Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Už vás nudí seriály, které mají jedny scenáristy, kameramany, skladatele nebo nedejbože herce? Tak právě pro vás je kolaborativní projekt Josepha Gordon-Levitta, který se po rozkvětu na internetu dostává i na televizní obrazovky. Unikátní epizody sjednocené ústředním tématem (číslo jedna, fantazie, hry, peníze,...) a prací tisíců lidí z celého světa nabízejí široký záběr nejenom stovek videokamer, ale také záběr přenesený, který zahrnuje krátké filmy, animace, písně či dokumenty ze světa vědy či přírody. Tak stiskněte zelenou šipku vpřed a kochejte se, co stvořili ti, kteří pro změnu zmáčkli červený kroužek. (Brousitch)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

figliar 

všechny recenze uživatele

Myšlienka a dôvody vzniku sú super, Joseph je sympaťák, ktorý každým rokom naberá na hereckých kvalitách, ale predsa na 5 hviezd tomu niečo chýba. Uvidím ako sa budú vyvíjať ďalšie časti. ()

mArtinko5MB 

všechny recenze uživatele

Tak si vravím, prečo u nás nevznikne podobná reality-show, ktorá má kvalitu a baví. Namiesto toho v telke kŕmia hlúpe vrstvy ešte sprostejším odpadom ako Farma, Talent, Niekto hľadá ženu a pod. Keď sa to tak vezme, ani to nie je zložité, ľudí na to určite máme, ale ... veľké ALE. Klobúk dole Joseph. Pilot: 85%, 1. séria: N/A ()

Reklama

applause 

všechny recenze uživatele

Tento nápad se mi moc líbí a také se mi líbí Josephovo nadšení do toho, co dělá. Zatím jsem u druhého dílu, který jsem narozdíl od prvního zhlédla celý. Musím říct, že i angličtině celkem dost rozumím, když tam nejsou lidi, kteří to fakt chrlí, Josephovi jde rozumět v pohodě. Nechápu, jak ho to napadlo, co vytvořil, ale je to super. Vzhledem k tomu, že jsem 1. díl nezhlédla celý (přetáčela jsem pasáž s přírodou, která mě moc nezajímala a přišla mi zbytečně moc natažená), ale 2. díl byl úžasný, nedávám plné hodnocení, ale uvidím, co přinesou další díly. :) ()

Aya.chan 

všechny recenze uživatele

Nápaditý, neotřelý, zábavný, inspirativní... Joseph Gorden - Levitt je naprosto úžasnej nejen herecky, ale i pěvecky, tanečně,... Takže za mě 5* a už se těším na další díly. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama