Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po autonehode, ktorú z dvoch identických dvojčiat Laurel a Audrey (Zoe Kazan) prežije len jedna z nich, sa život neistej a výstrednej Laurel zmení. Má výpadok pamäti a ostatní ľudia spolu s jej vlastným otcom (John Carroll Lynch) ju začínajú považovať za jej, "tú krajšiu", sestru Audrey. Ráno v deň ''svojho'' pohrebu sa po prebudení náhle rozpamätá, kým v skutočnosti je, no rozhodne sa hrať túto absurdnú maškarádu so svojim okolím a postupne tak odhaľovať pravdu o samej sebe. (sochoking)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

emma53 

všechny recenze uživatele

"...vím, že mi asi haraší ve věži, ale přes tohle všechno, celkem vzato, jsem fajn holka"..Zoe Kazan je opravdu fajn holka, zatím mě v žádném filmu, který jsem s ní viděla nezklamala. Tenhle snímek je sice nenápadný, ale moc milý film a takovým já dávám zelenou. A za bezvadný soundtrack si tu čtvrtou hvězdu určitě zaslouží přihodit. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Tak být v kůži Laurel bych nechtěla. Ona je vlastně na svém vlastním pohřbu a vidí, že nobody gives a damn about her - slovy hlavní hrdinky: "Clearly ment shit all of you people." Ani její otec by na jejím pohřbu nepromluvil a když jí řekne nevlastní matka, že je radši, že přežila Audrey (rozuměj ve skutečnosti Laurel), tak ty vole... a co teprve, když její přítel řekl, že ji vlastně nikdy nemiloval, ale byl zabouchnutý do Audrey a ještě potom zjistí, že je neschopná, protože žádný její obraz se nedal prodat.... no jako měla bych silnou depku a to že vypadla ode všech a nechala se vydávat za své zesnulé dvojče naprosto chápu. Jako kdyby jí celý svět ukázal jednoho velkého fakáče a řekl jí, že celý její život byl k ničemu, o ničem a každému je fuk, že umřela a jsou radši, že přežila její dvojče Audrey. Jinak nevím, kdo dal do popisku komedie, ale jestli tohle byla komedie, tak já jsem asi Grinch. Ten debilní název filmu ani raději nekomentovat - úplně by to i člověka od tohoto krásného snímku odradilo. Já dávám jednoznačně 5*, protože tohle bylo něco skvělého a taky bylo fajn vidět v něčem vážnějším hrát Jake Johnsona. A herecký výkon Zoe? Wau. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Roztomilé a príjemné filmové posedenie s mojou obľúbenkyňou Zoe Kazan. Samotný príbeh ma síce moc nenadchol - nevyzreté, ploché a predvídateľné, no za to sa mi páčila atmosféra, ktorú tu táto sympatická herečka spolu s nádherným soundtrackom a kamerou dokázali navodiť. Lepší priemer. 65/100 ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Mhm, tak já asi koukal na jinou verzi filmu. V tý mý byla totiž hlavní představitelka naprosto příšerná, až jsem si řikal, jestli třeba ze samýho přehrávání někdy nepolkne tak vehementně, že jí ohryzek vyskočí z krku.. náběh na to měla slušnej. Krom prostředku se sympatickym Johnsonem vesměs všecko špatně. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Tento film je ako lečo. Má všetky skvelé ingrediencie na to, aby ste si na ňom pochutnali. Všetky potraviny sú čerstvé a plus je to lečo s peknou dávkou klobásky, čo tu prezentuje Zoe Kazan( teda jediná vec v celkom filme, ktorá bola bez chyby). Lenže hlavná kuchárka pokašľala čo sa dalo. Niekde je to presolené, inde je to bez chuti a najväčšia škoda je v tom, že ten recept vyzeral zaujímavo, aj napriek tomu, že sme lečo už pár krát jedli. Teraz na chvíľu opustím túto čudnú analógiu. Film je veľmi nedotiahnutý. Okrem osobitej herečky tú chýba akákoľvek emócia, alebo pekná scéna. Kĺže sa to strašne po povrchu, neuzatvára načrtnuté línie, stále ďalšie rozvíja( terapeutické sedenie - je absolútne zbytočné.) Jeden z tých filmov, na ktorý sa naškriabali nejaké peniaze, a námet sa zdal každému sympatický, ale miera neskúsenosti podkopala film v emóciach a zaujímavosti. Škoda. Teraz sa znova vrátim k čudnej analógií. Dajte si radšej tú klóbásku. Je veľmi chutná a na internete sa zjavili aj nejakej jej ošúpané fotky. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Scénář byl přítomen v Blacklistu (seznam nejlepších nerealizovaných scénářů) roku 2011. (Hal_Moore)
  • Film se natáčel v Los Angeles, Piru a v Pasadeně v Kalofornii. (rafix)

Reklama

Reklama