Nový pořad Akvária vám přiblíží legrácky obchodních partnerů, nejlepších kamarádů a věčných soupeřů Waydea Kinga a Bretta Raymera, kteří provozují největší firmu na výrobu akvárií v USA, Acrylic Tank Manufacturing (ATM). Zhotovují ty nejneobvyklejší, nejokázalejší a nejunikátnější akvária určená pro nejpozoruhodnější ryby a klienty z celého světa. Žádná zakázka není pro toto ambiciózní duo příliš velká či přemrštěná. Wayde a Brett se pustí téměř do čehokoli, od akvária ve tvaru jukeboxu, které zapadne do výzdoby stylové jídelny z 50. let v Las Vegas, po akvária ve tvaru pyramid, aut a pivních sudů, aby klientům poskytli individualizované kousky oceánu. Tento zábavný pořad představuje úskalí a úspěchy jejich podniku, který úspěšně provozují se svou neústupnou a nesnesitelnou rodinou a zaměstnanci už 14 let. (oficiální text distributora)

rasistik

Pár bohatých ľudí si zmyslelo, že chcú nejaké cool akvárko, tak si ho dajú postaviť. Výsledkom sú väčšinou gýčové kusy s nejakými náhodne vybranými rybami, ktorých druhy nám ani nie sú všetky vymenované. Kam sa stratila tá najúžasnejšia časť akvarijného hobby: dizajnovanie vlastného akvária a výber druhov? No nič, som dlhoročný nadšenec do akvaristiky a pre takých táto šou rozhodne nie je. To je skôr pre takých, ktorí by kľudne dali do akvária africké cichlidy, neónky, karasa a ešte aj klauna očkatého - veď prečo nie? Takých, čo nepoužívajú karanténu a akvárium čistia tak, že ho pravidelne vydrhnú a dajú doň úplne novú vodu, priamo z vodovodu. Takých... Ja už radšej končím, lebo som sa moc rozohnil. ()

Martrix

Tanked není hobby seriál, určený pro akvaristické nadšence. Je to TV reality. Takže zapomeňte na to, že se dozvíte jak podobné akvárium udělat, nebo jak se starat o ryby. Tihle dva sympaťáci, kteří jsou nejspíš jedni z nejlepších v oboru, vám ale ukážou, že co se týká designu akvárií, tak jediné meze určuje vaše fantazie...a nejspíš finance. Moc rád sleduji ten proces od nápadu, do realizace a zatím jsem se vždycky dodíval do konce. Jsou vtipní, umí a i když se často vkus jejich zákazníků blíží kýči...nic to nemění na tom, že maníci z ATM jsou opravdoví machři. Asi by bylo zajímavé, kdyby se po dvou letech kamera vrátila zpět k zákazníkům, abychom viděli, jakou životnost taková akvária mají a jestli ryby přežily. ()

SOLOM.

Taky nějak zvlášť neholduju podobným „kutilským“ pořadům, ale tihle pánové si zaslouží můj obdiv. Pár dílů jsem viděl a nestačil jsem zírat na to, co dokázali stvořit za opravdu „umělecké skvosty“. Prostě paráda a klobouk dolů. Nemám sice doma žádné akvárko, ale mít prachy, tak bych si taky nechal od nich něco udělat. Tohle se vážně povedlo a rozhodně to není ztráta času. Naopak jde o příjemný relax. ()

MM_Ramone

Zdá sa, že reality show dnes možno natočiť o úplne všetkom. O stavaní motoriek, o prerábaní domov, o tuningovaní áut, o plastických operáciach, o sťahovaní nadrozmerných nákladov, o teplých realitných agentoch, o výstredných boháčoch, o vodičoch kamiónov, o zhýralých kurvách... skrátka o hoci akej pičovine. Veď televízny divák je už tak zblbnutý a otupený, že bude čumieť na hoci čo. Trebárs aj na dvoch vypasených amerických blbov, čo vyrábajú "Akvária na mieru". * ()

FFilipCZ

Nejsem žádný vášnivý akvarista, proto nejdu s hodnocením nijak vysoko. Rozhodně se mi líbí nápady a koncepty jednotlivých akvárií, i když si nejsem zrovna stoprocentně jistý, jestli ta různá ujetá akvária na ujetých místech jsou zrovna přirozeným prostředím pro dané ryby. Také by mě zajímala alespoň přibližná cena daných výtvorů. ()