Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nový původní formát alternativní zábavy přivádí na televizní obrazovky pět populárních herců, výstředního moderátora, netradiční zábavné disciplíny, neúprosného arbitra a soutěž, jejíž vítěz získá šanci moderovat televizního Silvestra. Marek Daniel, Josef Polášek, Bára Poláková, Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek se v každém díle stávají pěti různými postavami, které vzájemně soupeří o nejlepšího komika televizní zábavy. Show je založená na soutěži v bavičských schopnostech, kde jde především u herců o to vtipně a nápaditě reagovat na zadané úkoly, které jsou mnohdy ztíženy rozmanitými fyzickými i mentálními překážkami. Výkony účinkujících doprovází často také sarkastické vstupy moderátora Jakuba Žáčka a hodnotí je pak arbitr Lumír Tuček za pomocí grafů a tzv. koláčů sledovanosti i divácké spokojenosti. Výsledkem je odvážná a neopakovatelná zábava na hranici situační komiky, grotesky, parodie, černého humoru a improvizace. (Česká televize)

(více)

Recenze (33)

Ferinka 

všechny recenze uživatele

Tak mi přijde, že Najbrt s Danielem do toho teď buší na všech frontách hlava nehlava. Kdyby to nedávali o půlnoci a já v sobě neměla pár po okraj plných skleniček tramínu červeného, tak bych se možná tak nebavila. Nicméně na veřejnoprávní televizi dělat vtipy na cikány, gaye i popové hvězdy současnosti? to se cení! :) ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

...Myslím, že sprostá slova by se v televizi regulovat měla. Třeba prdel. Taková prdel, myslím, do televize patří. Ale piča? Piča asi ne... . No a v podobném duchu bych to viděl s Bojem o koláč. Do televize patří(ve vhodně zvolené vysílací době, tj. od půlnoci dál), ale to neznamená, že bych z tohoto typu pořadu byl nadšený a zalykal se smíchy nad tím, že se kluci kopou do varlat. Na druhou stranu je třeba přiznat, že se klukům a děvčeti občas zadaří a nějaký ten fórek pobaví. A o jakémže typu pořadu je řeč? Akčnější Na stojáka, ne tak vtipná Partička....pokud bych chtěl srovnávat, tak Boj o koláč rozhodně není debilnější, než Tele tele. Pro někoho pozvánka, pro druhého varování. Hodnoceno po shlédnutí jednoho dílu. PS: ta hromada odpadů tady...vyndejte si ty čípky ze zadnic...vždyť tady nehodnotíte nějakou trhavinu od Bergmana. Přepněte si na Aleše Cibulku... ()

Reklama

petersonovic 

všechny recenze uživatele

Výborný jména, výbornej moderátor, dá se na tom něco zkazit? Dá. Pardon, ale proti tomuhle pořadu je Partička kvalitní, velmi zábavný pořad. Jestli se alternativní zábavou myslí "když nemůžu vymyslet něco vtipnýho, řeknu něco sprostýho nebo někoho kopnu", tak nechci bejt nikdy alternativní. Mám rád trapnohumor, ale tady o něm neni řeč. Tady tenhle pořad neni trapnej, je ubohej, postrádající jakoukoliv myšlenku. O co tady komu jde? Je pravda, že na Polski film jsem se taky těšil jako malej, jména herců pro mě byla jistou zárukou kvalitní komedie a na konci filmu jsem čuměl s otevřenou hubou a říkal si WTF??? Neuvěřitelný zklamání. V tomhle případě tomu není ani o trochu jinak. Proč nemůže existovat opravdu zabavnej, klidně i sprostej, ale hlavně chytrej pořad, kde není všechno založený na neřízenym slovnim průjmu. Perlička byl prostřih na diváka, kterýmu zřejmě spadlo něco do oka a bylo to podaný, jako že si utírá oči od slz smíchu. To vám tak bude někdo žrát. Jedna hvězdička za Žáčka, ten jedinej mě nezklamal, byl dobrej jako vždy. ()

ceskyhonza odpad!

všechny recenze uživatele

Označení ODPAD zde absolutně nestačí. To byla sračka všech sraček, ukázka, jak banda šmejdů v ČT, v čele s panem ředitelem asi může tunelovat prachy z veřejných nucených příspěvků, kdy bandě kriplů dá vydělat na takovém sajrajtu. Větší sračku jsem ještě nezažil, ale pravda je, že jsem ještě mladý, je mi teprve 52. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Hitparáda trapnosti, která v mnohém, především pak v celé své nahé a hravé infantilitě, připomíná komerční Partičku, se jeví jako poměrně originální projekt, nicméně znovu sama sobě zcela fatálně podráží nohy právě tím, jak se schovává za nálepku zábavného pořadu pro nemasového diváka mimo mainstream !! Škoda, že se dnes už nikomu nechce potit s inteligentním humorem, a tak čím dál častěji přichází typicky česká hesla typu "Vaše chyba, že našemu humoru nerozumíte !!" bohužel už nezřídka i z obrazovek naší veřejnoprávní televize.. Nicméně při vzpomínce na Pečení sněhuláků a jiné nejapnosti se nakonec zdá, že třeba i dík Najbrtovým parťákům by se mohlo začít blýskat na časy.. Jen aby to nakonec nebylo z bláta do louže.. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama