Avengers Přísně Tajné: Black Widow a Punisher

• USA Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (více)

Poté, co zasáhl do přísně tajné mise, je PUNISHER vzat do vazby AGENTEM S.H.I.E.L.Du a AVENGEREM, BLACK WIDOW. Na příkaz ředitele Nicka Furyho jsou Punisher a Black Widow posláni na misi, aby zastavili LEVIATHANA, světovou teroristickou organizaci, která plánuje prodat ukradenou technologii S.H.I.E.L.D tomu, kdo dá nejvíc. Teď musí samozvaný ochránce zákona a tajný agent spolupracovat, aby se tato technologie nedostala do nesprávných rukou. Osud světa a osud AVENGERŮ visí na vlásku. (Filmbox)

Optical

Marvel animáky prostě neumí. Příběh je jedno velké předvídatelné klišé plné stupidních a ohraných dialogů. Možná kdyby se vydali pobodnou cestou jako DC a začali vydávat podle komiksové předlohy, výsledek by byl mnohonásobně lepší. ()

Mukade

hoho, tak začiatok tejto animovanej rozprávočky určite nie je vhodný pre malé deti, dosť brutálny masaker :) .1* dole za kresbu ktorá by mohla byť prepracovanejšia. Ináč na túto Čiernu vdovu sa mi lepšie dívalo ako na Scarletinu LOL ()

terordemon

"Nepracujem pre teba ani pre S.H.I.E.L.D. Robím všetko podľa svojich vlastných podmienok a robím čo je treba, keď ty toho nie si schopný. A mám pre teba novinku. Je mi to jedno, či sa ti to páči alebo nie. Bež a nasleduj svoje pravidlá. Vieš že som urobil správnu vec. Niekto musel zomrieť. A ja som bol len kat." ... Punisher je jednou s mojich najobľúbenejších postáv Marvelu. Drsný, nekompromisný, polovičný psychopat čo nemilosrdne láme väzy a rozdupáva hlavy. To je postava presne podľa môjho gusta. A tak oceňujem že film nieje určený pre detské publikum ale snaží sa byť aspoň trochu dospelý aj keď by som ocenil viac krvy a šťavnatých brutalít ktoré k Punisherovi proste patria. Black Widow je tu oveľa lepšie napísaná ako v klasických filmoch a k Punisherovi sa hodí skvelo. Dokonca som si k tej postave vytvoril konečne nieaké sympatie. Mám rád anime takže to že je to animované v japonskom štýle beriem ako plus aspoň to tomu dodáva zaujímavý a neokukaný vizuál. Kresba je celkom detailná takže v animácii vyniknú aj také zaujímavé veci ako pohupujúce sa kozy Black Widow. Príbeh je bečkový a mierne blbý s kopou dier ale je tam kopa akcie a stále sa niečo deje a stále je načo pozerať. Takže na večerný oddych po práci úplne ideálne. 65% ... A na záver menší typ ak máte radi Punishera určite siahnite po komiksovej sérií Punisher MAX, ktorú napísal Garth Ennis. Je absolútne geniálna. ()

Bull2

Americký komiks japonským stylem. Jako letitý fanda musím říct, že se to celkem povedlo, hlavně stylisticky. Jen si to vzalo také japonské neduhy. Moc kecání o blbostech, některé souboje jsou vysloveně divné (hlavně ty, kde moc vládnou emoce). Ale Punisher ještě lepší nebyl. Rád jsem se podíval a kdo má rád komiksy by měl taky. ()

LarisaDavid

Pekne nakreslené postavy, hlavne chlapi mali oči, ktoré ja žeriem. Konečne som sa dozvedela, že aj Widow mala lásku, ale inak (dejovo, kamera) priemer. ()