poster

Spare Parts

 • USA

  La Vida Robot

  (neoficiální název)

Drama

USA, 2015, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ****

  Zaujímavý príbeh o partičke chlapcov, ktorá sa nenechá odradiť prekážkami, a smelo sa rúti do cieľa. Príbeh, na konci ktorého sa dozviete, že to všetko malo zmysel a zmenilo im to životy. Neopozerané, neznáme tváre hercov, ktorí boli veľmi uveriteľní ... trochu tých technických parametrov, kúsok romantiky, rodinné problémy, problémy s imigračným, dobré hlášky, muzika tiež nie zlá ... a všetko to bolo zabalené do výborného tempa a toto bol jeden príjemný film.(22.7.2015)

 • baribal
  ***

  Škoda že tolik patosu, jinak to totiž bylo docela fajn. Právě klasické schéma a neoriginalita ubírá na zážitku a jediné co vystupuje v popředí je role učitele George Lopeze, který mi přišel sympatický a do role mentora perfektní. Jo a miluju Marisu Tomei, takže její popředí tam vystupuje taky.. teda ona v popředí že vystupuje sem myslel.(23.4.2016)

 • emma53
  ****

  Já jsem ani obsah nahoře nečetla, tudíž mně na konci spadla brada, ono to bylo podle skutečnosti !!! Nádherně pohodový film, kde se vůbec nebudu zabývat nějakým klišé, patosem a pod., protože mně bylo s těma klukama strašně moc fajn a skoro celou dobu jsem se tlemila jak sluníčko v pravé poledne, na konci obzvlášť. Fandila jsem jim od úplného začátku, bylo to místy vážně až neuvěřitelný, jak dávali do kupy toho svého smraďocha. Kluci byli zapálený pro věc i když každý měl nějaké to trápení, jak v podobě imigrantských problémů a nebo rodinných. Ale sálala na mě člověčina z každého záběru a to já na těhle filmech miluju a k tomu úsměvné momenty, například Lorenzo, jeho koupě tampónů a s tím spojené hlášky. A mohla bych pokračovat dál a dál.....prostě moc milý film, kterému odpouštím téměř každou vadu na kráse:-)(15.6.2015)

 • Rockerman
  ***

  Celkem milý film, natočený podle známého schématu, kdy chudý outsider porazí v nějaké soutěži či sportu toho bohatého a favorizovaného. Tentokrát podle skutečné události, prý. Jen taková poznámka. Kdyby byli všichni ilegální imigranti, jak ti čtyři kluci, tak bychom je v Evropě přivítali s otevřenou náručí.(7.3.2017)

 • Pulper
  ***

  Komedie o mladých imigrantech, kteří se nějak chtějí prosadit a proto se pustí do zdánlivě neuskutečnitelného úkolu - postavit vodního robota a s ním se co nejlíp umístit v prestižní soutěži několika středních popř. vysokých škol. Herci jsou vybraní dobře, je to zábava a podívaná pro celou rodinu. Pro mě ale jedno ALE. Na začátku je uvedeno, že film je natočený podle skutečné události. Během sledování jsem na to úplně zapomněl, a kdyby to na konci nepřipomněli znovu, žiju v iluzi, že se jedná o typicky prvoplánový americký výtvor o neuznaných s těžkým osudem bojujících klucích. Všichni herci brutálně tlačí na pilu, a to hlavně Jamie Lee Curtis, která to pojala jako bláznivou komedii a šaškuje i tam, kde nemá. Vtip za každou cenu, patos na entou, zápletky předvídatelné od začátku do konce. Malé bezvýznamné plus za dvojníka George Clonneyho v roli otce jednoho z hlavních hrdinů.(12.2.2016)

 • - Nakrúcanie filmu prebiehalo v americkom meste Albuquerque v štáte Nové Mexico. (Hudakfilms)

 • - Pracovný názov filmu bol La Vida Robot. (Hudakfilms)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace