Baby Sellers (TV film)

Deti na predaj

USA, 2013, 84 min

• Silviaxx

Skvelý námet, ale domnievam sa, že pomerne nezvládnutý. Dejová línia obchodovania s deťmi, ktorá zahŕňala agentúru poskytujúcu adopcie "sirôt" do USA bola naozaj skvele premyslená (kvôli tomu 2*). Čo sa ale týka vyšetrovania, tak tam to šlo značne do kytek a akcia taktiež takmer žiadna. Najväčším problémom Baby Sellers je však vyvrcholenie deja - začiatok fajn, jadro fajn, ale v momente, kedy má prísť vyvrcholenie, ho divák takmer ani nepostrehne, lebo je úplne odfláknuté a v podstate sa celý dej sekne.(7.5.2017)

• Arsenal83

Pohľad na Kirstey Alley mi vždy spôsoboval nevoľnosť. Keď som sa s touto skutočnosťou zmieril zistil som, že sledovaný film je smutný, no zároveň taký bežný. Línia vyšetrovania a snaženie sa o dolapenie hlavy medzinárodného obchodu s deťmi, mi bola celkom sympatický. Unáhlený záver ale hodnoteniu nepomohol.(16.5.2017)