Makky

Nielen z dôvodu, že ide o prvý 24-hodinový videoklip ever, si myslím, že ide o nadčasový song, ktorý sa bude hrať ešte veľmi dlho. Zaujímavý je aj ošial a rôzne variácie tejto piesne, kde aj niektoré naše verzie stoja za pozornosť. ()

Aljak odpad!

Jaj, len sa už neposerte z celého Happy. Nebudeme si klamať, ale pri hodnotení hudobných klipov aj tak väčšina hodnotí skôr hudbu a konkrétnu pesničku a nie klip ako taký. Ja mám totálnu averziu voči tejto pesničke, aj voči tomuto klipu a aj ku všetkým ostatným nekonečným obmenám. Dúfam, že čoskoro sa ocitne na smetisku hudobných dejín tak ako väčšina takýchto sezónnych "hitov"... ()

Marek1991

Rozmanité hopsanie v príjemnej hudbe a piesni, takýto pop môžem, aj keď to nebolo nejaké geniálne dielo, no nápadité bolo, mohli si s tým dať však aj viac práce, no tým, že je to známy spevák a žije v krajine, ktorá hudbu tvorí ako na výrobnom páse a mnohí sa hrajú práve na Ameriku, tak stačí aj toto, aby si dobre zarobil. ()

• Ve videoklipu se objeví lidé převlečení za mimoně. To je odkaz na filmovou animovanou sérii Já, padouch, přičemž ve druhém díle (2013) zazněla právě tato píseň. (SONY_)
  • Niektorým ľuďom, ktorí v jednotlivých strihoch účinkujú, skladba Happy vôbec nehrala. Pani žehliaca v hoteli dokonca počúvala inú pieseň. Povzdychy, jednotlivé zvuky aj situácie pochádzajú z nakrúcania. (Raccoon.city)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)