Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

john.h

Žádný přelomový dílo, ale na jedno zkouknutí OK. Byl by to celkem nevýrazný snímek, kdyby tam nebyl Arnie v jeho do této chvíle nejdramatičtější a nejvážnější roli. To především dělalo snímek zajímavým. Ale raději bych ho viděl s kulometem kropit po nepřátelích. ()

Bube1

Komorní drama o loučení otce s dcerou, které má depresivní a ponurou atmosféru perfektně dokreslenou Wingovou hudbou a hororovým podtextem. Asi jsem na to koukal ve správném rozpoložení, protože mi to neuvěřitelně sedlo. Můj oblíbenec Arnie ustál tuhle pro něj netradiční roli se ctí a na stará kolena ukázal zase jinou stránku svého hereckého umění. Celý projekt cením a s čistým svědomím mu dávám 4 hvězdy. ()

misar3

Arnolde, co nám to děláš... Co si budeme nalhávat, raději bychom tě viděli v nějaké Kick-Ass akci, kde zombíci budou létat vzduchem. I přesto má film svižný spád a rozhodně nenudí. Skousnutelná jednohubka, kterou znovu vidět nemusím, ale jakožto Arnoholik, jsem si musel vyplnit mezery :-) ()

JohnZ87

Arnolda je na tyto charakterní dramatické role škoda, protože v nich nemá možnost naplno vyniknout. I když se zde opravdu snaží, své postavě nedokázal vtisknout nic, kvůli čemu by byla nějak výrazněji zapamatovatelná. Navíc zde už trochu naráží na své herecké limity a místy jsem mu jeho snahu o dramatické procítění jeho postavy moc nevěřil. Maggie na Arnoldovi nijak zvlášť nestojí a pokud by roli Wadea hrál někdo jiný, filmu by to asi nijak neublížilo. V jeho hereckém (převážně akčním a lehce komediálním) portfoliu je to však jistě zajímavá zkušenost. Film je pojat velmi komorně a místy až trochu nudí, nicméně přesvědčivý výkon Abigail Breslin patří rozhodně k jeho nejsilnějším stránkám. Přínosem je také trochu netradiční pohled na zombie apokalypsu. 60% ()

masekjc

Atmosferické drama lehce šmrncnuté zombíkama, které sází především na psychiku hlavních postav a pozoruhodný neakční výkon Arnolda Schwarzeneggera. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Mno...vlastně to bylo o tom jak je "nemocná" holka doma s tatínkem a nevlastní maminkou, konec. Čekal jsem zombie nářez, ale prd. ()

GameboyNES

Tohle "dílo" jsem dlouho skladoval, nemaje odvahu na to mrknout. Hmmmm, škoda že jsem se na to nevybodnul a rovnou to nesmazal. Vážně jsem čekal že Arníé, vezme do pracek sekyr, nebo katano a bude ty zombíky kosit jak zamlada v Conanovi :( Pro mě vážně, nudné nezajímavé drama o ničem, připomínající epizodu z žívích mrtvých. S úctou k Arnoldovi odpad nedám. ()

Scraffy

Arnie sa mi páčil! A to ho moc nemusím! Konečne sa pustil do niečoho, čo nieje vyslovene akčný biják, alebo nejaká akože "vtipná" komédia! Arnie tu vyzerá prekvapivo dobre. Hlavná hrdinka Abigail Breslin je pekná a dobre hrá svoju úlohu postupne sa meniacej dievčiny na zombie. Páči sa mi taký pomalý nábeh na príbeh a že to hneď na začiatku nezačnú hrotiť. Film s podobnou tématikou o zombie tu ešte nebol, takže sa dá povedať, že to je z časti aj originálne. Ale nie zas moc, kedže predsa len na zombíkoch sa nič nové nedá nájsť. Všetci všetko o nich už dávno poznáme. Ale aj tak je tento film pomerne solídny! ()

Knor

Určitě by nebylo špatný vyzbrojit Arnieho rotačákem, mačetou, granátometem, vrazit mu do huby doutník a nechat ho vymlátit tisíce zombíků. To by se mi líbilo, ale tohle je úplně ale úplně něco jinýho. S hororem bych to moc nespojoval, ale budiž. Tenhle film je spíš depresivní mrazivý drama, který útočí na emoce. Post-apo příběh o čekání na smrt a sakra povedenej. ()

Najt

3,5* Tohle byla celkem paráda a nebýt opět nevhodně utnutého konce, které já tak miluju, tak bych dal 4*. Spíše než horor se jedná o drama, ale v postapo prostředí a virem na palubě a celkově to působí celkem depresivni až ponurou atmosférou. Ke konci je to pak opravdu smutný, i když zde se na city moc nehraje a slza Vam nejspíše neukápne, tak to co se tu děje, když se nad tím zamyslite, tak je to opravdu smutné. No a Arnold tady parádní. ()

mh825

Slušné drama, ale od hororu to ma ďaleko. Pochmurné prostredie, melancholia a Schwarzenegger, to moc nejde do kopy... ()

Olafsson

Tak trochu "jiný" zombie film. Brutální žravá akce se nekoná, létající hlavy a tisíce vystřílených nábojů nečekejte... Až komorní drama o jedné rodinné tragédii svým pomalým tempem mířícím k nevyhnutnému konci diváka drží a nepustí.. Arnie pro něj velmi nezvyklou roli ustál se ctí a překvapil mě mj. i tím že jeho obvyklá naprostá herecká topornost se tady více méně neprojevila... Jo a to prošedlé strniště mu sekne! ()

boumik

Tohle prostě není horor a ani si to na horor nijak nehraje ! Tohle je drama s nádechem deprese a musím podotknout velmi dobré drama ! Arniemu role starostlivého otce kterému dcera umírá na zombi virus sedla. Ano je tam par proč ale to filmu vůbec neubírá . Já jakože jsem nic nečekal tak jsem spokojen ()

XXXXXXXX

Umělecké dílo na pomezí hororu a dramatu. To, že se po kousnutí nakaženým jedincem, dotyčné také promění v nemrtvou mrtvolu, ovládanou základními instinky, ví dnes díky nepřebernému množství filmů s podobnou tématikou, již každé pětileté dítě. Tento film se snaží odpovědět na jednoduchou otázku: Zůstává nakažený člověk ještě člověkem, nebo se pozvolna mění na něco jiného? Myslím, že po shlédnutí Maggie, budete mít jasno... ()

Maw

Spíš drama o rodinných vztazích než horror, ale i tak se na to koukat rozhodně dalo. Arnold se na sebe neobvyklé role zhostil velmi dobře a možná díky tomu není film úplná tragédie, i když je vlastně naprosto o ničem. Dostal jsem víc, než jsem od filmu očekával, takže spokojenost. ()

Lyriq

Spíš drama než horor, a dost zvláštní film, určitě to nesedne každému. Chválím obsazení titulní Maggie, Arnold si s rolí poradil výborně a určitě by unesl i více prostoru. Po úvodních 15 minutách si dej trochu vezme dovolenou, lepší atmosféra se vytvoří až v polovině. I tak si myslím, že i přes pravděpodobný neúspěch si tenhle film nezaslouží jít pod 70%. Fanoušci Arnolda, kteří ho překousnou ve vážném filmu s pomalým tempem, nechť přidají dalších deset procent. ()

ratpile

Celkem bizarní věc. Arnold v čisté depresi (ne, happy end se nekoná), ve filmu s populární žánrovou tématikou a vážně míněném indie zároveň. Několik prvních minut jsem si dokonce zaklel, do jakého oduševnělého artu se to guvernér upsal, ale nakonec jsem přeci jen skončil spokojeně smutný, s tím klasickým depresivním tlakem na hrudi. Ono to prostě nějak funguje. Arnold roli nejspíš musel vymlátit ve fitku z Fassbendera, ale jeho postava postaršího balíka, který možná ani není ten typ schopný emoce vyjadřit, je celkem uvěřitelná. Výtečná je pak Abigal Breslin, která se správně vymyká té moderní škatulce hrajících modelek a její výrazový rejstřík prostě nutí diváka prožívat. Fandil jsem jí, litoval jsem ji, a tak to asi mělo být. Snímku ale přeci jen něco chybí. Není tak sugestivní, jak by při absenci příběhu mohl být a dávku emocí bych snesl klidně o level hustší. Do devadesáti minut přeměny v zombie se toho přeci jen vejde víc. Post apokalyptická loučení s umírající zombie dcerou a Johnem Matrixem v důchodu to ale bylo překvapivě citlivé a atmosférické. Zatím nejlepší film po Arnoldově návratu z politiky. ()

Kortexo

Zatím největší překvapení tohoto roku!!!Film měl dobré ohlasy v zahraničí, ale tohle jsem rozhodně nečekal!!!Nejlepší film natočený na téma zombie.Jako jediný dokazuje, že zombie žánr, není jen hloupou odnoží hororu, ale kvalitním tématem k hlubokému zamyšlení.Brilantní film o lásce, smíření a pochopení.Hodně připomíná walking dead po stránce citové, ale naopak bez zbytečného násilí. Arnold Schwarzenegger je tady v roli otce brilantní.Svět je prezentován velmi logicky a realisticky a docela z něj mrazí. Atmosféra je úžasná.Pokuď tento film bude nominován na oskara, vůbec bych se nedivil, právě naopak... ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)