poster

Boj o koláč (TV pořad)

Soutěžní / Komedie

Česko, 2015, 27 min

Režie:

Marek Najbrt
(další profese)
 • Rosalinda
  ****

  Tak se mi nějak stalo, že jsem první díl viděla dnes podruhé. Asi jsem si hloupě myslela, že bude další. Nicméně jsem si tím potvrdila, že jsem se bavila opravdu na správném místě. Konečně zase trochu inteligentní zábavy a dobře vychytané. Nechápu tady tu hromadu odpadů. Ty dole běžící rádoby esemesky jsou snad nejvtipnější. Jo, oni lidé často podobně reagují! Někdo si všiml a vyřádil se. Dobře on!(11.1.2015)

 • ceskyhonza
  odpad!

  Označení ODPAD zde absolutně nestačí. To byla sračka všech sraček, ukázka, jak banda šmejdů v ČT, v čele s panem ředitelem asi může tunelovat prachy z veřejných nucených příspěvků, kdy bandě kriplů dá vydělat na takovém sajrajtu. Větší sračku jsem ještě nezažil, ale pravda je, že jsem ještě mladý, je mi teprve 52.(3.9.2016)

 • Ferinka
  **

  Tak mi přijde, že Najbrt s Danielem do toho teď buší na všech frontách hlava nehlava. Kdyby to nedávali o půlnoci a já v sobě neměla pár po okraj plných skleniček tramínu červeného, tak bych se možná tak nebavila. Nicméně na veřejnoprávní televizi dělat vtipy na cikány, gaye i popové hvězdy současnosti? to se cení! :)(11.2.2015)

 • boshke
  *****

  Přesně takovýhle ulítlý humor mám rád. Zcela přesné a autentické SMS zprávy (povětšinou) retardovaného diváctva, scénky ze zákulisí také dozajista nemají k realitě daleko, herci skvěle vybraní. Je pravda, že to, co se odehrává na jevišti samotném, je většinou děsná trapárna, ale za mne právě tak přehnaná a sebeironická, že mne to baví. Většinu ostatních ale očividně ne. Já vám nějak nevím, pohoršovat se u šestidílné blbiny v jedné kulise nad tím, za co jsou vyhazovány koncesionářské poplatky? To už běžte raději fňukat do profilů nějakých výpravných seriálů a filmů, ne? Blbečci... 100%(14.11.2016)

 • petersonovic
  *

  Výborný jména, výbornej moderátor, dá se na tom něco zkazit? Dá. Pardon, ale proti tomuhle pořadu je Partička kvalitní, velmi zábavný pořad. Jestli se alternativní zábavou myslí "když nemůžu vymyslet něco vtipnýho, řeknu něco sprostýho nebo někoho kopnu", tak nechci bejt nikdy alternativní. Mám rád trapnohumor, ale tady o něm neni řeč. Tady tenhle pořad neni trapnej, je ubohej, postrádající jakoukoliv myšlenku. O co tady komu jde? Je pravda, že na Polski film jsem se taky těšil jako malej, jména herců pro mě byla jistou zárukou kvalitní komedie a na konci filmu jsem čuměl s otevřenou hubou a říkal si WTF??? Neuvěřitelný zklamání. V tomhle případě tomu není ani o trochu jinak. Proč nemůže existovat opravdu zabavnej, klidně i sprostej, ale hlavně chytrej pořad, kde není všechno založený na neřízenym slovnim průjmu. Perlička byl prostřih na diváka, kterýmu zřejmě spadlo něco do oka a bylo to podaný, jako že si utírá oči od slz smíchu. To vám tak bude někdo žrát. Jedna hvězdička za Žáčka, ten jedinej mě nezklamal, byl dobrej jako vždy.(10.1.2015)