William, který ještě pořád nestačil dospět, po pár týdnech cestování po Evropě dorazí do Kodaně. Kromě toho, že je tam krásně, je Kodaň zároveň i rodištěm jeho otce. William tady potká svéráznou mladičkou Dánku Effy a společně se vydají na dobrodružnou cestu za Williamovým dědou. Effy je krásná a plná energie. I když je William dvakrát starší než ona, cítí, že kvůli Effy je konečně načase dospět. (Cinemax)

neskvik

Kodan je uzasne mesto, nie velke, ale ma co ponuknut. Bohuzial tento film ma jeden dobry vtip. Dialogy su na urovni hereckych vykonov. Kaslite na film, chodte do Kodane a skuste si v dancine objednat oblozene chlebicky :) ()

Rajca

Chvíľu mi trvalo dostať sa do deja, ale nakoniec si ma získala Kodaň, Skagen a vízia ideálneho vzťahu ;-) A ešte skvela hudba...takze tejto netradičnej love story dávam nakoniec za celkový dojem 4* ()

premeny

Tam fakt nezaznela jediná ľudská prirodzená veta , pach, človečina , emóci, pravda, smútok ....... Umelosť, umelosť ... Pripomínalo mi to naprogramované figúrky hovoriace a konajúce na baterky. Toľko opakujúcich sa nezmyslov vyrábaných dnes remeselníkmi pre tých čo sa im nechce zamak rozmýšľať. ()

lineker

Příjemný film a jednom velkém hledání a nenacházení, nebo možná nacházení, které má však jeden velký háček. Vše je tak hezky podáno, že dostáváte chuť se do té Kodaně za tou fajn dvojicí rozjet. ()