Rande na dvě noci

Po velmi politováníhodné společně strávené noci se dva cizí lidé vzbudí a zjistí, že prospali blizard, který zasypal sněhem celý Manhattan. Teď zůstali uvěznění v malém bytě a jsou nuceni se seznámit mnohem víc, než by noc strávená s náhodnou známostí vyžadovala. (Filmbox)

splaty

Překvapivě velmi příjemná podívaná. A romantická komedie u které se člověk necítí trapně za herce. 70% ()

Edwin44

Miles Teller je můj oblíbenej herec po filmu The Spectacular Now a v tomhle filmu byl ten lepší ze dvou. Megan (Analeigh) mě přišla strašlivým způsobem otravná a nesympatická, přišlo mi že se tam pokouší napodobit Aubrey Plaza, ale bohužel neúspěšně. Film bych hodnotil možná trochu lépe kdyby to skončilo hned s koncem bouře, ale ten rádoby romantickej konec, kdy ona je na něho naštvaná a během dne si to ještě dvakrát rozmyslím mě strašlivě sral...PS: takže oni se po požárním schodišti vloupali k sousedum a to schodiště nevedlo na ulici aby ona mohla jít domů? WTF to jako vážně?....za další jak těm policajtům oznámil vloupání Megan když nevěděl její přijmení...WTF....to se opravdu může stát jen ve filmu. Když se tak zamejšlim, vlastně to byla dost blbost. ()

somme

Jak malo staci kdyz se to umi. Jeden atelier, dobre zvoleni herci a dobrej scenar a voila. Vazne moc prijemnej film,ktery v halde romantickych komedii urcite vystupuje. Analeigh Tipton byla rozkosna a prirozena a frajer Miles Teller, kteryho asi miluju cim dal tim vic, byl nenucenej,vtipnej a roztomilej se svym dokonale nedokonalym zverecnym proslovem a vsechno tohle dohromady proste krasne ladilo a fungovalo. Parada. Navic, kdo by nechtel mit takovou story 'jak jsme se seznamili'?! Myslim,ze i dobra narazka na dnesni zpusob seznamovani pres vsechny mozny appky ci co a pripomina nam to tak,ze bychom meli obcas zpomalit a vnimat vic to co je kolem nas. ()

celnarova

Nevím čím to je ale Miles Teller není typický americký hezoun, ale něco vás nutí ho mít rádi a pak zjistíte že ho žerete :D. Klasická americká romantická komedie, kdy přesně víte, co se stane a jak to dopadne hned na začátku. Prostě občas je potřeba takových filmů. ()

agamazx

romcomy mam celkom rad, radsej si dam priemerny romcom ako kvalitny horror. Prijemny, celkom vtipny film na vecer. Nic viac ()

Sejkorka

Slušný film s velmi dobrou Analeigh Tipton. Její Megan je vtipná, bezprostřední. Chvílemi  (a nebo často) film sklouzává ke konverzačnímu dramatu, ale jinak to nejde, když jsou hlavní protagonstisté uzavřeni v bytu, neboť venku jde blizzard s vichřicí. Nakonec se pochopitelně dají dohromady, spousta věcí drhne, ale dá se na to koukat. ()