We Are Still Here

Paul a Annie sú zdrvení zo smrti ich syna, ku ktorej došlo pri autonehode pred dvoma mesiacmi. Odsťahujú sa do nového domu, ktorý sa nachádza na pokojnom mieste, aby tam začali nový život. Onedlho však zistia, že si nevybrali dobre, lebo dom má temnú minulosť a v jeho pivnici striehne temnota. Oni ako aj ich blízki priatelia, ktorí ich prišli navštíviť, sa ocitnú vo veľkom nebezpečí. Nie je to ale iba temnota, ktorá ich naozaj ohrozuje... (Astaroth12)

Shredder

Uplne tradicna ducharina, ktora neprinasa ani malicky zablesk originality. Nizky rozpocet (predpokladam), diskotni herci a amatersky filmarsky tim sa podstarali o to, ze v roku 2015 vytvorili najplytkejsi a najklisovitejsi tretotriedny horor za poslednych za XY rokov. ()

Miagy

Pre mňa dosť veľké prekvapenie, film som videl tesne po tom ako mi kamoš povedal, že mam doma ducha, takže zážitok bol dosť umocenný. :) Ale k filmu: film pomaly zvyšuje tempo, dom odhaľuje svoje tajomstvo kúsok po kúsku a divákovi je tak zobrazený celkom netradičný a strašidelný obraz. Trochu predimenzovaní záver, ale celkovo atmosféra domu, herecké výkony ( tie by som naozaj vyzdvihol) robia z filmu naozaj výnimočné dielo, ktoré odporúčam všetkým duchofilom, ktorí neprahnú len po mainstreamových miliónových dielach. ()

celticek

Jde se přímo na věc, to se mi líbí. Škoda, že toho tajemna nebylo víc, je to spíš gore. Lékačky ovšem slušné. Kamera, zvuk a atmosféra že začátku taky fajn, ale ten rozjetý slaughter vlak ke konci byl na mě moc. ()

Homerking

Anne a Paul přijdou během tragické autonehody o milovaného syna. Přestěhují se na venkov aby zde začli nový život. Nevybrali si však moc dobře protože jejich nový dům ukrývá děsivé tajemství. Skvělý horor, natočený v retro stylu s mnoha odkazy na horory ze 70. - 80. let. Příběh je do tohoto období i zasazen a je jen stěží poznat že se jedná film z roku 2015. Určitě chválím výbornou děsivou atmosféru a solidní přehlídku gore na závěr. ()

ŠpetaMarek

Poloamaterska splacanina s nepresvedcivymi herci a scenarem, ktery se na zacatku vykasle na expozici, aby ji pak v prubehu davkoval tim nejnesikovnejsim zpusobem. ()

lusa

Strašidelný dom a duchovia. A teraz z toho vyťaž, čo to dá. Myslím, že toto sa fakt dosť podarilo, atmosféra tlačiaca na mechúr, prijateľná stopáž, žiadne zbytočné zvraty a kombinácie. Začínam byť rada, že doma nemáme pivnicu. 4* ()

intro

Moc dobrý horor. We Are Still Here má tu správnou mrazivou atmosféru, která hezky graduje. 80 minut jsem se ani chvilku nenudil. Režijní debut se moc povedl a já tohohle tvůrce budu sledovat, snad v nejbližší době zas s něčím přijde. ()

nK_!

Vlastně pořád nevím, co si mám o We Are Still Here myslet. Na jednu stranu slušná atmosféra a zajímavá premisa, na stranu druhou někdy až zbytečně dlouhé záběry a několik nesmyslných scénáristických rozhodnutí. Třeba ta (spoiler) zastřelená barmanka? Nechápu. Táhlými záběry zimní krajiny mi film trochu připomněl Osvícení, to s nimi ale pracovalo lépe. Závěr, kdy se z minuty na minutu bubácký film změní na bezprizorní vyvražďovačku, je také hodně zvláštní a pro mě těžko uchopitelný. Možná při příští projekci změním názor, ale momentálně to na více než dvě hvězdy nevidím. ()

Pitryx

Tak zpočátku dost ble ble ble, pak to chytne šmrnc a závěr je, tedy pro mne, velice, velice dobrý. Jde o duchařinu, ale v závěru s dobře okořeněnou. Zcela jistě mrknu znovu. ()

Sir Ludvig

Fúha! Som podľa tunajších hodnotení čakal aspoň akú-takú kvalitu... ale asi som už príliš starý a priveľa som toho videl.... Pre tých čo to zaujíma: slabý film, neoriginálny a nestrašidelný, veľmi až bolestivo amatérske herectvo a vôbec celkovo strata času. Avoid! ()

XXXXXXXX

Ano, konečně se někdo snažil příjemně osvěžit žánr hororu. A dokonce se to do určité míry i podařilo (posednutí, propadávání se schody...). Bohužel z toho ale kouká malý rozpočet (vzhled monster) a situaci určitě nezlepší ani občasné kyksy v logice filmu (dítě hipíků a jeho přítelkyně - proč???). ()

Olafsson

Důkaz že se i s minimálním budgetem a bez pohádkových CGI efektů se dá natočit kvalitní duchařina s nádechem retro... Skvělé gore efekty jak vystřižené z Evil Dead či podobných kultovek z 80. let, cool zlouni v podobě ohořelých mrtvol které se s nepářou s odstraňováním kohokoli kdo jim padne pod (ohořelou) ruku... Prostě starej dobrej duchař-splatter horor... ()

Nathaniell

Oukej. Je to nadprůměr. Většinou příběhu a děje je to slušný nadprůměr se spoustou myšlenek. SPOILER: Nad finálním přechodem na vyvražďování lze trochu přivřít oči, ovšem v jistých detailech příběh lehce zakulhal (zabití tý holky v autě), takže dám zasloužené 4* ()

maxcold

Pokud bylo snahou vrátit se v čase a natočit film, který by vypadal velmi autenticky z roku 1986, tak se to povedlo. Této době totiž odpovídá absolutně vše včetně masek, kamery i hudby. Kdyby za rohem čekal Freddie, vůbec bych nebyl překvapen. Fotřík jak z německýho péčka a mamka není o nic lepší. Nesuď knihu podle obalu, ale tady to lze velmi snadno. Už ten banner k filmu je docela trapnej. ()

Aywes

59%? Děláte si kozi(pocta stránce jenpromuze)? Tenhle horor je pro mě opravdu překvapení. Kombinuje totiž moderní horory (pouze občasné lekačky, které nejsou tak agresivní a bezvýznamné), staré atmosférické horory(tísnivá atmosféra, nějaký ty vobludy a v hlavní roli bez fracků) a ke konci dokonce i italský béčkovky. Vše zpracovává nadmíru dobře a kupodivu tato kombinace funguje vcelku nenásilně a se smyslem. Jasně, děj je kýčovitej, ale přesto skvěle zpracovanej. V dnešní době absolutní nadstandard. Problémem je, že ke konci filmu (kdy se to zvrhne) to prostě herci nedávají. Což je škoda, protože to trochu kazí dojem. Scénář byl napsanej skvěle, ale ti herci... Zvládali skvěle dramatické části a uvěřitelný strach. Nevím, proč ten konec nedávali. Asi se jim dělá špatně při pohledu na kečup. Ač je to duchařina bez plot twistu a nějakého perfektního děje, tak nečekaně skvěle zabaví. Takhle nějak si představuju moderní horor. Jsem rád, že tento typ filmů je s námi pořád tady :) ()

kacir

Je to béčko, ktoré sa dalo pozrieť.. Raz.. Okolo insidious to nešlo ani náhodou..Ale o tom, že je ten Verbal v poriadku ma nepresvedčí nikto! Tam už treba uvažovať nad liekmi. ()

dynamic_duo

Procenta u filmu se mi sice moc nezamlouvala, ale komentáře byly převážně velice dobré, takže jsem očekával kvalitní podívanou. Ta se ale bohužel nekonala. Film má hodně dlouhý a nudný rozjezd a i poté, co se tam začne něco dít, tak to za moc nestojí. Za mě slabší 2* ()

J.Mayen

Velmi neskodny horurek/pocin, ktery se vyznacuje predevsim lekackama, atmosfera da se rict by tu byla,ale ze by se dala krajet to zase ne. Efekty usly, pohled na vyprazena lidska tela me oko potesilo. Konec byl meho nazoru zbytecne prekombinovanej az jsem se mistama ztracel a nechapal jsem jaky ucel bylo one tryzneni obyvatel mesta a take noclezniku, kazdopadne jen v AJ a bez ceskeho dubbingu titulek se to jinak asi ani pochopit nedalo. Lepsi prumer. ()

Emperor1

Celkem slušná duchařina, ovšem ve chvíli, kdy duchové začali bez zábran zabíjet bylo po atmosféře a film se zhoupnul někam jinam, než by mi bylo libo. ()