Coherence

• Velká Británie Coherence

Facerr

Tak tohle bylo velký překvápko. Nečekal jsem, že by mě moh nízkortozpočťák z jednoho domu, s pár herci tak bavit. Trochu mě mrzelo, že některý věci zůstaly utajený, ale nápad to byl výbornej. Tolik muziky za tak málo peněz jsem fakt nečekal. ()

TinoArts

Zase raz obrovské prekvapenie. Absolútne neznáma vec, a lepšia ako kopa sci-fi highlightov tohto/minulého roka. Herci a kamera najskôr liezli na nervy, ale po asi 20 minútach sa to rozbehlo, a nadchlo ma to. Bál som sa potom už iba konca, ktorý ale tiež dopadol dobre. Malo to pár blbých momentov, čo sa týka konania postáv, ale bez toho by sa to asi nezaobišlo. Slušný mindfuck, potešilo ma to podobne ako mnou nedávno zhliadnutý Predestination. 80% ()

CorvusBlek

Myšlenka, nebo spíš teorie není špatná, ale výsledek filmu: Ukecaný blábol bez atmosféry, kde postavy se celou dobu chovají až idiotsky směšně...Nejlepší z celého filmu je píseň Laury Veirs - Galaxies v závěrečných titulcích...15% ()

Radyss

Ten konec? WTF! Takhle nějak jsem si to představoval! Za mě jeden z nejlepších filmů co jsem v tomto žánru mohl vidět. Možná bych měl ubrat v hodnocení za tu kameru (absolutně mě ta rozklepanost nenadchla), ale čert to vem. Bylo to skvělý. ()

Eywa11

Nápad sa mi strašne páčil, ale nedá mi dať plný počet. Strašne mi liezol (už od úvodu) na nervy ten amícky spôsob komunikácie ala dráma dráma dráma a hysterčime ako urvaní z reťaze len keď nám vypadnú poistky....a dorazilo ma ako tam vymýšľali tie techtle mechtle teórie potom ako našli v aute knihu, ktorá sa im úplne "náhodou" hodí zrovna do tejto ich prekérnej situácie..... chápem, že scenárista musel nejak divákovi vysvetliť situáciu, ale neverím, že sa to nedalo aj inak ako prudko inteligentnými a prudko neuveriteľnými a umelými dialógmi o dekoherencii a Schrödingerovej čičine večer pri vínčisku s partiu priemerne inteligentných úchylov, z polovice ktorých sa nakoniec vykĺbili teoretickí astrofyzici (strašne pravdepodobné), takých kamošov by som brala no.....každopádne dala by som aj nižšie hodnotenie ako 4 ale ten nápad bol taký dobrý, že tú svoju grcku z jeho prevedenia prehltnem a spriemerujem to na 4 otyčkované hviezdy. ()

DePompon

Mysteriózny thriller ako má byť, so všetkou tou napätou atmosférou, výpadkom elektriny, záhadnými udalosťami a túžbou dozvedieť sa, o čo vlastne pri prelete kométy ide. Napriek tomu, že táto túžba ostáva v divákovi nenaplnená, pútavé rozhovory, strach o život každej z postáv i gradácia deja dostatočne vyplnia čas do poslednej minúty. Od záveru som čakala viac, no ako to už býva s komplikovanými námetmi, neuzavretý koniec ma vôbec neprekvapil. V rukách a v bežnom ponímaní smrteľného človeka je Schrödingerova mačka priveľké sústo. Vzhľadom na vyššie uvedené plusy však hodnotenie zaokrúhľujem nahor. Rozhodne moja šálka kávy. ()

husak_k

Film s nulovým rozpočtem, který má top scénář, ale zbytek už odpovídá tomu nulovému rozpočtu, všechno ostatní působí strašně amatérsky, jakože to amatérské opravdu je. 3 hvězdy za ten scénář si to zaslouží, škoda že se toho nechytil nikdo šikovný a talentovaný. ()

wallax

Obrovské prekvapenie. Takto sa majú točiť a písať mysteriózne sci-fi thrillery. Fantastický scenár s brilantnými hereckými výkonmi naviac s veľmi sympatickými hercami. Za pár chechtákov natočiť takýto film je skutočne umenie, naviac všetko v jednom dome. Sci-fi založení diváci, Vy čo máte radi teórie o alternatívnych realitách, či priaznivci Shrodingera, budete si priasť blahom ako jeho mačka v krabici (teda ak počítame len s tým jedným z jej súčasných stavov). ()

RadaRD

Na tenhle film jsem koukl naprosto nepřipraven, nevědouc, oč půjde. Dostal jsem totální mindfuck a vůbec mi nevadilo, že je to vlastně rozpočtově velmi omezený film a ani jsem neřešil, že jde o celkem omleté téma. Zkrátka mi to sedlo, od začátku až do konce. ()

J.Mayen odpad!

Tak můžu s jistotou a s klidem říct že tohle byl rozhodně nejhorší film za celý letošní rok. Něco tak odporně odpudivý ho a nezáživný ho jsem neviděl snad i posledních 10 let. Hodnocení na csfd jako vždycky nechápu. Ten kdo hodnotí více jak jednou hvězdičkou nemá to nemá v hlavě v pořádku. A o co ve filmu vlastně jde? To si ani nedovolím posuzovat a jsem přesvědčenej že to nevěděli ani tvůrci ani herci a ani nikdo kdo se nějakým způsobem na filmu podílel. Totální katastrofa a s radostí si vysluhuje zasloužený odpad. ()

Maraboy

Schrödingerova kočka v hlavní roli .Námět a scénář je TOP. Herecké výkony jsou také dobré,charaktery postav hercům poměrně sedí. Celkově je to hodně kvalitní mysteriozní snímek se super zápletkou. Za poměrně málo peněz se dá natočit hodně kvalitní film který strčí do kapsy kdejaký sci-fi blockbuster. Doporučuju ()

FOndra

Smysl a nějaké objasnění celé záhady bych moc neřešil. Já se bavil a s napětím jsem očekával, co se stane dál. Dobrý scénář a slušní herci se tomuto příběhu upřít nedají. ()

Rodriguess

Prijemne scifi prekvapenie, konecne nieco ine a velmi zaujimave. Vypeta atmosfera od zaciatku az do uplneho konca, a kazdy si to moze vysvetlit svojím sposobom. ()

DJMaroko

Bóóóže můj bylo to utrpení koukat na to až do konce jen proto jak to asi dopadne. I když musím uznat posledních deset minut mě už začalo bavit a opět otevřený konec ...ty já úplně nesnáším, takže balancoval jsem mezi odpadem a jednou hvězdou. Co na tomto filmu bylo zábavné vůbec nechápu některé komentáře, ale musím souhlasit s Dobytkem a Fr. Opravdu se takhle mohou lidi někde na světě chovat ??? ()