Po bombovém útoku se všechny neapolské klany shodly na příměří. Koneckonců válka škodí obchodům. Gennaro však získal něco mnohem cennějšího: svobodu a možnost vybudovat nový svět pro svého syna. Podnikání v obřím developerském projektu se s jeho prostředky zdá z počátku snadné, přeci jen má i spoustu kontaktů i zkušeností. Někdejší mafiánský boss chce ovšem tentokrát hrát čistě a staré zvyky člověka jen tak neopouští. (Česká televize)

Arkanoid

Gomorra tak, ako ju poznáme v plnotučnom balení s gradovanou zápletkou, epizódnymi postavami, krutosťou a gýčom, z ktorého mrazí. Hlavnej postave slušný život nevyšiel, no diváka poteší, že je späť vo svojom živle. ()

Faustka

Gennaro překvapil, nyní je vážený podnikatel v letecké dopravě, vše v mezích zákona, žádné levoty. Při výkupu pozemků nikomu nevyhrožuje, naopak je ochoten i přeplácet a jednomu majiteli půdy nabízí i léčbu manželky s rakovinou. Jeho obchodní partner tak trpělivý není a najme na zastrašení mlátiče, bez Gennarova vědomí. Velká chyba, příjde mu domů krabice a v ní… No fuj! Gennarově rodině se daří dobře, malý Pietro už chodí do školky. Na oslavu jeho narozenin ale nikdo ze čtvrti přijít nechce. Gennaro drze a bez ptaní napochoduje do školky i s klauny a uspořádá oslavu přímo ve třídě. ()

Necrotongue

Na první pohled působila druhá epizoda poklidným dojmem, ale přitom byla přímo nabitá krajně zajímavým dějem. Bavil jsem se ještě více než v případě předchozího dílu, a to i přesto, že došlo na dětskou oslavu (kteroužto přímo nesnáším). Tady to ale byla tak trochu jiná záležitost, takže o plné palbě nemohlo být pochyb. ()

mira007

Bál jsem se, že mne to jako gangsterka už nebude moc bavit, ale hle Genny opustil dráhu zločince a snaží se být solidním panem podnikatelem a mne to baví stejně jako když chtěl ovládnout Secondigliano v druhé a třetí řadě. ()