Gripeny (S01E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 7 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Kdyby pan ministr nabídl třista gumáků bez žihadel, nebyl bych tady. Jakože tady nejsem." Tak tohle byl nejtajnější agent, jakého jsem kdy neviděl. Navíc mu přičítám ke cti, že mě hodně vtipně seznámil se supertajnou doložkou na pronájem Gripenů a to bylo fajn. Nicméně následující válka se SSSR (Sudetskou stranou solventních Rusů) v Karlových Barech až tak k popukání nebyla. Naštěstí ji vyhráli Alexandrovci.(21.10.2016)

• Cheeter

Začátek byl dobrý, ale konec ustřelil někam, že to totálně nedávalo smysl.(7.3.2018)

Tak trochu nevyvážená epizoda,první část se supertajným agentem,který by si,co do lstivosti,nezadal s hrdinným kapitánem Minaříkem("Loučit se nebudu,nikdy jsem tady nebyl."),byla skvělá,druhá půle postupně ztrácela švih a tím i hvězdičku.(29.12.2016)

Tak to dopadá, když se ve světě situace stále mění a Blaník už není aktuální. To potom vypadá jako absolutní provokace (psáno po havárii Alexandrovců).(3.1.2017)