien. Sám pomenuje stereotypy postáv okolo neho, kto prežije, kto ukáže kozy a kto kozy neukáže, lebo to má v zmluve. Film celý čas inteligentne a nenápadne ( opak pri paródiách) poukazuje na tieto neduhy takmer každého slasheru- niekto ide do sprchy, niekto do pivnice, alfa samec ide sám pre pomoc, zranený zostane sám a naďalej strieľa frky o nelogickosti danej situácie v ktorej sa nachádzajú. Vtedy prvýkrát poukáže na fakt, prečo je dievčina len v nohavičkách a podprsenke,ona však nepozná odpoveď, pretože sa vo filme jednoducho v takej podobe ocitla a scenárista to rád využil. Pamätáte si na alfa samca? Jeho sexi hruď ukazujú pri každej chvíli, pretože sa to tak v slasheroch nosí a samozrejme, keďže bol vyslaný nájsť pomoc, zavolal svojho bratranca. Donútil ho k tomu aj fakt, že zranený chlapík (akýsi hlas hororového fanúšika) poukázal na to, že miestny šerif bude určite blázon alebo maniak, ako v každom horore. Odtiaľ to už žije svojim zábavno hororovým životom stále s aspektami poukazovania na známe klišé slasherov. Od smrti milovanej, ktorá nahá preletí cez okno a trápnej zamilovanej reči, cez geniálne love story, motivácii pomsty kvôli zničenému autu, náhodných smrtí vrahov, overpowered vrahov, ktorí nie sú až takí silní, cez klasické hádky, ktoré tu vždy vyrieši vtipný bratranec. Potom príde na rad totálny masaker bielych bláznov v ohnivých scénach, v blate, v slow mo, netreba zabudnúť na súboj s bossom, scény v bažine. Tento film nie je čistokrvným hororom. Netvári sa byť jedným z nich. Je veľmi podarenou, kvalitnou a zábavnou reflexiou pásových hororov a slasherov, ktoré akoby sa riadili tým istým scenárom. Tvorcovia v tomto filme skvele, inteligentne a zábavne tieto neduhy kĺbia a poukazujú na to, že to s týmto hororovým subžánrom ide smerom k horšiemu, nakoľko sa z neho mnohí tvorcovia snažia spraviť soft porno, preto je v tomto filme veľa scén v spodnom prádle a v Evinom rúchu, preto celé úvodné credits majú v pozadí "tancujúcu" stratenú sexicu v čiernom prádle, ktorej jediným problémom sú zarezané nohavičky. Tvorcovia poukazujú na bezduchosť deja a zbytočnosti úvodu filmu, preto tu úvod ani nie je. Je to skvelá horror/comedy žánrovka s jediným odkazom "Toto je s týmto žánrom zlé a toto z neho mnohí tvorcovia robia." Muck to skvelým spôsobom vtipne a zábavne ukazuje a nepochybujem o tom, že tvorcovia sú veľkí fanúšikovia tohto subžánru, pretože tam bolo cítiť cit. Ak chce niekto v tomto filme vidieť amatérsku hlúposť, vidieť ju bude a mrzí ma, že práve ľudia na CSFD naskočili na bandwagon odpadu a nevšimli si zreteľný zámer. Keď som sem išiel, chcel som dať 4 hviezdy... po tom, čo som uvidel hodnotenie pod 30, musel som dať 5. Tento film si zaslúži iné hodnotenia. Je vtipný, je zábavný, plný goru, špiny, blata, odkazov na slashery, odkazov na chyby so slashermi a humorného znázornenia stereotypov postáv v slasheroch. Film si skvele robí srandu z fanúšikov, ktorým stačia nahé krvavé kozy a sú hotoví a ako umožňujú iným tvorcom túto porno kozu dojiť (Používateľ Glorious je jasným príkladom). Ak si myslíte, že si vymýšľam a všetko som si sám z tohto filmu vydedukoval a v skutočnosti ide naozaj o totálnu amatérsku odpadovú chobotinu, odporúčam pozrieť si trailer na ďalší projekt na ktorom sa Steve Wolsh podieľal scenárom- Know models were harmed a pochopíte. Bavil som sa ako kráľ. () (méně) (více)

Tribbiani27 odpad!

A já myslel, že po Vesnici už stupidnější horor neuvidím. Co to sakra mělo být - horor? Komedie? No dvakrát jsem se od srdce zasmál té stupiditě a ani jednou jsem se nebál, takže asi komedie. Tenhle film celou dobu předstírá, jak je napínavý, dechberoucí, plný lekavých scén, ale ono...NIC! Nic tu do sebe nepasuje a ten, kdo vymýšlel hudbu k tomuto filmu, tak tomu bych dal pokutu za vrchol nevkusu - ani jednou se hudba nesloučila s dějem filmu. U mě nejstupidnější film co jsem viděl, nejhorší hudba, nejhorší střih a o hereckých výkonech už se raději vyjadřovat nebudu. 7% za ty dvě úsměvné scény. ()