SonGokussj

Ze všech Rozen Maiden prozatím nejlepší. První episoda upravila příběh na dráhu, která se opravdu stala v manze (a lehký rekap) a od druhého dílu se to rozjíždí. Depresivně, pomalu, mile. (komentář bude doplněn) ()

Gogo333

Z RM jsem viděl jen Ouvertüre, takže jsem čekal souboje panenek. První díl vypadal zajímavě, ale potom to začala být nuda a krapet jsem se v tom ztratil. Ale postupně se to zlepšovalo a konec nakonec ušel. 55% ()

JohnyTrava

Poznáte ten pocit, keď si želáte pokračovanie, ale potom čo sa vám ho dostane ste sklamaný. Tak toto je presne ten prípad. Úplne zbytočný úvodný diel a poloprázdny dej, ktorý s pôvodným anime Rozen Maiden nemá veľa spoločného (teda neviem ako s predlohou!). Áno, boli tam tie postavy ale... Radšej keby z toho spravili drámu o stroskotancovi, než sa to snažiť zapredať značke a niečo z nej vyžmýkať. Rozhodne som si nový súboj o Alice predstavoval inak. Škoda, že som lenivý počítať a zistiť na koľko sa utrhli autori od predlohy alebo na koľko stojí za prd už pokračovanie samo. Ale tak či onak, nefungovalo to. ()