Film inšpirovaný skutočnými udalosťami odhaľuje temné pozadie obchodu s deťmi. Existujú ľudia, ktorí sú ochotní zaplatiť obrovské peniaze za dieťa. Cudzie dieťa. Agentka ICE Nicole Morrisonová (Jennifer Finnigan) sa púšťa do nebezpečného vyšetrovania nelegálneho obchodovania s deťmi, za ktorým stojí renomovaná americká agentúra na adopciu. Riadi ju nemilosrdná Carla Huxley (Kirstie Alley), ktorá sprostredkúva bohatým párom sen o vlastnej rodine. Carla Huxley kontroluje celý biznis, ktorý využíva všetky nelegálne prostriedky na získavanie detí z krajín ako India a Brazília. Húževnatá agentka Nicole Morissonová verí, že sa jej v utajení podarí získať dôkazy a zastaviť tento neospravedlniteľný obchod. Riskuje pritom vlastný život. Film je inšpirovaný skutočnými udalosťami. (TV Markíza)

Arsenal83

Pohľad na Kirstey Alley mi vždy spôsoboval nevoľnosť. Keď som sa s touto skutočnosťou zmieril zistil som, že sledovaný film je smutný, no zároveň taký bežný. Línia vyšetrovania a snaženie sa o dolapenie hlavy medzinárodného obchodu s deťmi, mi bola celkom sympatický. Unáhlený záver ale hodnoteniu nepomohol. ()

megajalec

Deti na predaj, ako už samotný názov hovorí, ponúkajú dobrú a vďačnú tému na sfilmovanie. Je samozrejme hrozné, že sa takéto veci dejú a viackrát som počas filmu pocítil nechuť a odpor k osobám. Detektívna línia mohla byť trochu viac prepracovanejšia, inak na TV film pozerateľné. ()

Silviaxx

Skvelý námet, ale domnievam sa, že pomerne nezvládnutý. Dejová línia obchodovania s deťmi, ktorá zahŕňala agentúru poskytujúcu adopcie "sirôt" do USA bola naozaj skvele premyslená (kvôli tomu 2*). Čo sa ale týka vyšetrovania, tak tam to šlo značne do kytek a akcia taktiež takmer žiadna. Najväčším problémom Baby Sellers je však vyvrcholenie deja - začiatok fajn, jadro fajn, ale v momente, kedy má prísť vyvrcholenie, ho divák takmer ani nepostrehne, lebo je úplne odfláknuté a v podstate sa celý dej sekne. ()