Reklama

Reklama

Akvária na míru

(pořad)

Obsahy(1)

Nový pořad Akvária vám přiblíží legrácky obchodních partnerů, nejlepších kamarádů a věčných soupeřů Waydea Kinga a Bretta Raymera, kteří provozují největší firmu na výrobu akvárií v USA, Acrylic Tank Manufacturing (ATM). Zhotovují ty nejneobvyklejší, nejokázalejší a nejunikátnější akvária určená pro nejpozoruhodnější ryby a klienty z celého světa. Žádná zakázka není pro toto ambiciózní duo příliš velká či přemrštěná. Wayde a Brett se pustí téměř do čehokoli, od akvária ve tvaru jukeboxu, které zapadne do výzdoby stylové jídelny z 50. let v Las Vegas, po akvária ve tvaru pyramid, aut a pivních sudů, aby klientům poskytli individualizované kousky oceánu. Tento zábavný pořad představuje úskalí a úspěchy jejich podniku, který úspěšně provozují se svou neústupnou a nesnesitelnou rodinou a zaměstnanci už 14 let. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

Kokutek odpad!

všechny recenze uživatele

Mám doma akvárko a snažím se, aby prostředí co nejvíc odpovídalo tomu, v čem přirozeně jeho obyvatelstvo žije. A ne dělat podobný úchylnosti jako akvárko místo výlohy na moučníky a to včetně točících se silikonových dortů. Něco přirozenýho by člověk pohledal. Musím dát odpad, tohle se mně teda vůbec nelíbilo a i ostatní díly obsahují podobný prasárny. ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Nejsem žádný vášnivý akvarista, proto nejdu s hodnocením nijak vysoko. Rozhodně se mi líbí nápady a koncepty jednotlivých akvárií, i když si nejsem zrovna stoprocentně jistý, jestli ta různá ujetá akvária na ujetých místech jsou zrovna přirozeným prostředím pro dané ryby. Také by mě zajímala alespoň přibližná cena daných výtvorů. ()

Reklama

mikehoblog odpad!

všechny recenze uživatele

Byl by to velmi zajímavý pořad, pokud by to bylo něco ve stylu "Báječných dortů" a podobných. Jenže v takových pořadech se o daném řemeslu zpravidla něco dozvíte a sledujete, jak vznikají zajímavá umělecká díla. Tady ale máte jen přednesený nápad, pak je tam tisícovka natahovaných přehrávaných nahraných "vtipných" vložek...a pak je tam finální produkt. Aniž bych se o jeho vzniku cokoli dozvěděl. Toť vše. Bohužel... ()

ing.man 

všechny recenze uživatele

Tady se nabízí srovnání s podobnými pořady jako třeba Americký Chopper. Rozdíl je snad jen v tom, že tihle chlapíci jsou zábavnější, páč pobrali více sociální inteligence a nejsou to takoví burani. Jejich války jsou vpravdě žabo-myší a úsměvné. Nádherný svět barevných rybiček, obřích nádrží a neskutečných projektů, jenž podtrhují význam slova kýč, činí tuhle reality show velmi koukatelnou. O to víc, pokud i vy máte doma nějaké to akvárko. Od televize odcházíte s pocitem, že nic není nemožné a že se snad i váš život otočí k lepšímu. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Taky nějak zvlášť neholduju podobným „kutilským“ pořadům, ale tihle pánové si zaslouží můj obdiv. Pár dílů jsem viděl a nestačil jsem zírat na to, co dokázali stvořit za opravdu „umělecké skvosty“. Prostě paráda a klobouk dolů. Nemám sice doma žádné akvárko, ale mít prachy, tak bych si taky nechal od nich něco udělat. Tohle se vážně povedlo a rozhodně to není ztráta času. Naopak jde o příjemný relax. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama