Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

Blowler

Zombie film, ve kterém zombie nehrají vůbec žádnou roli. Nedozvíme se, v jaké fázi se výzkum viru nachází, rodiny se s ním učí žít. Nejlépe se do postav vžijete, když si fiktivní reálie filmu připodobníte k reáliím skutečným. Je to jako film o rychlé, vysoce nakažlivé rakovině, která postihla dítě, a o tom, jak se s tím rodič psychicky vypořádá. Arnie v roli starostlivého tatínka překvapil. Celé je to depresivní, pro někoho nudné, o nemoci samotné se moc nedozvíme a příběh vede jen k jedinému. Snímek Maggie hraje na psychologickou stánku, a pokud jste ochotní překousnout jeho fiktivní náturu, budete svědkem dalšího předem prohraného boje proti nemoci. ()

Cryptkeeper

Místy moc zdlouhavé,vůbec celý film bych narval tak do 60 min a super. Parádní,ponurá atmosféra. Arnieho role mi tam seděla,pěkně zahrané a konečně něco jiného,než na co je většina zvyklá. Maggie mě ale nebavila,nesedla mi vůbec její osobnost ani herečka. ()

beckham-

Miluju Arního... Nicméně, film jsem dokoukal jen s vypětím všech svých sil. Celý příběh je defakto o ničem, stejně jako celý film (bohužel...). ()

West

Zajímavě ponurá , až depresivní atmosféra v Post-Apo světě, kde vypukla nákaza, a lidé se mění v nemrtvé. Celé je to o - otci (Schwarzenegger) a jeho dceři (Abigail Breslin), která byla kousnutá a prochází proměnou. Snaha o pocit věrohodného příběhu , který by se (teoreticky) mohl stát, je víc než dobrá, o tom žádná.. Ale herecké výkony jsou přeci jen trochu nevyrovnané, děj utahaný a přesto , že myšlenka byla dobrá, nemá to moc silných scén, na kterých by se dala stavět celá atmosféra.. Tento scénář by lépe pasoval do jednoho dílu serie The Walking Dead , než na 95 minut celého filmu. ()

Sweat55

V průběhu filmu si říkám, že Maggie dám čtyři hvězdičky. Atmosféra super, Arnie hraje a skvělá hudba. Nějaký díry v příběhu se najdou, hlavně ta blbost jak si to děcka jedou na výlet k jezeru při zombie apokalypse. Jenže pak přijde ten debilní konec, při kterém si člověk řekne,, What the fuck ? To je všechno? '' No, prostě odfláknuté finále, a přitom stačilo tak málo! ()

Veronica27

Co by tak člověk dělal, kdyby jeho dítě bylo infikováno ? Určitě to není zrovna nejlepší pocit a každý by chtěl být se svým potomkem, až do poslední minuty.I když to obnáší trochu risk.Tohle byl docela fajn a odpočinkový film, za Arnolda hvězdičku navíc. ()

Kingjiri

Je třeba počítat s tim, že jde o komornější snímek, kde Arnie téměř nevystřelí a nerozdá ani jednu ránu. Zombíci pak nepořádaj hon na lidi a objeví se jen doslova pár lehce krvavejch scén. V podstatě jde o mapování posledních chvil života těžce nemocnýho člověka a dopadu na jeho okolí, který je díky zombie tématu poměrně netradiční. Děj plyne hodně pomalu a nejhorší fázi přeměny na zombie se věnuje jen okrajově. Samotnej závěr mi přišel patetickej a divnej (SPOILER: Místo sebevraždy Maggie měl být její otec donucenej k tomu jí zabít. Možná by to bylo klišovitější, ale určitě věrohodnější než zombie, která chce sežrat člověka, ale pak si uvědomí, že by sežrala vlastního tátu, tak se radši zabije. KONEC SPOILERU). Experiment je to vcelku zajímavej, ale už jsem viděl i působivější snímky věnující se tématu lidí v "poslednim tažení". Třetí slabá hvězda za Arnolda, hudbu a atmosféru. ()

donkocicak

Arnoldův návrat zatím pro mě poněkud rozpačitý... Konečná byla hodně ulítlá jízda na bázi komedie, ale pravda, pobavila... Plán útěku byl lehce nadprůměrný vězeňský thriller... Sabotáž - nezvykle drsný Arnold, možná až moc drsný... ale mělo to nápad. A Maggie? Těžký podprůměr. Připomnělo mi to film Nová dcera s Kevinem Costnerem... Jedná se zřejmě o nejnudnější film se Schwarzeneggerem. Není ani škoda, že u nás nešel do kin. Skalní fanoušci se na něj jistě podívají. Ostatní o nic nepřijdou. ()

Psycho.R

Moc milé a komorní "drama". Nejdůležitější na filmu je přeměna, a psychika obou hlavních postav. Brát zombie jako nemoc a podle toho také pomalu sledovat stadia je dle mého originální. Stejně jako hláška: "Necejtíš pečený maso?" ()

danny_21

Maggie se snaží svézt se na vlně populárních plížících se zombie, ale průser je, že díky mizernému a prázdnému scénáři můžeme pozorovat hodinu a půl nakaženou dcerku, která prostupně černá jak briketa bylo utrpením ve srovnání s očekávaným tragi pokusům o dramatičnost v podání už hodně vysušeného Oráče von Austria, které se kupodivu a pro mě naprosto překvapivě nekonalo, pač kluk ušatá válí, jeden by mu snad i nějakou tu sošku dal :-) Přesto to Dannyho vůbec neoslovilo ani umělecky, atmosférou ani emociálně, ale svalouš na tom vinu nemá, abych byl spravedlivý a jak říká velký Verbal, kvůli starým, dobrým kusů Arnolda, budu předstírat, že jsem to neviděl - 30 % ()

1985lula

Arnieho mám zafixovaného ako akčného hrdinu, takže tu ma svojim talentom veľmi milo prekvapil. Rola utrápeneho otca, ktorému pomaly zomiera dcéra nakazená zombie vírusom, mu dokonale sadla a aj som mu ju verila. Celkovo sa jedná o veľmi príjemnú, aj keď dosť depresívnu rodinnú drámu. ()

Petulka88

Rodinné drama ze zombie apokalypsy aneb co uděláte, když se Vaše dítě pomalu mění v mozkožrouta. A ono to kupodivu vcelku funguje, Arnold tu navíc předvádí svůj jednoznačně nejlepší herecký výkon v kariéře. Nic pro skalní fanoušky Komanda,ale ti ostatní můžou být docela slušně překvapeni. ()

Likan7

Když sem se na Maggie chystal, říkal jsem si: "Hm, Arnold zase bude zachraňovat dceru od nějakých lumpů jako Neeson v Takenu." Jenže ono houbeles. Při sledování filmu se mi na povrch draly vzpomínky na mnou oslavovaný Zánik. Podobná komorní atmosféra, nad míru jasný, že jsou všichni v kelu, celý příběh odehrávající se skoro jen v domě, postapokalyptická budoucnost. Jenže tam, kde Zánik šel ještě dál a ukázal nám strhující a nervy drásající finále, tam je Maggie stále "jen" tím komorním atmosférickým filmem, který byl na začátku. Celý tenhle svět se mi hodně líbí. Svět se vyrovnává se zombie epidemií, jakž takž s ní bojuje a snaží se vrátit život do normálních kolejí. A mezi tím má Arnold doma pokousanou holku a Vám se derou na povrch otázky, které jsou na těle velmi nepříjemné. Dokázali by jste své dítě, nebo jakéhokoliv člena rodiny umístit do karantény, kde by ho čekala smrt v osamění? Riskovali by jste životy zdravých členů domácnosti, jen aby jste s nakaženým byli co nejdéle? A když to celé dojde na konec, dáte mu smrtící injekci těsně před proměnou, necháte ho přece jen odvést, nebo dostanete odvahu zmáčknout spoušť své brokovnice? Po téhle rovině je film hodně zajímavý a Arnolda jsem měl jen radost, dokázal to ustát se ctí a fakt, že na stará kolena změnil žánr a zkusil si horor jako Costner v Nové dceři, je opravdu chvályhodné. Maggie není veledílo, kamera je průměrná a hodně dělá skvělá hudba, a když by film mohl jít ještě dál (a že po skvělých scénách s prstem, sousedy a liškou potenciál byl!), zůstal tak nějak na pomezí geniálního komorního hororu a béčka, co časem vyšumí. Pan režisér si ale zaslouží pozornost, o tom žádná. ()

mira.l odpad!

Týý woe....a tohle zase jako co bylo?? Tímhle se v USA fakt dá zalepit potřeba placení složenek?? Hmmmm.... ()

RAFT

Ještě štěstí že tento film nešel do kin,bohu dík.Ne a tedka vážně ,horor s Arnoldem v hlavní roli ,může být .Sice mi film připadal jako drama než horor ale no což může být .A vidět Arnolda než jen pořád v akčních rolí ,tak tady v Maggie mu ta role dobře sedla,zajímavé a to doslova.Je pravdou že akční role mu jdou lépe,tu si asi tak trochu ,připadal na tom odpočinku.60% ()

vozralec

Tady šlo zřejmě především o zobrazení emocí. Zahráno v pohodě. Dokonce i Alois uronil slzičku. Každopádně jeho roli mohl hrát kdokoliv jiný. ()

JimDeNiro

Arnold je na starý kolena snad hercem. Mile mne překvapil, svým herectvím samozřejmě. Víme, že Arnie má herecký rejstřík o max třech šklebech, ale tady se mu podařilo zahrát. Je to taková depresivní jednohubka o tom, že loučení není nikdy snadné, kór, když vám z děcka roste zombie. O horor se to otřelo z kurva velké dálky. Je to psychologický drama jak noha. Mě se to ale líbilo. Čekal jsem větší průser. A film má nádhernou a skvělou hudbu... Zaokrouhluji lehce nahoru, rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi, tak dám čtyři hvězdy. Film si to zaslouží... Třeba mu dáte šanci i vy... :) 70% ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)