Kkothalbae soosadae

(seriál)
  • Jižní Korea 꽃할배 수사대 (více)

V poslední době bylo nalezeno mnoho mrtvých seniorů. Jak se během identifikace ukázalo, tito senioři byli ve skutečnosti mladí lidé, kteří záhadně zestárli. Je vytvořena detektivní jednotka, která má záhadě přijít na kloub. Situace se ale značně zkomplikuje, když tři detektivové z tohoto týmu také náhle zestárnou po kontaktu se zvláštní tekutinou. Nyní se detektivové kromě řešení případů musí popasovat i s problémy, které přináší stáří. (Moiraine)

Moiraine

Osobně se mi moc nelíbí, když dojde na korejský tělesný humor, a tady toho bylo fakt hodně. Ale jinak se to celkem povedlo. Je to čistě komedie a jinak k tomu nejde přistupovat, i když se to může tvářit jako částečně detektivní seriál. Vyřešení jednotlivých případů bylo vlastně pokaždé stejné, ale vždy tam byl přidaný nějaký humorný prvek, kvůli kterému jsem jim dokázala odpustit, že tam občas kecají kraviny. Musím vyzdvihnout ten konec, který mě pobavil a potěšil (a to se moc často nestává). Bylo to napínavé a nakonec i trochu nečekané. Je to jeden z mála seriálů, kterému, i přes pokročilý věk hlavních postav, nedojde dech někde v půlce, ale udrží si tempo až do poslední minuty. ()