Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ozeki
  *****

  Když se budete bavit s kámošema ohledně nějakých filmových doporučení, dostanete vždycky nějaký super tip na film, který má tady na csfd třeba 30 000 hodnocení anebo na vás jeho mediální masírka vykukuje na každém rohu. Nikdy mi nikdo nedoporučí něco, co bych neznal a z čeho bych si sednul na zadek. Já, abych této sympatické bandě Mexikánců, trochu pomohl s PR (zase to má za 5 let 500 mrtvejch hodnocení, což je šíleně málo na to, jak je to dobrý), dám mu plný počet, ačkoliv je to objektivně spíše za 4 hvězdy. Na každý pád je to ale hodně pohodový film na pohodový večer. Kdo se chce nervovat u nějakého těžkého dramatu, tak je tady na špatné adrese. Za mě je to drama v popisu špatně. Viděl bych to spíše na rodinný/komedie, protože úsměv na tváři jsem měl po většinu vysílaní. A hlavně u filmů miluju, když gradují, když se prostě postupem času kvalita zvyšuje. To se pak ten film hodně zaryje pod kůži.(4.4.2020)

 • Pulper
  ***

  Komedie o mladých imigrantech, kteří se nějak chtějí prosadit a proto se pustí do zdánlivě neuskutečnitelného úkolu - postavit vodního robota a s ním se co nejlíp umístit v prestižní soutěži několika středních popř. vysokých škol. Herci jsou vybraní dobře, je to zábava a podívaná pro celou rodinu. Pro mě ale jedno ALE. Na začátku je uvedeno, že film je natočený podle skutečné události. Během sledování jsem na to úplně zapomněl, a kdyby to na konci nepřipomněli znovu, žiju v iluzi, že se jedná o typicky prvoplánový americký výtvor o neuznaných s těžkým osudem bojujících klucích. Všichni herci brutálně tlačí na pilu, a to hlavně Jamie Lee Curtis, která to pojala jako bláznivou komedii a šaškuje i tam, kde nemá. Vtip za každou cenu, patos na entou, zápletky předvídatelné od začátku do konce. Malé bezvýznamné plus za dvojníka George Clonneyho v roli otce jednoho z hlavních hrdinů.(12.2.2016)

 • Morholt
  ****

  Úsměvný příběh o kamarádství a touze prosadit se navzdory všem. Je úžasné, že se podobný příběh stal. Skupince elektro-strojírenských nadšenců jsem držel palce prakticky od začátku a všechno vyvrcholilo během soutěže. Nikdy by mě nenapadlo, že budu koukat se zatajeným dechem na to, jak mezi sebou soutěží vodní roboti. V samotném závěru pak přišel prvoplánový doják, který na mě spolehlivě zafungoval. Není co vytknout ani obsazení. Vesměs neznámé a sympatické tváře doplnily Jamie Lee Curtis a Marisa Tomei a podtrhly tak celkový velmi dobrý dojem. 85%(17.6.2015)

 • Rockerman
  ***

  Celkem milý film, natočený podle známého schématu, kdy chudý outsider porazí v nějaké soutěži či sportu toho bohatého a favorizovaného. Tentokrát podle skutečné události, prý. Jen taková poznámka. Kdyby byli všichni ilegální imigranti, jak ti čtyři kluci, tak bychom je v Evropě přivítali s otevřenou náručí.(7.3.2017)

 • Fr
  ****

  „…A PAK SE OBJEVÍM TADY. A NARAZÍM NA TYHLE DĚCKA. A ČÍM VÍC MĚ POTŘEBUJÍ, TÍM VÍC SE ZAČÍNÁM PTÁT, MÁM NA TO? NEZKLAMU JE?“… /// Konečně film, kterej se hodí do týhle uprchlický doby. Můžete u něj zjistit, že všichni přistěhovalci nejsou špatní, a že ti co jsou, se můžou změnit. Stačí s nima zaplnit školu a vobjevovat talenty. (Hrdost na armádu bych u nás radši vynechal.) Třeba se najdou šikulové, co vyroběj perpetum mobile za pár kaček… Film ani tak neukazuje, jak kluci vynalízaj. (Stejně bych tomu nerozuměl.) Vtip má bejt v tom, jak si uměj poradit. Taky to musí bejt kapku osobní, takže tu máme přiměřenou dávku soukromých a životních nástrah či útrap. Přistěhovalec hold těžkej život má! Hodně prostoru dostal učitel Cameron. (To je ten co přišel jen na záskok a získal si důvěru.) Celý se to nese v duchu „Jak chudej chlapec ke štěstí přišel“. A ten tady není jeden, ale dva. Vlastně tři. (čtyři.) Nechyběj ani slova vo morálce atd, atd. Pak na mě navalej tolik štěstí, že si ho snad ani tolik nezasloužím (na rozdíl vod těch kluků Mexickejch). Fajn příběh – možná až moc přeslazenej, ale i taková (naštěstí) může bejt skutečnost. 3a½!, ale jdu vejš, páč je to silně optimistický... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Zajímám se o DREAM Act. 3.) Nemám do čeho píchnout a prej ve Vyšních Lhotách a v Balkový sháněj učitele. 4.) Thx za titule „num71“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(21.7.2015)