Lost Place

Alex Weimer

Vincent Assmann

Scénografie:

Florian Kaposi

Luxusní prostředí to se mě líbilo. Snaha o jakousi Teslovu cívku. Zajímavý horor ale aby dostal víc hvězdiček, musel by být ještě lepší..(19.6.2016)

• LIVINGDEAD

Zajímavý horror, sympatické herecké obsazení, jen ta krev mi tam chyběla.(11.1.2014)

• molcan2

veľmi zlá skúsenosť. Prvá časť filmu, sa zaoberá geo-catchingom a má veľa chýb a omylov. So starým GPSkom sa potápať a používať ho pod vodou. (čo sa samozrejme nedá, pretože nie je vodotesné) Chlapci nájdu koláčiky v bedni ktoré sú tam pol roka a tak ďalej a tak ďalej.Dokonca aj obchodovanie s tou bedňou nie je správne. Hororová časť na druhej strane má nezrovnalosti kde sa len pozriete. Človek, ktorý vie že to miesto je nebezpečné ale neodíde. Elektrické zariadenia sa chovajú fyzicky podivne a najhoršie zo všetkého je že to vôbec nie je strašné.(28.4.2014)

• wick

To se moc nepovedlo...připomíná televizní epizodu ze seriálu.(19.5.2014)

• George Stobbart

Partička mladých sa zase raz zatúla tam, kde by nemala a zase raz na to doplatí. V tomto prípade ide o opustenú, experimentálnu vojenskú základňu, ktorá si však svoje tajomstvá stále poctivo ukrýva. Celkom pekne natočená nuda. Na jednu stranu je síce fajn, že film kladie dôraz skôr na mysterióznosť, než na klasické vyvražďovacie klišé k akému sa takéto námety zvyčajne stočia, ale na druhej strane to zase až tak nepomáha, pretože je to celé až príliš rozvláčne, stereotypné a nedostatočne zaujímavé.(28.4.2014)