Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

Casspy

Jsem pro každou srandu, ale čeho je moc, toho je příliš. Kamera mi tak ani nevadí, ale co ti herci/neherci? Opravdu to mělo působit, tak jak působí? Jeden díl a konečná, tedy určitě z mé strany a veřejně se přiznávám, že mě to z ukázek celkem zajímalo. A vůbec co ty komentáře? Znuděný, monotónní, neosobní hlas? K dokumentu fajn, ale toto? Nic proti nikomu, ale další špatná volba..10 minut a mám dost. Primo, Primo, tohle ne. Nikdy jsem odpad nedala, a ani nedám. Za pokus/snahu 1 hvězda s opravdu přivřenýma očima.. ()

Do_ odpad!

Aha, takže tohle jsou jako herci? Hooooodně špatní herci? Nebo praví lidé? Nevím co je horší, ale po dlouhé době jsem viděla nehoráznou blbost, která nemá ani hlavu ani patu. Opravdu jsem se jen chytala za hlavu a říkala si jestli je to doopravdy. Jeden z nejhorších pokusů jak zaujmout diváka. Odpad na druhou. ()

FantoMaSk odpad!

Křižovatky života měly být highlightem primáckého podzimního TV schématu v roce 2013. A svým způsobem jsou, protože něco takového jsme v TV vážně ještě neviděli (bohužel ale v úplně jiném smyslu, než programové oddělení zamýšlelo). V hlavní roli neherci, pohledy po očku do kamery, úsměvy ve vyhrocených scénách, záběry na první dobrou a kamera, která na vteřinku nepostojí... Ed Wood by měl radost ... :) Tohle je vážně peklo... A ten voiceover ... :D Vždycky jsem měl za televizní dno, pod které už nelze hlouběji klesnout, seriál Lenssen a spol. Tohle dílko ho ale trumfuje na všech frontách a stává se pro mě novým etalonem ubohosti, který stojí za to si na pár minut pustit už jen proto, aby si člověk začal vážit průjmů, jako jsou Doktorů z Počátků :) Kdejaké home made porno má lepší kameru i herecké výkony, což ale v určitých momentech vlastně Křižovatkám prospívá a dělá to z nich sice neplánovanou, ale o to srandovnější komedii (zejména, má li člověk upito, nebo ideálně rovnou v žíle :)) ()

tucnakova odpad!

Máte na návštěvě televizně závislou ( a asi i nahluchlou ) tchýni s vytříbeným vkusem a neomylným čuchem na ty největší divácké pecky ?! A zároveň taky v domě jedinou místnost s televizí, z které není úniku, protože právě tam ještě vaření, mytí, praní a věšení ?! Pak víte a chápete, jaký jsem dnes měla večer - ale, TY BRĎO, já doteď tápu, čeho jsem to vlastně byla svědkem ... ! Jak je něco takovýho vůbec možný, lidé dobří ? Uf. ()

MaxQ69 odpad!

Víc než tenhle pseudopublicistický dokument mě děsí pitomci, kteří se na to večer s nadšením dívají. S úsměvem sleduju komentáře, kde se rozebírají "herecké výkony". Nesnáším "obyčejné příběhy ze života obyčejných lidí". To je taková žumpa, že bych se štítil do ní vymočit. ()

Joeman odpad!

Obvykle nehodnotím výtvory po 5 minutách sledování, ale tady udělám výjimku, jelikož je mi špatně z příšerně švenkující kamery a i proto už nejsem schopen dál sledovat neskutečně kašírované výkony "herců" Propánakrále, co to má být? Má někdo věřit, že je to dokument? Nebo autoři považují tento způsob hraného filmu za více působivý a ta nesmyslně trhavá kamera tomu má dodat patřičný náboj?? Brr, tohle prosím ne, to se hodně nepovedlo. ()

mrsin

Aneb jak se Prima Nově snažila vyrovnat... Takhle trapný a hlavně vtipný výtvor jsem neviděl už hodně dlouho. Vzhledem k tomu, jak dobře jsem se při jeho sledování bavil, odpad dát ale nemůžu :-) ()

Vala

Berte na vědomí,že tohle NEJSOU herci,ale obyčejní lidé a u situace byla kamera to je vše. Zasloužilo by si to víc procent. ()

nikinikiniki

Zas tak hrozné, aby to bylo na odpad, to není. Náhodou, je dobrý, že dávají příběhy ze života, které se můžou stát každému z nás. Jasně, sice to je amatérské, protože ty lidi nejsou herci, nicméně příběhy jsou poutavé a rozhodně to není na odpad! ()

Eraser.Head odpad!

Jednoznačně nejjednodušší způsob jak dostat rakovinu. Ani člověk povýšený, hledající pobavení v kýči a bahně plebs, se nemůže nadřazeně vysmát nuznosti dílka. Kdybych věděl, na co se to chystám dívat, raději bych se nechal vší silou nakopnout do varlete. Aspoň bych se pozvracel bolestí fyzickou a ne hnusem. Ale připouštím, že to někdo může shledat jako přijatelnou zábavu. Každému jeho fetiše, že? ()

axel01

Herecké výkony jsem sežrala i s navijákem, myslela jsem si, že to je natáčení skutečnosti. Takže nechápu nízké hodnocení, já bych si prostě myslela, že někdo fakt natáčí realitu a ta kamera a amatéři k tomu patří. Dost dobrý, přesvědčivý, i když jsem viděla jen pár dílů. ()