Chainatawoon

차이나타운

Coin Locker Girl

Drama / Thriller

Jižní Korea, 2015, 110 min

To byla ale hodná ženuška, která se ujala těch malých sirotků a všechny je vychovala k obrazu svému. No neposlouchejte jí pak na slovo. Jen nesmí přijít do cesty žádné emoce, jak se to stalo II Young. Laskavost, co je to za vlastnost, že jí na tom kuchtíkovi tak přitahovala a tudíž nebyla schopná poslechnout maminu. No byl to nářez a já si občas říkala, že horory jsou vlastně jen pohádky, tak proč se jim tolik vyhýbám. Ještě, že tam neukazovali práci s drtičkou kostí. Ono stačilo, jak mamka jen brnkla někomu, co si říkal doktor, ať si přijede pro to oko. Jak říkám, byla to sekaná a cisterny s krvavě červenou barvou jim snad ani nestačily. Jelo to jak po horské dráze, akorát konec jsem si představovala jinak, ale tenhle byl asi jediný možný. Prostě JK filmy jdou na tyhle typy filmy s velkou vervou, zrovna tak, jako umí podat ty s romantickou strunou.......naplno.(4.9.2016)

Drsný, smutný, ale poutavý příběh, kde malá holčička je nalezena u skříňky v metru a je vychována ženou, která je hlavou místního gangu loan shark. Jakmile je z ní teenejdžr je posílána na mise, ovšem vše se zvrtne jakmile se do jednoho mladého dlužníka zamiluje. Je silnější láska nebo rodina? Zde vítězí láska a hlavní hrdinka je úplně proti všem ( proti rodině i celému gangu) -Je to opravdu Thriller s velkým T, umírá zde spousta postav v nečekaným pořadí a poměrně drsným způsobem ( zřejmě proto také zařazení do Horror festivalu). Od druhé půlky slušivá a napínavá jízda. Slušné. 75%(15.10.2015)

"POKUD MÁŠ TĚŽKÉ ČASY, JE JEDNODUŠŠÍ SE SMÁT." Dobrá rada nad zlato od starostlivé paní máti pro svou nejoblíbenější dcerušku Il Young. Však to děvče korejské se za celý film snad ani jednou neusmálo a dobrý časy rozhodně nemělo. Hooooodně hustá rodinná dráma vpravdě antických rozměrů kterou jsem si náramně užil. A jsem šokován, že to tu není v červené. Korejci dokázali rozehrát pro ně tak typickou směsici emocí, explicitního násilí a skvělého vykreslení charakteru každé jedné postavy tak bravurně, až to bralo dech. Vážně dokonalé dílko, něco takového nedokážou natočit nikde jinde. Kurva fakt v modré a někdo tři a míň hvězd za tuhle dokonalost? Že vám polechtám vaše krční tepny, aby jste se vzpamatovali :-)(5.1.2017)

Hodně dobré. Zajímavá sonda do asijské (korejské) mentality. I když mám "gangsterka" hodně peněz tak nejezdí ani mercedesem, ale relativně sociálním autem. Nikdo nemá extra hustý oblečení a žerou furt jen ty nějaký Kimovy speciality ze psů a koček. Život nemá prakticky žádnou cenu (vyjma člověka na součástky). Je zajímavý na to koukat očima bílého evropana. Velice poučné (obdobně jako filmy z arabského prostředí - asijská ani arabská kultura nelze kombinovat s evropskou = IMHO je multikulti absolutní nesmysl, kultury pouze mohou vedle sebe koexistovat, mix není možný).(26.3.2016)

Že je to drsnější ohledně zvířat než jsme zde na západě zvyklí? a co jako? nedokážeš se na to dívat? tak se nedívej a nech bejt. Opravdu pěkné provedení postav, každou postavu z rodiny si oblíbíte, viz. Bárbí Ssong, škoda jen toho jednoho bratra, který nebyl moc nápadný. Poslední scéna s tutově nabouchaným soundtrackem je opravdu dechberoucí. 85% Díky za titulky Tuax. PS: Můj třicátý korejský snímek.(10.1.2017)