poster

Akvária na míru (TV pořad)

 • Česko

  Akvária

 • USA

  Tanked

Reality-TV

USA, 2011, 44 min

Střih:

Dave Elphick
(další profese)
 • Kokutek
  odpad!

  Mám doma akvárko a snažím se, aby prostředí co nejvíc odpovídalo tomu, v čem přirozeně jeho obyvatelstvo žije. A ne dělat podobný úchylnosti jako akvárko místo výlohy na moučníky a to včetně točících se silikonových dortů. Něco přirozenýho by člověk pohledal. Musím dát odpad, tohle se mně teda vůbec nelíbilo a i ostatní díly obsahují podobný prasárny.(26.4.2015)

 • SOLOM.
  ****

  Taky nějak zvlášť neholduju podobným „kutilským“ pořadům, ale tihle pánové si zaslouží můj obdiv. Pár dílů jsem viděl a nestačil jsem zírat na to, co dokázali stvořit za opravdu „umělecké skvosty“. Prostě paráda a klobouk dolů. Nemám sice doma žádné akvárko, ale mít prachy, tak bych si taky nechal od nich něco udělat. Tohle se vážně povedlo a rozhodně to není ztráta času. Naopak jde o příjemný relax.(7.10.2015)

 • MM_Ramone
  *

  Zdá sa, že reality show dnes možno natočiť o úplne všetkom. O stavaní motoriek, o prerábaní domov, o tuningovaní áut, o plastických operáciach, o sťahovaní nadrozmerných nákladov, o teplých realitných agentoch, o výstredných boháčoch, o vodičoch kamiónov, o zhýralých kurvách... skrátka o hoci akej pičovine. Veď televízny divák je už tak zblbnutý a otupený, že bude čumieť na hoci čo. Trebárs aj na dvoch vypasených amerických blbov, čo vyrábajú "Akvária na mieru". *(23.2.2018)

 • mikehoblog
  odpad!

  Byl by to velmi zajímavý pořad, pokud by to bylo něco ve stylu "Báječných dortů" a podobných. Jenže v takových pořadech se o daném řemeslu zpravidla něco dozvíte a sledujete, jak vznikají zajímavá umělecká díla. Tady ale máte jen přednesený nápad, pak je tam tisícovka natahovaných přehrávaných nahraných "vtipných" vložek...a pak je tam finální produkt. Aniž bych se o jeho vzniku cokoli dozvěděl. Toť vše. Bohužel...(27.12.2015)

 • FFilipCZ
  ***

  Nejsem žádný vášnivý akvarista, proto nejdu s hodnocením nijak vysoko. Rozhodně se mi líbí nápady a koncepty jednotlivých akvárií, i když si nejsem zrovna stoprocentně jistý, jestli ta různá ujetá akvária na ujetých místech jsou zrovna přirozeným prostředím pro dané ryby. Také by mě zajímala alespoň přibližná cena daných výtvorů.(20.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace