Blood Widow

Laurie (Danielle Lilley) a Hugh (Brandon Kyle Peters) tvoria úspešný mladý pár, ktorý sa vyberá na víkendový výlet mimo mesta. Nevedia však, že na pozemku susediacom s ich príbytkom sa nachádzajú rozpadajúce sa zvyšky internátu, ktorý bol zatvorený po hrôzostrašnom masakri. Jediná osoba, ktorá vraždenie prežila, stále prebýva v ruinách budovy, skrývajúc sa pred svetom a túžiac po samote. Keď priatelia Laurie a Hugha, ktorí k nim prídu na návštevu, preniknú na pozemok, netušia, že vyrušili bezcitnú vraždiacu bytosť prezývanú Krvavá vdova. (Incantator)

Dellamorte

There's nothing to be frightened of !!! Urážajúca, vôbec ničím obohatená vykrádačka kultovného " HELLRAISER " a to so všetkým čo sa vykradnúť dalo ( vrátane pokusu o sound ) a tieto krabicové balenia mám nerada. Jeden z cenobitov dostal priestor a brigáduje pri miešaní kotla plného...hmm. Pri sledovaní si užiješ nadmieru trapáckych pokusov o dosah a kompas ti zaručene určí smer. 1 zo snímkov pri ktorom som sa hanbila za tvorcov. 1- ! ()

ricci.s

U mňa dobré. Lenže to je to, že ja už od slasherov automaticky čakám pičovinu, takže buď ma to niečím zaujme / prekvapí, alebo nie. Scenár infantilný, ale je to slasher, takže čo iné sa dá čakať. Akurát nenávidím idiotské scény, kde hlavná postava má možnosť utiecť a aj napriek tomu urobí pravý opak, napr. aby zistila, kto sa pod tou maskou skrýva, a samozrejme je jasné, ako to bude pokračovať. Ale keďže je to slasher, čo sa rovná kravina, tak to ešte ako tak prehryziem, mávnem rukou a riešim radšej pozitíva. Lebo keby to bolo nakrútené amatérsky jak delo, asi dám odpad. A nebolo. Keby boli vraždy mimo záber, dám odpad, ale neboli. Dokonca gore skvelé (len za to dve hviezdy). A tá maska sa mi zdala vydarená. Krvavej vdove to s tým kosáčikom šlo naozaj výborne a nepárala sa s nikým, sem tam sa s obeťou aj pekne pohrala a urobila na mňa napokon ten najsympatickejší dojem z celého filmu, mne sa na tú vražedkyňu pozeralo prekvapivo dobre. Takže v rámci tohto debilného žánru možno to najlepšie, čo som videl v poslednej dobe. ()

Marceloo

Mladý pár sa nasťahuje do svojho vysnívaného domu, ktorý sa nachádza blízko domu s temnou minulosťou, v ktorom sa ešte stále skrýva žena s maskou. Mladý pár sa rozhodne usporiadať párty, na ktorú pozvú svojich priatelov, ale tí vojdú do domu, do ktorého nemali vstúpiť a tak na seba privolajú ženu s maskou. Párty začne a ludia sa bavia, no postupne ich začne ubúdať. Samozrejme ako v každom Slasheri tu nechýba nelogickosť. Potešila ma hlavne pekná maska Krvavej Vdovy a useknuté hlavy. ()

George Stobbart

Mladý pár si obstará domček v pokľudnej oblasti, kde si aj so známymi urobia malú párty. Zvedavosť ich však privedie až k susednému domu, netušiac, že sa tu kedysi udial masaker, ktorého preživší je ešte stále v dome a o návštevy nemá záujem... No, nakoniec to bolo lepšie ako sa zdalo, treba však prečkať tú nudnú prvú tretinu a hlavne od toho nečakať nič viac než jednoduchý slasher. Keď sa však „krvavá vdova“ rozparádi a začne to tam masakrovať, tak už je to celkom fajn a potešiteľné je, že ani krvavé vraždy nie sú mimo záber. Následne poteší aj trochu temnej atmosféry a prísľub pokračovania, ktoré má šancu vychytať prítomné chyby a byť dobrým slasherom. Za to všetko a vydarene maskovaný výzor vražedkyne dávam slabšie 3*. ()

pornogrind

Tuctová vyvražďovačka která nepřichází s ničím novým. Prostej děj, nesympatické postavy a samozdřejmě nesmí chybět nelogický chování postav. Vražd je celkem dost, krve taky, ale gore určitě neoslní. Místy mi film připomínal i komedii. Spoiler : 1 hvězda za sice né originální zakončení, ale aspoň to není Happy End. ()

Campbell

To byla zase sračka, slasher neslasher. Je to o ničem, vražd je málo a jsou nezajímavé. Celej film trval pro mě asi 3 hodiny, postavy jsou jednotvárné a tupé. Vrah a motiv byly slabé a celé to vyzní do ztracena. Navíc naprosto ubohý konec mě odrovnal tak že dávám jen 1*. Tenhle typ filmu už mě neskutečně nudí je jich milion a víc jak polovina stojí za prd. ()

VenDulin85 odpad!

A vítězem odpadu odpadů roku 2014 se stává.... Blood Widow! Pracovala na tom titulu od první do poslední minuty, nudila, znechucovala (tady jste neříkali "fuj" jako fuj, ale.. prostě hnůj), trpěla těžkou ztrátou děje i smyslu, zkrátka bezkonkurenční vítěz. ()

Pítrs85 odpad!

Možná, že je film Blood Widow silně nepochopenej. Možná, že tvůrci filmu Blood Widow jedou na úplně jiných myšlenkových frekvencích, kdy oni jsou géniové a my ostatní nuly. Tudíž se nabízí spektrum hodnocení od pěti hvězd až po odpad. No... já bych přeci jen radši zvolil ten odpad... :-) ()

Karamanlis

Slasher je u mňa momentálne polomŕtvy alebo presnejšie povedané spiaci subžáner a priemerný Blood Widow ho napriek tomu, že disponuje vcelku zaujímavou a mrazivé pocity vyvolávajúcou zápornou postavou z tejto kómy určite nezresuscituje. ()

Morholt

Další tupý slasher s mizerným castingem, postrádající napětí, atmosféru i pořádné gore, ačkoliv těch pár létajících hlav docela ušlo. Za zmínku stojí snad jen maska hlavní řeznice. Celou bídu korunoval samotný závěr, který byl pro mě naprosto nepochopitelný, 10% ()

Astaroth12

Je to o páre ktorý si kúpi svoj prvý dom na odľahlejšom mieste skrytý pred civilizáciou. Ešte sa ani nevybalili a už ich prišli pozrieť ich priatelia. A ich viac ako dom známych zaujíma dom susedky ktorá nemá rada návštevy a zvlášť tie ktoré sa samé pozvali do jej domu a jej rozzúrenosť a aj krutosť ucítia na vlastnej koži. A prečo by som ich mal aj ľutovať,keď si to zapríčinili sami,tak im treba.Tie postavy sa chovali ako čistý kokoti a čo robili v tom dome tak to by som ich pozabíjal aj ja.Nielenže sa debilno chovali ale boli mi aj vrcholne nesympatický. Ničím zvlášť výnimočný slasher,scenár bol zbúchnutý na kolene a preto nečakajte žiadnu originalitu a to zabili ešte aj nezaujímavé postavy. Niektoré vraždy boli prevedené dosť slušne a boli aj pekne vidieť.A aj maska hlavnej záporačky bola na dobrej úrovni.Vedela sa dobre oháňať kosákom tak gore tu je a v silných dávkach. Posledných desať minút to malo celkom slušnú atmosféru. Žiadny zázrak sa nekonal a film sa plavil v klasických slasharovských vodách z jednoduchým príbehom, z veľmi vydarenou maskou zápornej hrdinky a z vraždami ktoré boli dobre spracované.. ()

kaylin

Svým úvodem dokáže snímek „Blood Widow“ odradit asi velké množství diváků. Ti, co vydrží, se ale mohou těšit celkem dobrý i efekty. Ano, není to nic skvělého, ale je fajn vidět, že se zde pracovalo s umělou krví, s maskami a atrapami, nikoli pak s digitálními triky, které by filmy zkazily ještě více. Film je to v konečném hodnocení špatný, ale ta zabíjecí část je dobrá. ()

AlistairMir

Tahle killerka s porcelánovou fazonou zrovna moc křehká není. Žije si v poklidu ve svém na oko neobydleném domečku a kdyby jí neotravovali noví sousedé a jejich kamarádi možná by je ani nerozsekala. Jenže oni samo sebou otravovali a tak se nám tu bude válet samá ruka, samá hlava, nějaké to střevo a hlavně konečně se režie chopil někdo kdo bez okolků natočil jak to dopadne když jste dement a nedorazíte momentálně rozbitou killerku. Za to fakt tleskám to byla nádhera no jéje...vraždy nejsou špatný, ale ani žádnej zázrak to samé vše ostatní...ALE...ta vraždící holčina je fakt povedená, maska vypadá dostatečně hnusně a některé scény jsou opravdu napínavé takže já jsem spokojen a film si rozhodně zaslouží více než 36% co má teď...za mě 60% a chci pokračování. ()

Rodriguez odpad!

Něco tak špatného jsem už dlouho neviděl. Sice se mě vše líbilo, ale tvůrcům prostě tu demenci herců nemůžu odpustit! 0% ()

Fox85

Nechápu název a doufám, že to není mnou. Jedna hvězdička za záporačku a méně očekávaný závěr. ()

Eldoth

Pokud člověk patří do "klubu" nenáročného diváka, tak si myslím, že nemůže být zklamán. Jak už zde píší i jiní, vykrádá se co se dá, dokonce i hudba. Najdou se zde prvky z Halloweenu, Hellraisera, Omenu, Pátku třináctého a další kopy všeobecně známých i neznámých hororů, žádná originalitka se nekoná. Za jednu z finálních scén, která doslova parafrázuje jednu z finálních scén (i s hudebním podtónem) z Terminátora 2 ...zaokrouhluji na uspokojivé 2*. ()

Hapretor

Strašně otravné a debilní postavy. Až na hlavní představitelku - jak mohla chodit taková pohledná holka s takovym tupym koňskym ksichtem ??? - WTF ! - Konec nečekaně drsný a pěkný twist. Dobrá maska vražedkyně. Byla to docela zajímavá postava. ()

drankeryth

Nikto neprezil vo filme, co je super. To sa tak casto nevidi vo filme. Pre mna osobne to bol taky priemer, co je dost malo, aby sa mi tento film zaryl do pamate na dlhu dobu. ()

RobLord odpad!

Zbytečný film, jakých se dnes pod nálepkou "horor" točí kvanta. Nevěřte komentářům, neboť tento odpad nemá s old school horory vůbec nic společného, tuplem ne s brilantním Barkerovým Hellraiserem. Tak vydařený a vábný poster pro takovouhle kosočtvercovinu? Filmařina na úrovni Spěváčka, Zídka nebo Vojkůvky. ()