Nebe existuje

• USA Heaven Is for Real (více)

Film natočený na motivy bestselleru ze špičky žebříčku deníku New York Times, Nebe existuje, vypráví skutečný příběh otce z malého města, jenž musí nalézt odvahu a víru, aby se se světem podělil o synův výjimečný zážitek, který mu změnil život. Na Cenu Akademie® nominovaný Greg Kinnear (Nejlepší herec ve vedlejší roli – Lepší už to nebude, 1997) se představuje v roli Todda Burpa, jehož syn Colton tvrdí, že ve chvíli, kdy se ocitl na pokraji smrti, navštívil nebe. Colton podrobnosti ze své neskutečné cesty popisuje s dětskou nevinností a se samozřejmostí vypráví o věcech, které se staly před jeho narozením... O věcech, které nemohl vědět. (Bontonfilm)

FandimeFilmu.cz (Martina Podhůrská)

"Zcela nepochybně jde o film, který si mimo věřící publikum najde sympatie jen obtížně. Namísto toho, aby vás příběh přivedl k rozjímání o chlapcově zkušenosti, jde spíš o odpočinkovou záležitost se sympatickými tvářemi, na kterou po zkouknutí rychle zapomenete." více

FeelingMovies.sk (Simona Šípková)

"Do kín nám zavítal počas sviatkov dušičiek film s tematickým príbehom. A to cestou do neba a späť. Film vytiahol mnoho Slovákov do kín i napriek tomu, že to nebol veľký distribučný trhák. U nás si napriek skepticizmu programových dramaturgov našiel svojho diváka." více

Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

"Našinec nie je zvyknutý dívať sa na základné hodnotové otázky detskou optikou, prípadne komentovanú americkým pastorom (podozrievame ho, že niečo zmanipuloval, veď svet je taký a dávno je zabudnuté to: čistému všetko čisté). Niektoré myšlienky však možno pazúrikom uviaznu v našej pamäti. Hoci aj…" více