poster

Sleepy Hollow: Behind the Legend

Dokumentární / Krátkometrážní / Horor

USA, 2000, 29 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Marigold
  ***

  Nemám filmy o filmech příliš v lásce a díky tomuhle dokumentu jsem pochopil proč. Úplně zbytečně se zaobírají detaily, které jsou ve filmu magické. A když vám do posledního šroubečku dokumentarista ukáže, jak "se to dělá", kousek kouzla zmizí. A u Burtonovy Ospalé díry je to prostě hodně markantní. Takže: několik rozhovorů je zajímavých, ale pitvy speciálních efektů mi prozrazují něco, co vlastně vědět nechci...(13.4.2004)

 • Terva
  ***

  Koukal jsem jen tak po očku, nechtěl jsem si kazit film samotný.(18.5.2011)

 • SOLOM.
  ***

  Vzhledem k tomu, že Ospalou díru jsem viděl už několikrát, tento dokument (film o filmu) mi nedělal žádné problémy a o nic mně nepřipravil. Bylo pěkné se podívat na natáčení některých scén, nakouknout do maskérny, nebo jak se dělali některé triky/masky, potažmo i rozhovory s jednotlivými herci – nicméně samotný film mi přinesl samozřejmě mnohem větší prožitek, než toto. Jako takové ani ne půlhodinové zpestření to však beru.(7.7.2018)

 • corpsy
  *****

  Ako Making Off pocta, zrejme najlepšej modernej pocte starým hororom, je to dokonalé, nie síce vyčerpávajúce, ale obohacujúce momentum.(5.2.2018)

 • KajusaK
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=asW1hvCcspo Já vám nevím ale děsivé mi přišlo už tohle. Do filmu nevím zda se vrhnu..(18.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace