Tenhle seriál má fakt super koncept, pár dobrých momentů. Bohužel mě Bo jako Zach naprosto iritoval. Je naprosto jasné, co se postavou autoři snaží říct, ale za mě je naprostý hajzl. Rozhodně se nedá říct, že seriál je hloupý - jak vykresluje natáčení reality show a popisuje člověka, který se pokouší o slávu za každou cenu je dost zajímavé. Intra každé epizody jsou však boží. Trochu škoda, že tam nebylo více hudby - vzhledem k Burnhamově internetové kariéře. Myslím, že Lagana (spoluautor) se o dost zlepšil když natočil Amerického Vandala, kde jsem hrdinům fandil více (+ příběh byl zajímavější - škoda jen, že to zrušili po druhé řadě). A o Osmé třídě, kterou režíroval Burham jsem slyšel jen dobré věci. Rozhodně to nepovažuji za špatný seriál, jen se mi prostě netrefil na 100% do vkusu. 6/10 Edit: Zbývají mi poslední 3 epizody a posledních pár dílů bylo opravdu dobrých. Možná zvednu hodnocení jestli to udrží kvalitu. Trochu více dokážu vystát i postavu Boa. Kéž bych to mohl ohodnotit po dílech. Edit2: Dokoukáno. Byl to OK seriál, ale asi to nechám na 3*.(24.6.2020)