Bohové jsou pořád šílení

• Hongkong Fei zhou he shang (více)

Mladý obchodník (S. Ch. Chow) koupí v Anglii na aukci prastarou čínskou mrtvolu, protože si myslí, že je to jeho prapředek. Následně ji chce přepravit do Hongkongu, ale aby se nestala upírem, najme se taoistického kněze (L. Ch. Ying) a letí s ním soukromým letadlem. Letadlo se při letu porouchá, těmto dvěma nezbývá, než vyskočit a s pomocí padáků se dostat na zem. Problém je, že tělo údajného prapředka se ztratí a úplnou náhodou dopadne před Xira (N!xau), jehož kmen je právě v konfliktu s jiným kmenem, který vedou dva běloši... (Dave_ff)

Paity odpad!

Jednička sice nebyla vtipná, ale jako nějakou pseudo-komedii jsem ji bral... Proč ale vzniklo pokračování mi dodnes není jasné. ()

Kratoc odpad!

Ne že bych čekal od Asijských režisérů nějakou invenci, ale točit pořád dokola plagiáty? Že jim na to někdo dává peníze ... ()

KucC odpad!

Dodnes jsem netušil, že tato série dál pokračovala, pro mne tady vždy byly jen první dva díly a vám ostatním doporučuji předstírat to stejné, následující tři pokračování jsou zcela zbytečné a hlavně se neměly nikdy natáčet. ()

brzozin odpad!

Levná sračka natočená na levný materiál s amatérským audio příslušenstvím obsazená samými neherci a jedním nebohým křovákem, na kterém je vidět, že je naprosto mimo a netuší, kde je, co má dělat a jak se chovat. Ještě že říkat nic nemusí, protože mu v podstatě nikdo nerozumí. ()

T.O.M.

Třetí pokračování, narozdíl od předchozích dvou vyrobených v produkci se západními zeměmi pro západního diváka, je film produkován Honkongským producentem a vytvořen pro diváka z Číny a jejího kulturního okruhu. V ČR je dost nepopulární, protože lidé většinu vtipů nepochopí (kdo zná v ČR čínské pověry o mumijích?) a český divák je tak většinou odkázán jen na opakující se vtípky z předchozích dílů. Dle mého názoru jde o celkem povedený film,pouze prostě pro zcela jiného než českého diváka. Je v něm celá řada povedených vtipů a pokud jste vyrostli v Číně, výborně se u filmu pobavíte. ()

Kloboucek75

Film jsem viděl kdysi ,verzi snad od Intesonicu na vhs . Dnes mám mnohem víc informací o filmovém průmyslu a když jsem dle ČSFD viděl že v tomto filmu hrají 2 mojí oblíbenci Stephen Chow a Peter Lung Chan tak jsem jsi film pustil znovu. A jaké zklamání bylo že jsem oba ve filmu vůbec neviděl snad Stepnen Chow byl zhulený řidič kamionu ? A Petera Lung Chana jsem ve filmu neviděl vůbec . Ale zde na ČSFD jsou v HG filmech špatně popisky herců + fotografie . ()