poster

Lisa

 • slovenský

  Lisa

Drama / Thriller

USA, 1990, 95 min

Režie:

Gary Sherman

Scénář:

Gary Sherman

Hudba:

Joe Renzetti

Střih:

Ross Albert

Scénografie:

Patricia Van Ryker

Kostýmy:

Shari Feldman
(další profese)
 • SOLOM.
  ***

  Sice se nedokážu vžít do pocitů dívek a žen, ale taky mi kdysi dávno vadilo omezování ze strany rodičů. Většinou to sice mysleli dobře, ale jak to dopadlo víme všichni. Stejně jsme si nakonec udělali všechno po svém, bo zakázané ovoce nejlíp chutná. Dnes už známá herečka Stacy Keanan si ještě před seriálem „Krok za krokem“ stihla střihnout tuto roli a zapsat se tak do širšího podvědomí diváků především v Americe. I tentokrát předvedla slušný výkon a přestože se něco zajímavého začne dít až téměř ke konci, tak nemůžu říct, že bych se u něj unudil k smrti. Povětšinu času jsem si totiž připadal jako při sledování nějakého dalšího románku pro ženy (dívky), kdy máme šanci sledovat mladou dívku, kterak prožívá svou první lásku. Když už nic jiného, tak nám chlapům alespoň trochu pozvedne náladu pohled na herečku Cheryl Ladd v roli přísné matky. Tvůrci se nám do této červené knihovny pokusili přimíchat i trošičku děsivější zápletku v podobě záhadného vraha. Ten se však po celou dobu drží v pozadí (vlastně úřadoval jen na začátku) a díky tomu v nás tvůrci vyvolali pocit, že budeme sledovat další filmeček v němž figuruje děsivý telefonát „že nás chce někdo zabít a on už je v domě“. Bohužel jde jen o kamufláž, protože pokračování to bude mít až v samém závěru. 5/10(27.9.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,347,648Tržby Celosvetovo $-(27.10.2009)

 • PetrPan2
  ****

  "Ahoj Cindy, jsem u tebe doma a chci tě zabít." Tak přesně tuhle větu vyšinutý vrah šeptá slečnám telefonem do ouška těsně předtím, než je znásilní a zabije... Docela slušný thriller v hlavní roli s mladičkou hvězdou seriálu Krok za krokem Staci Keanan.(26.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace