Epizody(12)

Pizza Boy nemá rád problémy. Chce jenom včas dovézt objednávku a dostat slušný dýško. Jenže Praha je plná magorů. (StreamCZ)

cm hardy

[-Ty houby jsou hodně unavený. -No tak jsou to houby...chcete aby dělaly sklapovačky, nebo co?] Na to, že je to miniseriál od Streamu, je to podle mě hodně vydařený. Bohužel je tu dost velký nepoměr v hereckých výkonech (těch horších je daleko víc). Některé díly jsou naprosto perfektní a jiné jsou trošku nudné, což je škoda. Naštěstí ale převládají ty vtipnější (např. s A. Schwarzeneggerem), což je rozhodně dobře. Na český seriál je to velký nadprůměr... ()

anitae

Líbil se mi snad jen první dil s Nohou a záchodem, pak ušel ještě ten se sebevrahem na mostě. Jinak bída a feťácký kámoš tomu vůbec nepomohl. ()

Martin9

První polovina průměr, ale posledních 6 dílů mě absolutně dostalo. Oceňuji taky originální zpracování ve stylu Sin City a zajímavou kameru. Doufám že se po čase dočkám i nových dílů. 75% ()

Likan7

Tak tohle jde mimo mě. Některé díly byly při nejlepším průměrný a nevtipný. A zbytek totální odpad. Technická stránka a hra s barvami je možná zajímavá, ale určitě ne tak, aby mě to zabavilo na hodinu a půl. ()

Bartex

Vizuál Sin City, slušné herecké výkony, občasné nečekané zvraty... trocha psychologie k tomu. A to vše proloženo ančovičkama, problémy obyčejných smrtelníků, mozzarellou, útrapami politiků, olivami a náladami televizních hlasatelek či rádoby hereček... Já říkám: "Proč ne!" Za full :-) ()

Hans.Gruber

Skvělá věc. Sice vykradenej sincity look ale koho to zajímá když to vypadá fakt dobře. S Mirečkem i Vilémem bych rád felil tak vo co jako komu ()

javlapippi

Zo začiatku slabšie, navyše som mal problém to časovo zaradiť, ľudia volali cez pevnú linku namiesto mobilom, poslíček nosil pizzu až do bytu, dílerský kamarát mal šiltovku Kelly Family a podobné retro. Potom sa to našťastie rozbehlo a časti so samovrahom, žiarlivým liliputom, politikom, matkou aj testovanie vernosti boli miestami viac než slušné. V ostatných ma humor trochu míňal, bo hulenie a hiphop sú mi ukradnuté. Herecké výkony ušli, čierno-bielo-miestami-farebný vizuál ma nerušil a plusom je sympaticky krátka stopáž jednotlivých epizód. Myslel som, že to bude horšie. ()

Edeltruda

Partnerovi se to líbí hodně, mně vůbec (2.3. opravuji na "trochu" ). Z pubertálních vtipů umění neuděláte ani když je odbarvíte a zvýrazníte červenou (když tam ale dáte "slepici", tak si mě na chvíli získáte, přiznávám). :-) ()

Grimaldi

Jako pozitivum se dá určitě říct, že tvůrce Adam Hobzik má talent, a časem, až se trošku víc zaučí, bude moct dělat opravdu kvalitní věci. Tady je bohužel jeho kreativita díl od dílu značně nekonzistentní, což je podpořeno na první pohled malým rozpočtem. Ale budoucnost tvůrce vidím vážně růžově. Nebo alespoň víc barevně, než jak je natočen Pizza boy.Potenciál na svěží komediální tvorbu režisér skutečně má. Tak uvidíme, jak nás ještě překvapí. ()

ja.prvni

Nejdřív slabší, některý vtipy prozrazené v traileru, ale těch pár posledních epizod bylo skvělých se spoustou hlášek. A díky streamu za jeden večer celá serie. ()

ilcibo

Pizza Boy je šoumen. Je to dost dobrý, spousta fórků viditelnejch i skrytejch. Snad jen díl Raketa šel mimo mě. Jinak čupr* ()

Fratt

Osobně se mi Pizza Boy líbil. Poprvé jsem ho viděl asi den nebo dva po vydání, kdy jsem na něj narazil více méně omylem. Škultétymu role rozvozce pizzy dokonale sedne a na to, že se jednalo o nezávislý internetový projekt, je to poměrně slušně natočené. Místy to sice trochu pokulhává, ale ty čtyři hvězdy si to určitě zaslouží. ()