Justin Bieber's Believe

• USA Justin Bieber's Believe (více)

Teenageři ho milují. Dospělí ho nesnášejí. Kontroverzní zpěvák, skladatel a jedna z největších popových hvězd současnosti, Justin Bieber, rozhodně umí vzbuzovat silné emoce. Jeho talent a obrovská vášeň pro hudbu jsou však nezpochybnitelné. V září 2012 vyrazil Justin Bieber na roční světové turné Believe, které zahrnovalo 162 koncertních vystoupení v  Severní i Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a Aus-trálii. Většina koncertů v Americe byla beznadějně vyprodána běham 1 hodiny, vstupenky na jeho show v Madison Square Garden zmizely za 22 vteřin. Jako doprovod na část turné Bieber přizval režiséra Jona Chu, který svou lásku k hudbě a tanci ukázal již svými filmy Let's dance 2 a Let's dance 3D. Z této spolu-práce vzniknul jedinečný film, který nám přináší intimní pohled nejen na Bieberovo koncertní turné. Uvidíme vizuálně úchvatný záznam Justinových největších hitů a zároveň nahlédneme do zákulisí příprav a vzniku celé show. Justin Bieber's Believe nabízí výjimečný pohled na zpěvákův život mimo pódium. Film sleduje Justinovu cíle-vědomou cestu od neznámého chlapce, který snil o hudební kariéře, až po zrození jednoho z největších fenoménů dneška. (Bioscop)

amna

v hodnocení vidím samé lehce očekávatelné odpady. a nezasloužené. nejsem fanyna ani hater, ale i dokument mě nenudil a našla jsem si v něm vlastní věci k přemýšlení. a ve spojení s bieberfanynama v kinosále to byl celkem zajímavý zážitek. pro mě to nebyla ztráta času. více na blogu ()

Lovely.Bones odpad!

Tohle je tak pohádkové, že se mi z toho chce zvracet. Z tohoto ,,dokumentu" zjistíte, jak je úžasný, hodný chlapec, který má rád svoje fanoušky. To, že močí do kyblíků uklízečkám v hotelu, fluše na fanoušky z okna, myslí si, že Anna Franková by byla Belieber, kdyby dnes žila, jak se vyspal s tou brazilskou ku*vou, jak mu sebrali jeho opičku, protože se o ní dostatečně nestaral a jeho zatčení asi není důležité, tak to vynechali. Už jenom kvůli tomu, že se tady z něho snaží udělat obrovského andílka, tomu musím dát odpad. ()

Sygauras odpad!

Byla jsem na návštěvě a tam tohle běželo. Jediné co na tom bylo dobrý, bylo to že jsem to neviděla od začátku a nemusela jsem tak trpět celou dobu (kdyby nelilo jak z konve, seděla bych na terase abych na to nemusela koukat) Justin je špína a dement a jestli někdo tvrdí opak, žije odříznutý od společnosti a náhodou slyšel z rádia zabloudivšího humanoida jednu písničku. Tahle šmíra je otravný spratek kterému rodiče měly dávat facky a jiné tělesné tresty. Takto to dopadne když dáte dementovi "moc" a vliv nad jinýma dementama. Stane se jejich bohem. To že je to vyjetá, násinická fetka bez jediné dobré vlastnosti, tahle skupina uctívačů nikdy nepochopí. Odpad. PS : ta zajímavost v zajímavostech je nějaký blbý vtip ? Věnováno jednoleté fanynce ? JEDNOLETÉ ??! Dělá si někdo prdel nebo co ? ()

Gore odpad!

Dokumentární hodnota vůbec žádná. Když jsem dal předešlému, o 2 roky mladšímu, snímku jednu hvězdu, musím nyní ještě snížit. V předešlém byl alespoň nějaký dokumentární pokus, zde nulový. Lituji všechny, co na to museli jít do kina. Film je k vidění na youtube, i s českými titulemi, a tam si taky zaslouží zůstat. ()

Ydrosten odpad!

Takový kakanec o hovně ( hovnem myslím Bíbra bez bíbra ) Pokud mládež vzhlíží k debilovi co má plný pytel drog, chová se jak vypatlanec a bez playbacku nezazpívá ani jeden tón, řekl bych že je něco špatně. Naštěstí moje dcera pochytila jiný styl hudby a vzhlíží k někomu kdo má alespoň talent a charisma. Zabít a zahrabat takového kreténa jako je tohle hovno. ()

DominikCZE odpad!

Vydržím ledacos, ale tady jsem to vzdal po deseti minutách. Nechápu, kdo na to dobrovolně šel do kina o Vánocích. Rád se občas podívám na hovadinu, ale tohle jsem přehnal. ()

Belieber

Vyvracuji Justinův názor na to, že Believe je lepší než Never say never. Mně se NSN líbilo víc, kde byl důraznější příběh a také shrnutí Jutinova dětství, plus zdokumentovaná My world tour. Tento dokument je naopak hlavně zdokumentování Believe tour, plus dodání záběrů z nahrávacího studia, z behind the scenes, či ze zpovídání Justina režisérem a podobně. Samozřejmě by byla hloupost Justinův život před slávou strkat do toho znovu, když to bylo jasně zachyceno v prvním filmu, a já i přes to byla s tímto dokumentem spokojená - což se ovšem může zdát očividné, když jsem Justinova fanynka. Ale když tohle přehlédneme, i tak si stojím za tím, že tolik odpadů si Believe nezaslouží, protože si myslím, že ať byl dokument o kom byl, byl natočen dobře. Kdybych nebyla fanynka nebo zakomplexovanej hater, dala bych dokumentu asi tři hvězdičky. Ale jelikož mám Justina, jeho osobnost, kolektiv, písničky atd atd ráda, dávám hvězdiček pět, protože mě Believe vůbec nezklamalo, několik věcí jsem vnímala jako jeho fanynka úplně jinak, či intenzivněji, než člověk, kterého Justin nezajíma, a navíc mi to do hlavy znovu vžilo atmosféru z koncertu, jehož součástí jsem měla tu čest být. A na závěr: potěšilo mě, že tento dokument - jak na konci titulků bylo dodáno - byl věnován Mrs. Bieber - malé Avalanně, o které se film zmiňoval. ()

dawnie

Jo, ty všechny řeči prostě patetický jsou. A to šílenství těch holek je úplně insane. Ale jestli jeho muzika vážně někomu pomáhá, aby měl lepší náladu nebo se cítil líp (já sama jí ráda poslouchám), tak proč ne. A navíc mi přijde ukvapený hejtovat člověka, kterej umí hrát na kytaru, klavír, bicí, tancovat, zpívat a zvládne megastadion plnej fanoušků s grácií. ()

Aeres odpad!

Mediální óda na malou hrudku zeleného hnisu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra. Dokoukáno z jednoho "pramenu", čistě z principu, abych se přesvědčil o opaku, že ten hošan vlastně vůbec není špatnej... Názor zůstává nezměněn. Pro všechny Bieberofilky jsem navíc napsal takový krátky článek: http://www.iseekyou.cz/?p=106 ()

Frca odpad!

Proč se o tomhle blbečkovi pořád točí nějaké dokumenty? Na tuhle buzničku za pár let všichni zapomenou a nikdo už nebude vědět, kdo byl Justin Bieber. Kluk, který založil svou hudební kariéru na uječených krávách s vymytými mozky. Nechápu, že doteď žije. Bere drogy, chlastá alkohol a z tohohle hajzlíka máme mít sakra nějaký vzor? Děkuji, nechci. Nejlepší by bylo, kdyby "Justinku Bibřenku" poslali do ohniska nějakého válečného konfliktu. Stačilo by, aby zazpíval a nepřátelé by radši spáchali sebevraždu. Aspoň trochu by byl užitečný. Proč jím tak opovrhuji? Je nafoukaný a myslí si, že když mu pár jeho rádoby "fanynek" omdlí na koncertě, tak je KING. Kdyby tohle viděl Freddie Mercury nebo Michael Jackson, zbláznili by se. Nejlepší by bylo, kdyby skončil kariéru a přestal zpívat. Osobně se divím, že ještě má vůbec nějaký hlas, když už jsou jeho hlasivky tak zničené chlastem a marihuanou. ()

Viny95501

Od Biebera som poznal, respektívne vedel, len o jednej pesničke, kde s nim spieva Nicki Minaj, čiže hodnotím nezávisle, čo sa tu určite tvrdit nedá, kedže v tomto prípade tu hodnotí určite závisť...60% ()

blondboss

Ale no tak...tento portál by mal byť o reálnom hodnotení bez predsudkov a tendenčných úsudkov. Tento dokument je reálne podhodnotený práve vďaka zbytočným konvenciám. Prekvapilo ma vcelku slušné spracovanie tohto filmu a čo to nové som sa aj dozvedel, napr. som nevedel o chorej dievčinke Avalanne. Čo mi ale veľmi vadí, je to, ako sa dokument snaží z Justina Biebera vytvarovať sladučkého emočného chlapca, ktorý si ide za svojím snom. Ja síce nie som jeho fanúšik, ale iste nemožno uprieť, že típek má talent (mne osobne sa od neho páči pár pesničiek, napr. Beauty and the beast) a nemyslím, že je to zlý človek. Avšak....prečo sa tvorcovia filmu nepýtali na drogové excesy, rôzne delikty či napr. to, ako počas turné Justin grcal medzi divákov. Takže celkovo to nebolo nejaké zle, ale ide o jeden z tých zbytočnejších dokumentov, ktoré nemajú pridanú hodnotu. 40 % ()

Madhuri odpad!

I když mi tenhle sliz leze na nervy, a ve své době jsem byla nucena být každý den obklopena jeho nohsledkami, jež se mě snažily stáhnout do hlubin pekelných taky, rozhodla jsem se že nebudu přihlížet na to že je tento dokument o něm. Ještě snad zmíním že jsem jsem ten film nezapínala dobrovolně, ale donutila mě má kámoška (jedna z jeho obětí) se slovy "Určitě pak na Justina změníš názor!", by the way, ne, nezměnila jsem ho. No ale konečně přejděme k samotnému výtvoru. Proč dávám odpad? Pootože to prostě zajímavý nebylo. Protože se mi to zdálo jen jako sestřih "nepovedených záběrů" a záběrů ze zákulisí, prokládané jeho skřehotáním. Prostě nic, co by mě nutilo ten názor na něj změnit, Nic nového jsem se nedozvěděla a po filmu jsem na tom byla stejně jako před tím (akorát s životem ukráceným o ničím přínosných 92 minut). Pokud nejste jeho fanoušek (teda spíš fanynka) a nebo nechcete zapůsobit na nějakou vlhkou třináctku nemáte důvod to sledovat. O nic nepřijdete, nebojte. ()

mima33

Nie som fanúšik Justina Biebera, jeho hudba mi vôbec nič nehovorí, ale tento dokument som si pozrela - už len kvôli tomu, aby som zistila, či si skutočne zaslúži tak zlé hodnotenie, ako má. A môj záver je, že nezaslúži. Väčšina z tých, ktorí tu dali odpad ten film ani nevidelo a to je presne to, čo je na tom smutné. Či sa to niekomu páči alebo nie, ten chalan sa radí medzi najväčšie stars sveta a ročne zarába toľko, čo väčšina z nás - obyčajných smrteľníkov - nezarobí za celý život. A tam bude asi pes zakopaný - nie? Podstatné ale je, že odpad si toto nezaslúži už len preto, koľko skvelých (áno, skvelých!) tanečníkov, producentov, choreografov a ďalších desiatok (možno stoviek) ľudí sa na tom doslova nadrelo. Jon Chu odviedol skvelú prácu - čo nie je vôbec prekvapujúce - za tú šou by sa nemusel hanbiť ani menovec Justin Timberlake, či Bieberov mentor Usher. Choreografie stáli za to, o efektoch ani nehovorím. Ale vôbec ma neprekvapuje, že to dostalo tak málo, zakomplexovanosť tu zrejme nikomu nedovolí dať viac, ako odpad. Ja dávam s čistým svedomím 70%. ()