Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Snímek pojednává o drsném příběhu s romantickou zápletkou, jehož hlavní hrdinka je dívka Il Young, kterou jako malé dítě našli odloženou v tašce v zavazadlové skříňce. Ujal se jí lichvářský gang vedený tvrdou ženou, přezdívanou MamaZ Il Young se stane výběrčí dluhů a tím si vybuduje pověst i postavení. Jenže pak se všechno začne bortit, když do jejího života vstoupí láska k sympatickému dlužníkovi. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tak nějak jsem si myslel, že to bude jen o tom, jak se holka, co jí vychovával gang korejských Číňanů, ocitne v klinči, protože miluje kluka, kterého má zabít, ale tohle se děje jen v jedné části. Následuje něco, co je docela dobrá cesta za pomstou, která je podána docela lidsky, uměřeně a velmi dobře. Korejci mě začínají bavit víc a víc. ()

Pedross800 

všechny recenze uživatele

"POKUD MÁŠ TĚŽKÉ ČASY, JE JEDNODUŠŠÍ SE SMÁT." Dobrá rada nad zlato od starostlivé paní máti pro svou nejoblíbenější dcerušku Il Young. Však to děvče korejské se za celý film snad ani jednou neusmálo a dobrý časy rozhodně nemělo. Hooooodně hustá rodinná dráma vpravdě antických rozměrů kterou jsem si náramně užil. A jsem šokován, že to tu není v červené. Korejci dokázali rozehrát pro ně tak typickou směsici emocí, explicitního násilí a skvělého vykreslení charakteru každé jedné postavy tak bravurně, až to bralo dech. Vážně dokonalé dílko, něco takového nedokážou natočit nikde jinde. Kurva fakt v modré a někdo tři a míň hvězd za tuhle dokonalost? Že vám polechtám vaše krční tepny, aby jste se vzpamatovali :-) ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Drsný, smutný, ale poutavý příběh, kde malá holčička je nalezena u skříňky v metru a je vychována ženou, která je hlavou místního gangu loan shark. Jakmile je z ní teenejdžr je posílána na mise, ovšem vše se zvrtne jakmile se do jednoho mladého dlužníka zamiluje. Je silnější láska nebo rodina? Zde vítězí láska a hlavní hrdinka je úplně proti všem ( proti rodině i celému gangu) -Je to opravdu Thriller s velkým T, umírá zde spousta postav v nečekaným pořadí a poměrně drsným způsobem ( zřejmě proto také zařazení do Horror festivalu). Od druhé půlky slušivá a napínavá jízda. Slušné. 75% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

“POKUĎ BUDEŠ K NIČEMU, ZABIJU TĚ.“... /// Korejskej rodinnej film, ve kterým nemá smysl plakat nad umírajícím pejskem, páč slzy si je třeba šetřit pro lidi. To žila jedna paní, co byla skvělou matkou spoustě dětí. Nejvíc však Il Yuong. Ale znáte to. Parchanti nevděční! (To je v každý rodině stejný!) Místo aby bez keců odebrali mladíkovi orgány, tak se zamilujou! Naštěstí korejská matka ví, jak utužit rodinu… Žlutě fajnový krvavý vyprávění o nevlastní rodince ve který ubejvaj děti a matku to nesere. Spíš drama, než cokoliv jinýho, ve kterým se „mám tě rád“ říká s nožem v ruce (v hrudi). Dobře se na to dívá, nechyběj emoce, je to dostatečně originální… ale že bych to musel vidět 2x…? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Když jdu na rodinnou návštěvu, někdo umře. 2.) Našel jsem parchanta a nevím co s ním. 3.) Thx za titule „Tuaxik“ a „jives“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

emma53 

všechny recenze uživatele

To byla ale hodná ženuška, která se ujala těch malých sirotků a všechny je vychovala k obrazu svému. No neposlouchejte jí pak na slovo. Jen nesmí přijít do cesty žádné emoce, jak se to stalo II Young. Laskavost, co je to za vlastnost, že jí na tom kuchtíkovi tak přitahovala a tudíž nebyla schopná poslechnout maminu. No byl to nářez a já si občas říkala, že horory jsou vlastně jen pohádky, tak proč se jim tolik vyhýbám. Ještě, že tam neukazovali práci s drtičkou kostí. Ono stačilo, jak mamka jen brnkla někomu, co si říkal doktor, ať si přijede pro to oko. Jak říkám, byla to sekaná a cisterny s krvavě červenou barvou jim snad ani nestačily. Jelo to jak po horské dráze, akorát konec jsem si představovala jinak, ale tenhle byl asi jediný možný. Prostě JK filmy jdou na tyhle typy filmy s velkou vervou, zrovna tak, jako umí podat ty s romantickou strunou.......naplno. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama