poster

Bratr a sestra (TV film)

 • Francie

  Brother and sister

 • Francie

  Frère & soeur

Komedie

Francie, 2012, 85 min

 • flyboyeda
  ***

  Nahodne shlednute nocni snimky bdiciho nespavce obcas prekvapi, navic kdyz clovek nic neceka. Bernard Le Coq me v te roli snobskeho chlapika zraleho na tecku (a emo-rozmrazeni) pobavil. O kousek nize se kdosi pta "Kdejsou zlaté časy francouzských komedií?". Prijde mi, ze prave tento snimek cerpa z jejich odkazu pomerne milym zpusobem a treba s tvorbou Francise Vebera mi prijde vyslovene kompatibilni ...(15.2.2016)

 • p.a.douch
  ***

  Pohodová lehce nadprůměrná francouzská komedie. Herci jsou příjemní, režie a hudba taky. Stopáž není přehnaná, takže nemáte čas se začít nudit. Příjemné strávených 85 minut.(26.10.2016)

 • Vesecký
  **

  Ze začátku jsem se domníval, že moji předchůdci v hodnocení byli příliš přísní. Nebyli. Zdálo se mi totiž, že to bude příjemná komedie s tatínkem z Polynésie, jenže od okamžiku, kdy zemřel a Tarita zůstala na krku svému (domnělému) bratrovi, sklouzlo to k banalitám a zápletkám, asi bylo pro scénáristu dost obtížné je vymýšlet, aby to dospělo k nějakému konci. Vznikl tak skutečně spletenec tak málo pravděpodobný a mnohdy doslova přitažený za vlasy, že ty dvě hvězdy jsou tak akorát. Jen těch náhod - rozvádějící se rodiče Taritiny kamarádky a Bruno se zamiluje do navrhovatelky, proti níž má obhajovat... Kdejsou zlaté časy francouzských komedií?(11.2.2016)