Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pravdivý příběh o skupině čtyř nelegálních přistěhovalců z Mexika studujících na americké škole Phoenix High School v Arizoně. Jejich snem je účast v soutěži robotiky sponzorované NASA. Pod vedením svého učitele (George Lopez) se snaží sestrojit robota, přestože nemají žádné zkušenosti a pouhých 800 dolarů. K výrobě používají staré autodíly a v konkurenci štědře financovaných univerzitních týmů se snaží vyhrát soutěž za každou cenu. (willy1)

(více)

Videa (18)

Trailer 2

Recenze (26)

baribal 

všechny recenze uživatele

Škoda že tolik patosu, jinak to totiž bylo docela fajn. Právě klasické schéma a neoriginalita ubírá na zážitku a jediné co vystupuje v popředí je role učitele George Lopeze, který mi přišel sympatický a do role mentora perfektní. Jo a miluju Marisu Tomei, takže její popředí tam vystupuje taky.. teda ona v popředí že vystupuje sem myslel. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„…A PAK SE OBJEVÍM TADY. A NARAZÍM NA TYHLE DĚCKA. A ČÍM VÍC MĚ POTŘEBUJÍ, TÍM VÍC SE ZAČÍNÁM PTÁT, MÁM NA TO? NEZKLAMU JE?“… /// Konečně film, kterej se hodí do týhle uprchlický doby. Můžete u něj zjistit, že všichni přistěhovalci nejsou špatní, a že ti co jsou, se můžou změnit. Stačí s nima zaplnit školu a vobjevovat talenty. (Hrdost na armádu bych u nás radši vynechal.) Třeba se najdou šikulové, co vyroběj perpetum mobile za pár kaček… Film ani tak neukazuje, jak kluci vynalízaj. (Stejně bych tomu nerozuměl.) Vtip má bejt v tom, jak si uměj poradit. Taky to musí bejt kapku osobní, takže tu máme přiměřenou dávku soukromých a životních nástrah či útrap. Přistěhovalec hold těžkej život má! Hodně prostoru dostal učitel Cameron. (To je ten co přišel jen na záskok a získal si důvěru.) Celý se to nese v duchu „Jak chudej chlapec ke štěstí přišel“. A ten tady není jeden, ale dva. Vlastně tři. (čtyři.) Nechyběj ani slova vo morálce atd, atd. Pak na mě navalej tolik štěstí, že si ho snad ani tolik nezasloužím (na rozdíl vod těch kluků Mexickejch). Fajn příběh – možná až moc přeslazenej, ale i taková (naštěstí) může bejt skutečnost. 3a½!, ale jdu vejš, páč je to silně optimistický... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Zajímám se o DREAM Act. 3.) Nemám do čeho píchnout a prej ve Vyšních Lhotách a v Balkový sháněj učitele. 4.) Thx za titule „num71“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Úsměvný příběh o kamarádství a touze prosadit se navzdory všem. Je úžasné, že se podobný příběh stal. Skupince elektro-strojírenských nadšenců jsem držel palce prakticky od začátku a všechno vyvrcholilo během soutěže. Nikdy by mě nenapadlo, že budu koukat se zatajeným dechem na to, jak mezi sebou soutěží vodní roboti. V samotném závěru pak přišel prvoplánový doják, který na mě spolehlivě zafungoval. Není co vytknout ani obsazení. Vesměs neznámé a sympatické tváře doplnily Jamie Lee Curtis a Marisa Tomei a podtrhly tak celkový velmi dobrý dojem. 85% ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Já jsem ani obsah nahoře nečetla, tudíž mně na konci spadla brada, ono to bylo podle skutečnosti !!! Nádherně pohodový film, kde se vůbec nebudu zabývat nějakým klišé, patosem a pod., protože mně bylo s těma klukama strašně moc fajn a skoro celou dobu jsem se tlemila jak sluníčko v pravé poledne, na konci obzvlášť. Fandila jsem jim od úplného začátku, bylo to místy vážně až neuvěřitelný, jak dávali do kupy toho svého smraďocha. Kluci byli zapálený pro věc i když každý měl nějaké to trápení, jak v podobě imigrantských problémů a nebo rodinných. Ale sálala na mě člověčina z každého záběru a to já na těhle filmech miluju a k tomu úsměvné momenty, například Lorenzo, jeho koupě tampónů a s tím spojené hlášky. A mohla bych pokračovat dál a dál.....prostě moc milý film, kterému odpouštím téměř každou vadu na kráse:-) ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý príbeh o partičke chlapcov, ktorá sa nenechá odradiť prekážkami, a smelo sa rúti do cieľa. Príbeh, na konci ktorého sa dozviete, že to všetko malo zmysel a zmenilo im to životy. Neopozerané, neznáme tváre hercov, ktorí boli veľmi uveriteľní ... trochu tých technických parametrov, kúsok romantiky, rodinné problémy, problémy s imigračným, dobré hlášky, muzika tiež nie zlá ... a všetko to bolo zabalené do výborného tempa a toto bol jeden príjemný film. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (3)

  • Pracovný názov filmu bol La Vida Robot. (Hudakfilms)
  • Nakrúcanie filmu prebiehalo v americkom meste Albuquerque v štáte Nové Mexico. (Hudakfilms)

Reklama

Reklama