Boxerka

Scénografie:

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Luca Mosca

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,565,852Tržby Celosvetovo $1,666,028(26.5.2009)

Jako béčko si to 3* zaslouží, ale na vyšší kategorii to nemá. Film trpí na špatnej scénář, chybí gradace a hlavně ono pověstné "zžití se s hlavní postavou". Clint Eastwood tu nejspíš čerpal inspiraci a povznesl toto téma na další stupeň... Jinak oddychovka s fajn akční herečkou, na kterou je radost pohledět :)(11.4.2013)

• Rathe

Michelle Rodriguez mám strašně rád jako herečku. Už od pohledu působí jako pořádná drsňačka. Ale mě tady prostě nějak nesedla. Nedávno jsem viděl Million Dollar Baby a oproti tomu je tohle ehm.. špatný. Michelle Rodriguez je tady divná, ten milostný vztah je divný, situace doma s otcem je divná a ten box je bohužel taky divný. Přijde mi, že se vlastně od začátku vůbec nezlepšila a boxovala pořád na stejné úrovni. A to mi je hodně líto, určitě se z toho dalo vytěžit víc.(3.4.2015)

O tom, jak "žena" dostala příležitost boxovat i společně s muži...Rodriguez mi do té role skvěle pasuje, boxování - výborné téma, ale celkem je to takové o ničem...Nemastné, neslané a pro mě celkem průměr. Chápu, že pro holku, která je na střední škole - je těžké okolí říci, co ve svém volném čase dělá a žeje to pro ni hlavní náplní dne...Taky jsem si tím prošla.Hodně podobným.(1.2.2015)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $1,666,028(29.5.2007)

• - Michelle Rodriguez díky intenzivnímu tréninku v rámci přípravy na svou roli nabrala 11 kg svalové hmoty. (Chipsonator)

• - Michelle Rodriguez byla za roli ve filmu nominována na cenu OFCS Award a Spirit Award v kategorii nejlepší filmový debut a na ceny Sierra Award, Black Reel a Chlotrudis Award v kategorii nejlepší herečka. Dále si připsala cenu Independent Spirit Award za nejlepší debut a cenu Acting Prize v kategorii nejlepší ženský výkon. (Chipsonator)

• - Michelle Rodriguez se na svou roli připravovala intenzivně šest měsíců v posilovně. (Chipsonator)