poster

Gajogkkili wae ilae (TV seriál)

 • Jižní Korea

  가족끼리 왜 이래

 • anglický

  This is Family

 • anglický

  What's With This Family

 • anglický

  What Happens To My Family?

Rodinný / Romantický / Komedie / Drama

Jižní Korea, 2014, 53x? min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Moiraine
  ****

  Přestože skvosty typu Ulice nedokážu strávit, Korejské rodinné 50+ seriál mě baví. Asi to bude tím, že s předem daným počtem epizod a dějem, který tomuto počtu odpovídá, má člověk pocit kompaktnosti a vývoje postav oproti neustálému opakování toho samého. WHtmF navíc má dobrou rovnováhu mezi dramatem a komedií, které se občas střídají i v rámci jedné epizody. Jako například třeba předposlední epizoda, kdy jsem brečela smíchy při zpěvu Dal Bonga a následně dojetím když... to už byl spoiler. Nemůžu říct, že mi všechny postav byly od začátku sympatické, ale jak jsem je postupně poznávala, tak jsem se naučila mít ráda úplně všechny (i když u některých to byla fuška :D). Nejlepší ze všech je ale každopádně otec rodiny, kterého si jeho potomci absolutně nezasloužili. Doporučuji každému, koho nezastraší těch 53 epizod, má rád trochu dětinský humor a dokáže vstřebat kulturní rozdíly (které mně u korejských rodinných dramat často dělají problémy).(4.10.2015)

 • kubka4
  *****

  Rodinná (nebo víkendová, jak chcete) korejská dramata jsou poněkud jiná, než jejich známější příbuzní, což ale není na škodu. Ba naopak nabízejí zase něco jiného... 가족끼리 왜 이래 je jedním z opravdu povedených rodinných dramat. Střídá se tam humor s vážností, a to ve správném měřítku, abychom se ani jednoho "nepřejedli". Všechny postavy jsou opravdu dobře zahrány a je u nich vidět výrazný vývoj v rámci děje. I když jsem měl nějaké favority a neoblíbence, tak z hlavních postav jsem si zvykl a postupně oblíbil všechny. Můj absolutní favorit je Dalbong, ale ostatní jsou také skvělí. Nepochopil jsem kritiku Seoul... Podle mě byla velmi dobrá. :-) Celkově jsem si sledování tohohle drama opravdu užil.a to je podle mě hlavní . :-) - 90 % ....(21.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace